Profile

Scrapbook photo 1
Scrapbook photo 2
Kreditų Birža
Worked at www.kreditubirza.lt
337 followers|133,210 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Kreditų Birža

Shared publicly  - 
 
KONSOLIDACIJOS KREDITAI IR PASKOLOS
Šiuo metu daug žmonių turi kelias paskolas vienu metu iš skirtingų kreditorių. Tačiau jie dažnai nesugeba suvaldyti ir kontroliuoti pinigų. Viena nesumokėta įmoka arba bauda už vėlavimą gali turėti rimtų padarinių. Jei negalite sumokėti visų įmokų ir patekote į skolų spąstus, turėtumėte pamąstyti apie visų įmokų sujungimą į vieną. Tai leidžia paskolų konsolidacija, kuri padės padengti visus esamus įsipareigojimus vienu metu. Nebereikės blaškytis tarp daugybės kreditorių ir įmokų. Paskolų konsolidacija sutaupys Jums laiko, pinigų ir garantuos ramų miegą.

Paskolų konsolidacija turi nemažai privalumų:
leidžia padengti visus ankstesnius kreditinius įsipareigojimus,
mokate tik vieną įmoką per mėnesį,
mažina išlaidas, susijusias su kelių paskolų mokėjimu vienu metu, ir tada nereikia mokėti baudų.

Paskolų konsolidavimo pranašumai:
Galimybė reikalauti išbraukti iš skolininkų registro,
Individualus kiekvieno atvejo nagrinėjimas,
Paskolą galima sumokėti anksčiau be papildomų mokesčių,
Mažos įmokos ir protingos palūkanos.

Paskolų konsolidavimas dažnai gali būti paskutinė išeitis iš sudėtingos finansinės padėties. Nereikia skelbti bankroto, ir patirti papildomų išlaidų ar emocinės įtampos.visada yra kažkoks būdas išsigelbėti iš skolų. Todėl negaiškite laiko ir atsiskaitykite su kreditoriais anksčiau, nei jie pradės reikalauti savo pinigų. Paskolų konsolidavimo paslaugas siūlo kredito įstaigos ir privatūs investuotojai. Prieš pasirašant sutartį su vienu iš išvardytų subjektų, būtina susipažinti su sutarties sąlygomis ir susimąstyti, ar ji yra Jums naudinga.

www.kreditubirza.lt
 ·  Translate
3
Sergej Belych's profile photoTum Kartlar Taksit's profile photo
2 comments
 
tum kredi kartı borcunuzu 9+ taksit yapıyoruz www.tumkartlartaksit.com
 ·  Translate
Add a comment...

Kreditų Birža

Shared publicly  - 
 
RESTRUKTŪRIZAVIMO KREDITAS IR PASKOLA
Šiandien, XXI amžiuje, yra skirtingų nebankinių finansinių institucijų, kurios, veikdamos panašiomis sąlygomis, savo klientams skolina pinigus. Šiuo metu vertėtų atkreipti dėmesį į restruktūrizavimo kreditus ir paskolas, kurios tampa vis populiaresnės. Taigi, kas tai yra? Kokiomis sąlygomis teikiamos šios paskolos? 
Restruktūrizavimo kreditas ir paskola – tai nebankinė paslauga, kuri šnekamojoje kalboje vadinama „kreditu su antstoliu“. Kodėl taip? Pirmiausia dėl to, kad praktiškai nei vienas bankas, teikiantis bankinį kreditą, nenori suteikti paskolos Klientui, kuris jau yra įsipareigojęs antstoliui. Toks asmuo bankui yra mažai patikimas, kad galėtų grąžinti tokią paskolą. Todėl rinkoje atsiranda nebankinių institucijų, siūlančių restruktūrizavimo paskolas, ir antstoliui įsipareigojęs asmuo gali gauti paskolą. Tai yra puiki galimybė išbristi iš sunkios padėties.

www.kreditubirza.lt
 ·  Translate
2
Add a comment...

Kreditų Birža

Shared publicly  - 
 
REFINANSAVIMAS (PERKREDITAVIMAS)
Refinansavimas paskolos palūkanoms sumažinti
Dažniausiai žmonės renkasi refinansavimą norėdami sumažinti palūkanų normą. Tarkim, per tą laiką, kai buvo paimta paskola, padėtis rinkoje pasikeitė, atsirado naujų įdomių pasiūlymų ir palūkanų normos kituose bankuose galėjo sumažėti.

Refinansavimas siekiant pakeisti paskolos grąžinimo terminą
Jeigu susidūrėte su sunkumais grąžinant kreditą, galbūt tikslinga padidinti paskolos grąžinimo terminą, pratęsti jį dar keletą metų. Tokiu atveju galite rinktis refinansavimą arba perkreditavimą.

Refinansavimas siekiant pakeisti paskolos sumą
Būna, kai reikia naujos paskolos, o ankstesnė dar negrąžinta. Dėl to Jums nereikia imti naujas paskolas. Kur kas parankiau refinansuoti paskolą ją padidinant.

www.kreditubirza.lt
 ·  Translate
2
Vaiva Bendziuviene's profile photoRuta Makuteniene's profile photoRemigijus K.'s profile photoAukse Cij's profile photo
7 comments
 
Taip jokio atsakimo ir as negavau nors daug kartu pildziau
 ·  Translate
Add a comment...
Story
Introduction
 KREDITAI IR REFINANSAVIMAS
 
www.KredituBirza.lt tai trumpiausias ir greičiausiais sprendimas paskolai gauti ar refinansuoti esamą įsiskolinimą.

„Kreditubirza.lt“ – tai internetinis tinklalapis, leidžiantis fiziniams ir juridiniams asmenims greitai pasiskolinti reikiamų lėšų palankiomis palūkanomis, o kreditoriams  investuoti į kreditavimo verslą.

Gauti paskolą fiziniams ir juridiniams asmenims dabar tapo labai paprasta. Paraišką užpildyti truks vos kelias akimirkas. Mūsų sistemoje dalyvauja tiek kredito įstaigos, tiek privatūs asmenys, tad galėsite rasti sau tinkamiausią paskolą nuo kelių šimtų litų asmeniniams poreikiams iki milijoninių sumų Jūsų verslui finansuoti. 

 

Kreditubirza.lt tai puiki galimybė gauti pinigų mažesnėmis palūkanomis ir lankstesnėmis sąlygomis.

Jums tik reikia užpildyti paraišką www.kreditubirza.lt ir kreditoriai susisieks su Jumis artimiausiu metu. 87 % apsilankiusių rado finansavimo šaltinį

60 % pasinaudojusių mūsų paslaugomis jas rekomendavo savo draugams

 

 

Basic Information
Gender
Decline to State
Work
Employment
  • www.kreditubirza.lt
Links
Contributor to