Profile cover photo
Profile photo
Zakład Doskonalenia Zawodowego
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
A może mieszkacie Państwo w Radomsku? Tam także Zakład Doskonalenia Zawodowego ma jeden z kilku Ośrodków Kształcenia Zawodowego :) W naszej ofercie (http://www.zdz.lodz.pl/images/documents/Oferta_kursy_Radomsko_2017r.pdf) znajdziecie Państwo takie propozycje kursów, jak ADR- przewóz towarów niebezpiecznych, na obsługę suwnic, kas fiskalnych, na kelnera, kucharza, barmana i baristę, jak też na kierowcę wózka jezdniowego. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Mieszkacie Państwo w Zduńskiej Woli, bądź okolicy? Koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę, a dokładnie w tę zakładkę http://www.zdz.lodz.pl/images/documents/Oferta_kursy_Zdu%C5%84ska_Wola_2017r.pdf. Znajdziecie tutaj ofertę kursów, które przygotowaliśmy dla Państwa na 2017 rok. Możecie odbyć szkolenie z księgowości, spawania MAG, TIG i MIG, na sprzedawcę, kosmetyczkę, czy z obsługi komputera. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Chcecie Państwo zwiększyć Wasz potencjał zawodowy? Być bardziej konkurencyjni na rynku pracy? Pragniecie się przekwalifikować i zdobyć nowe umiejętności poparte odpowiednim i cenionym dokumentem? Koniecznie sprawdźcie ofertę naszych kursów i szkoleń. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną się rozwijać http://www.zdz.lodz.pl/ :)
Photo

Post has attachment
Zakład Doskonalenia Zawodowego przez dziesiątki lat swojej bogatej historii rozwinął się do tego stopnia, że obecnie ma 17 szkół niepublicznych z uprawnieniami szkół publicznych zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Dysponuje również 9 Ośrodkami Kształcenia Zawodowego w kilku różnych miastach. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę http://www.zdz.lodz.pl/.
Photo

Post has attachment
W tym miejscu http://www.zdz.lodz.pl/agencja-posrednictwa-pracy/oferty-pracy.html osoby poszukujące pracy mogą znaleźć ogłoszenia. Obecnie poszukiwani są m.in. spawacze aluminium i stali, operator prasy krawędziowej, magazynier, pracownik produkcji, specjalista ds. zakupów książek i wiele, wiele innych.
Photo

Post has attachment
W ramach Zakładu Doskonalenia Zawodowego z Łodzi funkcjonuje Agencja Zatrudnienia, z którą pracę znalazło już wiele osób mających od długiego czasu status osoby bezrobotnej. Z nami na pewno uda się wszystkim Państwu znaleźć wymarzoną posadę. Wystarczy, że wypełnicie Państwo odpowiedni formularz i prześlecie go do nas. Szczegóły znajdziecie na tej stronie http://www.zdz.lodz.pl/agencja-posrednictwa-pracy/informacja-dla-osob-poszukujacych-pracy.html.
Photo

Post has attachment
W sprzedaży posiadamy również wypalarki logo, których pełen wachlarz znajduje się tutaj http://www.zdz.lodz.pl/oferta-produktowa/50-wypalarki-logo.html. Służą do wypalania loga na drewnie – mocuje się do nich stempel z wygrawerowanym dowolnym znakiem Państwa projektu. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
ZDZ z Łodzi oferuje sprzedaż lutownic grzałkowych. Posiadamy różne rodzaje tych urządzeń, które znajdziecie Państwo tutaj http://www.zdz.lodz.pl/oferta-produktowa/49-lutownice-grzalkowe.html. Napięcie znamionowe wszystkich wynosi 230V~50Hz, różnią się poborem mocy (od 100 do 500 W), temperaturą grota (od 350 do 450 stopni C) i ciężarem (od 0,49 kg do 1,2 kg). Zapraszamy do współpracy!
Photo

Post has attachment
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi oprócz organizowania kursów i szkoleń oferuje różne produkty, w tym zamki elektromagnetyczne – ZE-2. Napięcie je zasilające wynosi 9-12 V, szerokość – 56 mm, głębokość obsadzenia – 36 mm, rozstaw otworów mocujących – 75 mm, grubość - 21 mm, a ciężar – 0,17 kg. Zapraszamy http://www.zdz.lodz.pl/oferta-produktowa/51-zamki-elektromagnetyczne.html.
Photo

Post has attachment
Zerknijcie Państwo na tę zakładkę naszej strony http://www.zdz.lodz.pl/oferta-produktowa/54-czesci-zamienne.html. Znajdziecie tutaj części zamiennie, spośród których oferujemy obudowy lutownic, obudowę z maskownicą, jak i samą maskownicę lutownicy. Prezentujemy także końcówkę lutowniczą, groty różnych wymiarów, elementy grzejne, jak i noże stałe i ruchome. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Wait while more posts are being loaded