Profile cover photo
Profile photo
Zakład Doskonalenia Zawodowego
4 followers
4 followers
About
Zakład Doskonalenia Zawodowego's posts

Post has attachment
Jeżeli którakolwiek część naszej oferty zainteresowała Państwa szczególnie, to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Przypominamy, że centralę naszego Zakładu Doskonalenia Zawodowego znajdą Państwo w Łodzi przy ulicy Łąkowej 4. Dokładne dane teleadresowe umieszczone zostały pod adresem: http://www.zdz.lodz.pl/.
Photo

Post has attachment
Organizujemy kursy dla osób początkujących oraz bardziej zaawansowanych. Nieustannie dopasowujemy swoją ofertę do stale zmieniających się potrzeb rynku. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod adresem: http://www.zdz.lodz.pl/. Zapraszamy!
Photo

Jeżeli od zawsze interesowała Państwa grafika komputerowa, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kursów informatycznych. W centrum naszego zainteresowania stoją zawsze nasi podopieczni i ich zadowolenie, dlatego nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać: http://www.zdz.lodz.pl/.

Post has attachment
Przypominamy, że w naszym warsztacie szkoleniowo-produkcyjnym realizujemy praktyczną naukę zawodu. Jeżeli zależy Państwu na tym, żeby posiąść cenne umiejętności, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: http://www.zdz.lodz.pl/.
Photo

Jeszcze do niedawna posiadanie klimatyzacji kojarzyło się wyłącznie z luksusem. Obecnie coraz większa liczba osób może pozwolić sobie na montaż klimatyzatora w biurze lub mieszkaniu. Jeżeli szukają Państwo fachowców, którzy pomogą dobrać odpowiednie urządzenie oraz je zainstalować, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług: http://bzkklimatyzacja.pl/.

Post has attachment
Jeżeli lubią Państwo dbać o zdrowy i estetyczny wygląd innych osób, to serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas kursach kosmetycznych. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni! http://www.zdz.lodz.pl/
Photo

Czy marzyliście kiedyś o karierze profesjonalnego sprzedawcy? Jeżeli tak, to nasza oferta została przygotowana specjalnie z myślą o Was. Dzięki nam wiele osób znalazło wymarzoną pracę. Nie czekajcie i już dzisiaj sprawdźcie, dlaczego warto nam zaufać: http://www.zdz.lodz.pl/.

Post has attachment
Pamiętajcie Państwo, że nasze placówki zlokalizowane zostały w kilkunastu miejscowościach na terenie woj. łódzkiego. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy przede wszystkim klientów z Bełchatowa, Łodzi, Pabianic, Łowicza, Piotrkowa Trybunalskiego oraz Wielunia. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji na ten temat: http://www.zdz.lodz.pl/.
Photo

Zachęcamy do współpracy wszystkie agencje pośrednictwa pracy. Z przyjemnością pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy: http://www.zdz.lodz.pl/kursy.html.

Post has attachment
Przypominamy, że nasz Zakład Szkolenia Zawodowego oferuje swoim podopiecznym szeroką ofertę szkoleniową. Kierujemy ją zarówno do osób początkujących, oraz takich, które specjalizują się w danej dziedzinie. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://www.zdz.lodz.pl/kursy.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded