Profile cover photo
Profile photo
Zdeněk Koutský
446 followers -
Redaktor Dotekomanie.cz
Redaktor Dotekomanie.cz

446 followers
About
Posts

Post has shared content

Post has shared content

Post has attachment
Neuvěřitelná výdrž baterie
#XperiaXZPremium
Photo

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
Michaela Brázdilová je nováček u Smartmanie. Po třech týdnech publikace už tíhne praktikám, na které jsem upozorňoval. Aby splnila kvótu článků (zřejmě), raději navštíví náš web, podívá se na články a vybere nějaký aktuální. Samozřejmě si vezme i náš zdroj.

Nic proti tomu nezmůžu. Kdyby měla čest, uvede nás jako zdroj nebo jako "via", když je to tak zřejmé. Vedení smartmanie jsem již upozorňoval, ale evidentně nedošlo k systémovému řešení. Asi se to jen zamázlo. U nás je proces nabírání již komplikovanější a nováček prochází školením, kde je velká část věnována zdrojování.

Berte to jen jako ukázku toho, že vedení magazínu není nic jednoduchého a musíte se potýkat s takovýmto konkurenčním bojem.

Jejich článek (všimněte si zdroje) https://smartmania.cz/xiaomi-mi-5x/
Můj článek o tomto nešvaru: https://premyslvaculik.cz/uprimna-zpoved-sefredaktora/
Animated Photo

Post has attachment
💡Jestliže se zajímáte o JavaScript - jste komunikativní 🗣, máte chuť a ochotu učit se novým věcem 📚 - a jste „gentleman/madam“ 👔, pak jste člověk do našeho Gentlecodes týmu. Že nemáte potřebné zkušenosti? Nevadí, vše potřebné Vás naučíme! 🤔
Co u nás budete mít na starost:
- Zajímavou práci v oblasti vývoje mobilních a webových aplikací a webových stránek
Co od Vás vyžadujeme:
- K tomu, abychom vybrali do týmu právě Vás, potřebujete mít jasný přehled o těchto pojmech > CSS/SCSS, JavaScript, ReactJS, AngularJS, Angular 2, Vue, HTML, HTML5, jQuery, nodeJS -
Obrovský smysl pro humor
Schopnost pro flexibilitu
Své životopisy nám zasílejte buď k nám na Facebook, anebo na mail info@gentlecodes.com 😊
Photo

Post has shared content
Jsi akční, jsi chytrý a důvtipný? Jsi náš!

Hledáme nového týmového hráče, jenž má rád velké výzvy, pečlivě sleduje nebo analyzuje své pokroky, jelikož přesně tohle děláme. Chceme, aby naši zákazníci dosahovali nejlepších výsledků. Komplexní a unikátní monitorovací řešení společnosti +Tieto Corporation tohle dokáže. Dostupnost spousty služeb je v našich rukou a chráníme tak před nežádoucími výpadky. Čeká tě jedinečná příležitost v mezinárodní společnosti, a kromě nových přátel se můžeš odreagovat spoustou nadstandardních benefitů.

Káva teče proudem, ale vzpruží tě také fitko nebo hry přímo na pracovišti. Vlastníme malou knihovnu a také organizujeme množství firemních aktivit. Pár karet si nechám v rukávu, ale vidím, že už nám píšeš...

Jak říkám, monitorujeme téměř všechno :)

Popis pozice na https://jobs.tieto.cz/jobs/specialista-monitoringu-3
Photo

Post has shared content
Zbytečný protikuřácký zákon

Ještě před platností tohoto buzerujícího zákona vznikaly nekuřácké restaurace. Například v mém rodišti byly dvě hospody - jedna kuřácká, druhá nekuřácká (od svého založení). Dnes existuje jen ta nekuřácká. Zavedl si to tak majitel a hospodský v jednom a všichni jsme to respektovali. Takže nebyla potřeba nějakého zákona.

Nyní přišla loby a provedla plošné opatření, které je zbytečné. Pokud někdo nadává na kouření v restauracích, tak ať tam neleze. Taky by mě nenapadne lézt na techno párty a pak nadávat, že ta hudba je moc nahlas a že se v ní nezpívá. Pokud nějaký hospodský potřeboval takový zákon, tak je to jen důkaz toho, že je srab a sám nebyl ochoten udělat změnu.

Nechci řešit kouření, jde mi jen o logiku věci. Jednoznačně zbytečný zákon.

Ale když ho tu máme, tak se musím ptát, co další neřesti? Nyní prostě nesmíte kouřit v restauracích, dobře, ale co takový alkohol? Devastuje lidi ve větším měřítku, ovlivňuje životy druhých, ničí rodiny a nejvíce nebezpečný je za volantem. Tam ale platí dvojí metr. Buď dostanete pokutu nebo se jedná o trestný čin.

Takže bych byl rád, kdyby alkohol za volantem znamenalo sebrání řidičského průkazu, a to doživotně. Žádná výjimka, žádná pokuta, prostě jednou a dost. Pokud je někdo takový debil, že řídí pod vlivem, neměl by řídit vůbec. Dobré ne? Nechal jsem se inspirovat protikuřáckým zákonem.
Photo

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded