Profile cover photo
Profile photo
Zdeněk Koutský
446 followers -
Redaktor Dotekomanie.cz
Redaktor Dotekomanie.cz

446 followers
About
Posts

Post has shared content
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has attachment
Neuvěřitelná výdrž baterie
#XperiaXZPremium
Photo
Add a comment...

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
Michaela Brázdilová je nováček u Smartmanie. Po třech týdnech publikace už tíhne praktikám, na které jsem upozorňoval. Aby splnila kvótu článků (zřejmě), raději navštíví náš web, podívá se na články a vybere nějaký aktuální. Samozřejmě si vezme i náš zdroj.

Nic proti tomu nezmůžu. Kdyby měla čest, uvede nás jako zdroj nebo jako "via", když je to tak zřejmé. Vedení smartmanie jsem již upozorňoval, ale evidentně nedošlo k systémovému řešení. Asi se to jen zamázlo. U nás je proces nabírání již komplikovanější a nováček prochází školením, kde je velká část věnována zdrojování.

Berte to jen jako ukázku toho, že vedení magazínu není nic jednoduchého a musíte se potýkat s takovýmto konkurenčním bojem.

Jejich článek (všimněte si zdroje) https://smartmania.cz/xiaomi-mi-5x/
Můj článek o tomto nešvaru: https://premyslvaculik.cz/uprimna-zpoved-sefredaktora/
Animated Photo
Add a comment...

Post has attachment
💡Jestliže se zajímáte o JavaScript - jste komunikativní 🗣, máte chuť a ochotu učit se novým věcem 📚 - a jste „gentleman/madam“ 👔, pak jste člověk do našeho Gentlecodes týmu. Že nemáte potřebné zkušenosti? Nevadí, vše potřebné Vás naučíme! 🤔
Co u nás budete mít na starost:
- Zajímavou práci v oblasti vývoje mobilních a webových aplikací a webových stránek
Co od Vás vyžadujeme:
- K tomu, abychom vybrali do týmu právě Vás, potřebujete mít jasný přehled o těchto pojmech > CSS/SCSS, JavaScript, ReactJS, AngularJS, Angular 2, Vue, HTML, HTML5, jQuery, nodeJS -
Obrovský smysl pro humor
Schopnost pro flexibilitu
Své životopisy nám zasílejte buď k nám na Facebook, anebo na mail info@gentlecodes.com 😊
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Jsi akční, jsi chytrý a důvtipný? Jsi náš!

Hledáme nového týmového hráče, jenž má rád velké výzvy, pečlivě sleduje nebo analyzuje své pokroky, jelikož přesně tohle děláme. Chceme, aby naši zákazníci dosahovali nejlepších výsledků. Komplexní a unikátní monitorovací řešení společnosti +Tieto Corporation tohle dokáže. Dostupnost spousty služeb je v našich rukou a chráníme tak před nežádoucími výpadky. Čeká tě jedinečná příležitost v mezinárodní společnosti, a kromě nových přátel se můžeš odreagovat spoustou nadstandardních benefitů.

Káva teče proudem, ale vzpruží tě také fitko nebo hry přímo na pracovišti. Vlastníme malou knihovnu a také organizujeme množství firemních aktivit. Pár karet si nechám v rukávu, ale vidím, že už nám píšeš...

Jak říkám, monitorujeme téměř všechno :)

Popis pozice na https://jobs.tieto.cz/jobs/specialista-monitoringu-3
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Zbytečný protikuřácký zákon

Ještě před platností tohoto buzerujícího zákona vznikaly nekuřácké restaurace. Například v mém rodišti byly dvě hospody - jedna kuřácká, druhá nekuřácká (od svého založení). Dnes existuje jen ta nekuřácká. Zavedl si to tak majitel a hospodský v jednom a všichni jsme to respektovali. Takže nebyla potřeba nějakého zákona.

Nyní přišla loby a provedla plošné opatření, které je zbytečné. Pokud někdo nadává na kouření v restauracích, tak ať tam neleze. Taky by mě nenapadne lézt na techno párty a pak nadávat, že ta hudba je moc nahlas a že se v ní nezpívá. Pokud nějaký hospodský potřeboval takový zákon, tak je to jen důkaz toho, že je srab a sám nebyl ochoten udělat změnu.

Nechci řešit kouření, jde mi jen o logiku věci. Jednoznačně zbytečný zákon.

Ale když ho tu máme, tak se musím ptát, co další neřesti? Nyní prostě nesmíte kouřit v restauracích, dobře, ale co takový alkohol? Devastuje lidi ve větším měřítku, ovlivňuje životy druhých, ničí rodiny a nejvíce nebezpečný je za volantem. Tam ale platí dvojí metr. Buď dostanete pokutu nebo se jedná o trestný čin.

Takže bych byl rád, kdyby alkohol za volantem znamenalo sebrání řidičského průkazu, a to doživotně. Žádná výjimka, žádná pokuta, prostě jednou a dost. Pokud je někdo takový debil, že řídí pod vlivem, neměl by řídit vůbec. Dobré ne? Nechal jsem se inspirovat protikuřáckým zákonem.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded