Profile cover photo
Profile photo
Windoor. Producent drzwi
8 followers
8 followers
About
Windoor. Producent drzwi's posts

Na każdy zakupiony u nas produkt otrzymają Państwo dwuletnią gwarancję. Wybór naszych rozwiązań, to gwarancja dobrze zainwestowanych pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej pod adresem: http://www.windoor.pl/pl/nasze_drzwi. 

Dzięki zastosowaniu drewnopodobnej okładziny, drzwi dostępne w naszej ofercie, prezentują się świetnie nie tylko w mieszkaniach, ale i domach. Folia posiada unikalną formułę, przez co odbija światło słoneczne, zapobiegając zniszczeniu drzwi. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://www.windoor.pl/pl/nasze_drzwi. 

Post has attachment
Linia MODERN powstała w odpowiedzi na oczekiwania rynku w zakresie montażu skrzydeł prestige na dwu-suwowych ościeżnicach. Na stronie internetowej: http://www.windoor.pl/pl/aktualnosci/czytaj/23/nowa-linia-modern-czyli-jakosc-lekkosc znajdą Państwo szczegółową specyfikację produktów.

Post has attachment
Czy zapoznali się już Państwo z najnowszą kolekcją naszych drzwi Prestige Tre Alu? Jeżeli nie, to zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://www.windoor.pl/pl/nasze_drzwi/drzwi_wewnetrzne_linia_prestige/alu-tre. Nasze produkty cechuje wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Wszystkich Państwa zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych designerskich drzwi z linii Prestige. Skrzydła charakteryzują się nie tylko wyjątkową trwałością, ale również odpornością na czynniki mechaniczne. Szczegółowy opis oferty dostępny jest pod adresem: http://www.windoor.pl/.

Post has attachment
Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że oferowane przez nas skrzydła drzwiowe zostały wyróżnione przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej godłem Produktu Budowlanego Roku 2016. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://www.windoor.pl/.
Photo

Post has attachment
Klientom oferujemy możliwość zakupu kompleksowego systemu ściennego wraz ze skrzydłem, które mogą Państwo wybrać z naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Z pewnością pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie: http://www.windoor.pl/.

Post has attachment
W ubiegłym miesiącu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w targach budowlanych BUDMA 2017. W trakcie ich trwania przedstawiliśmy uczestnikom najlepsze artykuły z naszej oferty. Relację z wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.windoor.pl/.

Post has attachment
Jesteśmy wiodącym producentem drzwi wewnętrznych, dlatego szczególną wagę przywiązujemy do jakości naszych produktów. Stale dążymy do poszerzania oferty, ponieważ chcemy być dla Państwa coraz lepsi. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało na stronie internetowej: http://www.windoor.pl/.
Photo

Post has attachment
Jeżeli poszukujecie Państwo wysokojakościowych drzwi wewnętrznych, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej oferty. Produkty dzielimy na takie, które wykończone są folią standardową oraz takie, które wykończone są folią trzykierunkową. Zapraszamy: http://www.windoor.pl/.
Wait while more posts are being loaded