Profile cover photo
Profile photo
sayna design
5 followers -
کانون تبلیغاتی رسانه هنربرتر، مجله هنر برتر (ساینا) اصفهان
کانون تبلیغاتی رسانه هنربرتر، مجله هنر برتر (ساینا) اصفهان

5 followers
About
Posts

Post has attachment

۶- با رنگ ها شاهکار کنید
اگر شما پالتی از رنگ در کارتان دارید بهتر است رنگ هایی را انتخاب کنید که نشان دهنده شما باشند و در کل نام و برند و کسب و کار شما را به خوبی نشان دهند. پیشنهادمان این است که اگر خودتان می خواهید این کار انجام دهید وقت بیشتری را برای مطالعه در این زمینه بگذارید و رنگ ها را بشناسید و بدانید که هر رنگی چه خصوصیتی را نشان می دهد.

۷- مراقب فونت نوشتاری خود باشید.
اگر فونت خاصی را می خواهید انتخاب کنید به این توجه داشته باشید که لوگو تایپ و یا لوگوی ترکیبی شما قابل خواندن است و قابل استفاده است.

۸- هماهنگی و متحدالشکل بودن را فراموش نکنید
بسیار مهم است لوگویی که نشاندهنده شما است در تمامی کارهای شما مخصوصا تبلیغات و بسته بندی، سربرگ و …. دیده شود و فراموش نکنید که باید ها نباید های لوگو توجه کنید و آن را در سایزهای مختلف آن را طراحی کنید که بتوانید آن را در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

۹- گرفتن پیشنهادات و بازخوردها
قبل از انتشار و استفاده از لوگو، طراحی لوگو خود را به افراد دیگر نشان دهید و نظرات آنها بپرسید و ببینید که نظراشان در مورد لوگو چیست چه تغییراتی را پیشنهاد می دهند. بهتر است وقت زیادی را برای لوگوی خود بگذارید زیرا این همان لوگویی است که از شما در ذهن مردم باقی می ماند و برای برند و همچنین ساخت هویت برند تاثیر می گذارد البته لوگو یکی از نیازهای ساخت هویت برند است و مابقی را می توانید در مقاله های پیشین مطالعه فرمایید.

۱۰- استفاده از موکآپ
پیش از این که لوگو را برای گرفتن پیشنهادات افراد آنرا ارسال کنید بهتر است آنرا در موکاپ های مختلف قرار داده و ببینید به عنوان مثال بر روی لوازم تحریر و یا تیشرت و …. چگونه به نظر می رسد.طراحی جدید لوگو برای یکی از بهترین متخصصان پروتزهای دندانی و ایمپلنت که به تازگی در کانون آگهی و تبلیغات رسانه هنر برتر انجام شده است و آن را در موکآپ به شما ارائه می دهیم.

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید
https://www.linkedin.com/pulse/%D9%87%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%A7-sayna-journal/?trackingId=nnwwJ4PougPXRKhLmAz9sg%3D%3D
https://plus.google.com/106901616355315939429
https://www.pinterest.com/resanehhonarbartar/
www.t.me/sayna_journal
www.instagram.com/sayna_journal
جهت تماس با شماره زیر تماس حاصل فرمایید
tel: 031-36633610

Photo
Add a comment...

Post has attachment
ده نکته برای طراحی لوگو
طراحی لوگو ممکن است به نظر یک کار کوچک و ساده باشد، اما جز سخت ترین کارها به شمار می رود؟ اما برای یک طراح گرافیک حرفه ای این کار را به راحتی انجام می دهد. چندین دستور العمل وجود دارد که هر طراح باید به خاطر داشته باشد تا بتواند یک لوگو زیبا را داشته باشید. در اینجا چند نکته به طراحی لوگو کمک می کند.

۱- مخاطبان خود را شناسایی کنید
اولین چیزی که باید قبل از خلاقیت و طراحی لوگو باید بدان توجه کرد این است که در مورد مخاطب خود اطلاعات داشته باشید. شما باید درک واضح و روشنی از محصولات، مشتریان، رقبا و … داشته باشید. بهتر است از مشتریان خود بپرسید که چه نوع لوگو و آرمی را برای شما می پسندند.

۲- الهام بخش بودن
تحقیق آنلاین . یادگیری از دیگران بسیار مهم است تا متوجه شوید که هر کاری در طراحی لوگو چه تاثیری دارد و از ایجاد یک لوگو مشابه دوری کنید و فقط از آنها الهام و ایده بگیرید.

۳- با مشتری خود همکاری و هم فکری داشته باشید.
بسیاری از مشتریان و افراد دارای ایده های بسیار خوبی هستند و می توانند که به شما کمک کنند که بتوانید از آنها استفاده کنید و حتی در برخی موارد راهنمایان بسیار خوبی هستند و می توانند توصیه های خوبی را ارائه دهند.

۴- همیشه با یک خودکار شروع کنید
طرح قبل از اینکه به حالت کامپیوتری در بیایید به حالت ایده است و تمام طراحان بزرگ و حرفه ای پیش از شروع طراحی، ایده ای را تولید می کنند و بعد آن را به صورت دستی آن را با مداد طراحی می کنند و بعد آن را با کامپیوتر طراحی می کنند.

در سمت یک آژانس تبلیغاتی به شما پیشنهاد می کنیم که این کار را به طراحان حرفه ای بسپارید، چرا که آنها به خوبی می توانند شما را به بهترین نحو نشان دهند.

۵- از کارهای جدید خود داری کنید
گاهی اوقات طراحی لوگو و گرافیک مانند صنعت مد هستند و چیزهای جدیدی را برای نمایش دارند، سعی کنید از طرح ها و المان هایی را استفاده کنید که عمر طولانی داشته باشند و هوشمندانه و منحصر بفرد بودن شما را به نمایش بگذارند.
https://www.linkedin.com/pulse/%D8%AF%D9%87-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%A7-sayna-journal/?trackingId=t6KVwSPdr%2F1j3wXQMgbLIQ%3D%3D
https://www.pinterest.com/resanehhonarbartar/
www.t.me/sayna_journal
www.instagram.com/sayna_journal
جهت تماس با شماره زیر تماس حاصل فرمایید
tel: 031-36633610
Photo
Add a comment...

Post has attachment

قوانین طراحی کاتالوگ

به راحتی خوانده شود: یک کاتالوگ محصولات باید مشتریان را به راحتی به طیف وسیعی از محصولات دستیابی پیدا کند.
از استفاده ی فونت های مختلف دوری کنید: حداقل از دو فونت استفاده کنید یکی برای عناوین و دیگری برای متن
حتما یک پیش نوی آن را پرینت کنید و تمامی علائم نگارشی و تایپی و غلط های املایی را رفع کنید.
با کمک چاپخانه و طرحان خود کاغذی را در سایز و اندازه های مناسب با محصولاتتان انتخاب کنید.
صفحه بندی، حتما باید صفحه بندی را رعایت کنید البته یک طراح به خوبی این موضوع را می داند چون در هنگام چاپ نیاز به خط برش و ... دارد
جهت مطالعه مقالهبه طور کامل به لینک زیر مراجعه کنید

http://saynadesign.com/ چطور-با-کمک-کاتالوگ-فروش-محصول-خود-را-اف/

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید
https://plus.google.com/106901616355315939429
https://www.pinterest.com/resanehhonarbartar/
www.t.me/sayna_journal
www.instagram.com/sayna_journal
جهت تماس با ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید
tel: 031-36633610
Photo
Add a comment...

Post has attachment
تمامی برند ها و کسب و کارهای دنیا در پایان به دنبال یک چیز هستند و تمامی تلاش هایشان برای دستیابی به فروش است. همه می خواهند تا آنجا که ممکن است به فروش بالاتر دستیابی پیدا کنند. اگر شما در حال خواندن یک مطلب هستید، احتمالا به دنبال ایده ها و نکاتی هستید که به موجب افزایش فروش محصولاتتان شود. راه های بسیاری برای بهینه سازی محتوای بازاریابی در فروش آنلاین وجود دار، اما امروزما فقط می خواهیم بر روی کاتالوگ محصولات تمرکز کنیم و اینکه از روشی استفاده کنیم که بتوانیم فروشمان بیشتر شود. کاتالوگ محصول یک نشریه است که فهرستی از محصولات و خدمات را همراه با جزئیات و تصویر ارائه می دهد.

کاتالوگ از کذشته تا حال
روزگاری که اینترنت وجود نداشت، شرکت ها تنها ازکاتالوگ های و دیگر ملزومات چاپی را برای ارائه محصولات خود به مشتریان استفاده می کردند. تمام فرایند آن برای رسیدن به دست مشتری از سفارش، حمل و نقل و ... از طریق پست انجام می شود. مشتریان کاتالوگ را از طریق صندوق های پستی خود دریافت می کردند. کاتالوگ ها چندان با چیزی که امروزه می بینید تفاوت نداشتند،اما تنها تفاوت آن نسبت گذشته این است که مشتریان بعد از دیدن کاتالوگ از طریق تلفن و یا آدرس وبسایت آنها مراجعه می کنند.

چرا کاتالوگ های محصولی هنوز هم مناسب ترین نوع تبلیغات محصولی هستند؟
به طور عمده، کاتالوگ محصولات به این دلیل کار می کنند که برند ها به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا می کنند. بنابراین پیام های بازاریابی و پیشنهادات آنها تاثیری سودمندی را بر روی فروش آنها می گذارد. امروزه یکی از مهمترین نوع کاتالوگ ها، کاتالوگ های الکترونیکی هستند چرا که موجب افزایش نرخ بازدید از وبسایت و در نهایت افزایش نرخ تبدیل که به معنای تبدیل بازدیدکننده به مشتری است می شود. هنگامی که طراحان وبسایت می خواهد وبسایتی را طراحی کنند به تمامی این نکات توجه می کنند که از چه روشهایی استفاده کنند که در ابتدا نرخ بازدید از سایت افزایش یابد. به غیر از وبسایت می توانید از شبکه های اجتماعی برای انتشار کاتالوگ های خود استفاده کنید.

یکی دیگر از مزایای کاتالوگ این است که شما لازم نیست اطلاعات محصول را همان موقع در هنگام خرید از فروشنده بپرسید بلکه ابتدا برای شما کاتالوگ ارسال می شود و شما تمام جزئیات محصول را می دانید و فقط برای خرید یا به فروشگاه می روید و یا از طریق وبسایت آنها، محصول مورد نظر خود را خریدداری می کنید.

نکاتی در مورد کاتالوگ
اگر می خواهید کاتالوگ زیبا و چشمگیری داشته باشید. باید طراحی آن را به دست یک طراح زبده بسپارید . یا اینکه شخصی را برای طراحی کاتالوگ های خود استخدام کنید تا مطمن شوید که از سبکی استفاده خواهید کرد که هم خودتان و هم مردم آنرا می پسندند. نمونه های مختلفی از انواع کاتالوگ را ببیند و طرح ها و ایده اهی مختلف را از هر کدام بردارید و استفاده کنید.
به دلیل اینکه افراد مدت زمان کمی را شاید به مطالعه کاتالوگ بپردازند بهتر است تمام جزئیات محصول را به صورت خلاصه عنوان کنید اما نکات اصلی آن را بنویسید که بتوانند در میان آن حجم از اطلاعات تمایل به خرید پیدا کنند.
محتوای بصری ایجاد کنید، مطمن شوید که کاتالوگ شما درخشندگی و زیبایی دهد، و از توضیحات خسته کننده بکاهد. مردم معمولا علاقه ای به خواندن ندارند و از دیدن عکس ها و تصاویر زیبا و زرق و برق دار لذت می برند.
به عنوان مثال می خواهید یک پیراهم بخرید. یک عکس از یک مدل پوشیده شده آن را ببینید می توانید راحت تر در مورد خریدن آن نظر دهید پس بهتر است تصویر دارای پشت زمینه شفاف و روشن باشد. نکته مهم این است که متن به خوبی بر روی تصویر دیده شود و به نحوی نباشد که به هیچ وجه دیده نشود.
سعی کنید از تصاویر آماده استفاده نکنید و عکاسی خلاقانه ای را با کمک یک عکاس حرفه ای بگیرید و آن را در کاتالوگ خود استفاده کنید.
تمام اطلاعات خود را از جمله وبسایت، شماره تماس، آدرس و ... را حتما در کاتالوگ خود انواع کنید که مشتری بتواند به صورت آنلاین هم به شما دسترسی پیدا کند.
بعد از اینکه کاتالوگ خود را طراحی کردید یک لیست از مشتریانان را به همراه آدرسشان تهیه کنید و برای تمام آنها با بسته بندی زیبا به پست و یا یک نماینده از مجموعه خودتان ارسال کنید.
بعد از آن بهتر است این کاتالوگ را به صورت الکترونیک نیز در وبسایت خود و همچنین شبکه اجتماعی آن را انتشار دهید البته برای استفاده از کاتالوگ به صورت الکترونیک بهتر است لینک مربوط به خرید محصول را عنوان کنید و از همه مهمتر اینکه برای افزایش فروشتان بیش فروشی را فراموش نکنید. بعد از طراحی تمام این مراحل، ایمیل های مشتریانتان را بردارید و از طریق ایمیل مارکتینگ، کاتالوگ خود را به همراه لینک خرید محصولاتتان را برایشان ارسال کنید ومیزان بازدید و در نهایت میزان فروش خود را افزایش دهید


قوانین طراحی کاتالوگ
به راحتی خوانده شود: یک کاتالوگ محصولات باید مشتریان را به راحتی به طیف وسیعی از محصولات دستیابی پیدا کند.
از استفاده ی فونت های مختلف دوری کنید: حداقل از دو فونت استفاده کنید یکی برای عناوین و دیگری برای متن
حتما یک پیش نوی آن را پرینت کنید و تمامی علائم نگارشی و تایپی و غلط های املایی را رفع کنید.
با کمک چاپخانه و طرحان خود کاغذی را در سایز و اندازه های مناسب با محصولاتتان انتخاب کنید.
صفحه بندی، حتما باید صفحه بندی را رعایت کنید البته یک طراح به خوبی این موضوع را می داند چون در هنگام چاپ نیاز به خط برش و ... دارد
کانون آگهی رسانه هنر برتر با بهره گیری از نیروهای متخصص و طراحان مسلط و با تجربه تاکنون کاتالوگ های محصولات متفاوت را به چاپ رسانده است و هر روز به تجربیات خود و اعضای تیمش اضافه می گردد. می توانید طراحی کاتالوگ خود را به همراه طراحی وبساییتان را برای افزایش فروش به ما بسپارید و از خدمات دیگر ما همچون مشاوره تبلیغات بهره برید.
ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید


https://www.linkedin.com/in/%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%A7-sayna-journal-81b73b89/detail/recent-activity/?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_feed%3BruR2mv9IQGa%2FssA41gCRNw%3D%3D&licu=urn%3Ali%3Acontrol%3Ad_flagship3_feed-recent_activity_nav_all

https://plus.google.com/106901616355315939429
https://www.pinterest.com/resanehhonarbartar/
www.t.me/sayna_journal
www.instagram.com/sayna_journal
جهت تماس با ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید
tel: 031-36633610
Photo
Add a comment...

Post has attachment
مزایای تبلیغات در اینترنت
اینترنت رسانه ای با توان بسیار گسترده و بالاست، اما شرکت های محدودی هستند که توانستند نسبتا از آن موفقیت کسب کنند و در جهت مقاصد تبلیغ خود به کار گیرند. جذابیت اینترنت در وهله ی اول به دلیل آن است که از طریق آن به شکل مستقیم و یک به یک می توان با تک تک مصرف کنندگان ارتباط برقرار کرد. در تئوری، سازمان ها و مصرف کنندگان می توانند با استفاده از اینترنت، کالا و خدمات خریداری کنند، به تبادل اطلاعات بپردازند و به سودهای زیادی دست پیدا کنند.
ظهور هر رسانه ارتباطی جدید، بازاریابی را متحول می سازد و موجب می شود که بتوانید کالا و خدمات خود را با روشی جدید به بازار و مشتریان خود معرفی می کنند، اینترنت سریعتر از هر تکنولوژی ارتباطی رشد یافت و به همین دلیل تعداد افرادی که بدان دسترسی دارند و استفاده کنند گان شبکه مجازی و اجتماعی تعداد بسیار زیادی را تشکیل می دهند.
یکی از بزرگترین چالش های بازاریابی در اینترنت تلاش برای جذب و جلب مخاطبان است. این امر باعث به وجود آمدن یک صنعت تبلیغاتی با استفاده از اینترنت شده است، اینترنت به صورت یک رسانه ی پایا برای آگهی های تبلیغاتی در حال ظهور است و به عنوان یک رسانه مهم تبلیغاتی برای شرکت ها به شمار آید. استفاده از اینترنت در جهان در ارتباطات شرکت به شرکت و تبلیغ به وسیله ی کاتالوگ و مشخصات محصول، به اینترنت دسترسی دارند، اینترنت می تواند درصد بالایی از بازارهای سازمانی و صنعتی را به خود اختصاص می دهد، برای اینکار هر شرکتی وبسایت برای خود می سازد و با داشتن انبارهای اینتنرتی می تواند خود را هر روز بیشتر از روز قبل در فضای مجازی مطرح کند و از آن نیز به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده می کنند. عمده ترین محدودیت اینترنت برای کالاهای مصرفی، پوشش آن است چراکه مدت زمانی را مصرف کننده باید تحمل کند تا بتواند به محصول دسترسی پیدا کند.


افراد مختلف در استفاده از اینترنت، شبکه های اجتماعی و وبسایت اهدافی را دنبال می کنند این اهداف عبارتند از:


1- انتشار اطلاعات: وبسایتی را تهیه می کنند و اطلاعات دقیقی را در مورد کالا و خدمات خود ارائه می دهد.
2- ایجاد آگاهی: تبلیغات در اینترنت و دیگر سایت ها برای افزایش آگاهی از یک مجموعه و سازمان و برندی که ساخته شده است.
3- به دست آوردن اطلاعات تحقیقی: بازاریابان اینترنتی برای به دست آوردن اطلاعات و مشخصات مخاطبان خود از اینترنت و وبسایت استفاده می کنند و از این طریق اطلاعات مشترکین خود را نگهداری می کنند و با آنها در ارتباط هستند.
4- ایجاد تصویر ذهنی: وبسایت و اینترنت ممکن اسن برای نشان دادن و ایجاد تصویری مثبت از خود و همچنین نشان دادن اهداف شرکت و سازمان خود استفاده می کنند.
5- تحریک به خرید: برخی از وبسایت ها از اینترنت برای تحریک به خرید استفاده می کنند و حتی گاهی اوقات کوپن های تخفیفی را تعریف می کنند.


مزایای تبلیغات در اینترنت

1- بازار هدف
یکی از مزایلی اصلی اینترنت توانایی هدف قرار دادن گروه های بسیار مشخصی از افراد است به عنوان مثال بیشتر جوانان در آن حضور دارند
2- طراحی پیام
در نتیجه هدف قرار دادن دقیق و معین مخاطبان، پیام ها را می توان برای جذب نیازها و خواسته های مشخص مخاطبان مورد نظر، طراحی کرد. هنگامی که ما دقیقا مخاطبان را شناسایی می کنیم اطلاعات بهتری در خصوص نیازها و خواسته های آنها فراهم می کنیم از این رو پیام آگهی ما بسیار جذب کننده خواهد بود.
3- قابلیت تعاملی
ماهیت تعاملی اینترنت، باعث درگیری بیشتر مشتری می شود، کسانی که وبسایت ها را مشاهده می کنند، به حد کافی علاقمند به شکرت و یا محصولات آن هستند. در واقع هنگامی که با مخاطب از طریق اینترنت ارتباط برقرار می شود این ارتباط یک ارتباط دو طرفه است. او اگر خواسته ای داشته باشد، احتیاج به اطلاعات بیشتر داشته باشد و یا خواهان برخی از مطالب خاص باشد به شکل همزمان با ما ارتباط داشته و اطلاعات خواسته شده را کسب می کند. این برخلاف سایر رسانه هاست که تقریبا یک طرفه هستند.
4- دسترسی به اطلاعات
وقتی کاربران از یک وبسایت دیدن می کنند، می توانند اطلاعات فراوانی نسبت به مشخصات محصول، اطلاعات خرید، و غیره به دست آورند. همچنین می توان اطلاعات جدید را فورا در اختیار مخاطبان قرار داد.
5- قابلیت فروش
چون اینترنت و وبسایت یک رسانه ی پاسخی مستقیم است بدین معنا که با مخاطبان به صورت مستقیم ارتباط برقرار می کند، قابلیت انجام فروش در آن بسیار بالا است.
6- خلاقیت
طراحی مناسب وبسایت باعث جلب توجه مخاطبان و ایجاد علاقه نسبت به شرکت و محصولات آن شود.
7- توان بالقوه بازار
با افزایش نفوذ اینترنت در خانه ها و افزایش آگاهی و علاقه نسبت به اینترنت، توان بالقوه اینترنت برای تبلیغ و افزایش تمایل به خرید از طریق اینترنت افزایش یافته است.

اینترنت-رسانه هنر برتر
داشتن یک وبسایت جز ضروریات هر کسب و کاری است چراکه موجب افزایش فروش و همچنین موجب افزایش آگاهی می شود به همین دلیل کانون آگهی و تبلیغات رسانه هنر برتر طراحی وبسایت را در لیست خدمات خود قرارداده است و با بهره گیری از متخصصین و طراحان حرفه ای شما را به مخاطبانتان معرفی می کند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.
Photo
Add a comment...

چگونه یک برنامه تبلیغاتی طرح می شود؟
بسیاری، مسئله برنامه ریزی در تبلیغات را با تجزیه و تحلیل و اقلام برای وسایل تبلیغاتی و اختصاص بودجه برای هر وسیله تبلیغاتی یا عوامل مختلف پیشبرد فروش اشتباه می کنند. در حالیکه این عمل فقط و فقط یک بودجه بندی ساده برای آگاهی مشتری و کنترل بودجه مورد استفاده است، البته که این امر خود قسمتی از برنامه ریزی کلی تبلیغات برای خلق تبلیغ به شمار می آید که باید با دقت تنظیم و مورد توجه قرار بگیرد.

یک برنامه درست و مناسب تبلیغاتی برای یک سازمان در درجه اول کلیه اهداف از تبلیغات را یک به یک شرح می دهد و استراتژی تبلیغاتی را مشخص می کند. برای اینکه بتوانیم یک برنامه تبلیغاتی داشته باشیم از ابتدا مراحل را به اختصار باهم بررسی می کنیم تا بدانیم چه اصول و معیارهایی را باید تنظیم و اجرا شود تا برنامه تیلیغاتی سوددهی را داشته باشیم.

فرض کنید که امروز منشی شرکتتان خبر خیلی خوبی برای شما دارد که یک شرکت تولیدی بزرگ از شما دعوت کرده به دیدار مدیران آن شرکت بروید چراکه تصمیم گرفته اند کارشان را به شما بسپارند. اولین فکری که به ذهنتان خطور می کند که موضوع کار و تولیدات آن چیست؟ سوابق او از نظر بازار، شهرت و امکانات فروش چیست؟ پس اولین کاری که برای حضور در این جلسه انجام می دهید این است که خودتان و یکی از همکارانتان در مورد سابقه ی آنها و همچنین اقلام فروش، فعالیت رقبا، نوع محصولات و … تحقیق به عمل آورد. زمانی که چنین فعالیتی را بیش از حضور خود انجام می دهید شما در روز ملاقات گزینه بسیارمناسب در مقابل دیگر رقبا هستید.

ملاقات با مشتری
بعد از ملاقات بازهم اطلاعات بیشتری از مشتری خود کسب خواهید کرد، و بهترین کار این است که تمام آن مطالب را یادداشت کنید و سعی با پرسیدن سوالات مناسب کلیه ی مشکلات سازمان و اهدافشان را در تبلیغات کشف کنید.

گردآوری اطلاعات
در این مرحله باید یک برنامه عمومی برای کار مشتری تهیه کنید. فعالیت باید بلافاصله بعد از ملاقات شروع شود و برنامه باید به نحوی باشد که در مدت حیات آن شرکت جز بهترین برنامه ها با اصول و قوانین علمی باشد که از طرف یک سازمان تبلغاتی ارائه می شود. برای تهیه یک برنامه تبلیغاتی باید اطلاعات به صورت سیستماتیک گردآوری شود. نوشتن برنامه تبلیغاتی صنعتی به شکل زیر است:

حجم فروش: اول اینکه باید حجم فروش در نظر گرفته شود و کاملا مشخص شود که هرکدام از محصولات چه میزان فروش دارند. این امر بسیار ضروری است زیرا نشان می دهد که کدام محصول دارای حمایت بیشتری از طرف مشتری است. البته آنرا باید برای ۵ سال بیشتر تهیه کنیم تا بتوان به صورت صحیح این میزان حمایت را قضاوت کنیم.

رقبا: در مرحله بعد باید حجم درخواست مشتری رقیب را بدانیم و میزان سهم بازار رقبا را بسنجیم تا ببینیم ما در کدام محصول نسبت به رقبا برتر هستیم و در کدام از آنها عقب مانده ایم و آنها پیشرو ماهستند.

مزایا: مزایای محصولات خود را بدانیم و فواید محصولات مشتری را نیز مشخص کنیم

شبکه فروش: به عنوان مثال باید تعیین کرد که آیا فروش کالا از طریق فروش شخصی کارمندان شرکت انجام می گیرد؟ آیا شبکه توزیع معمولی عمده فروش و خرده فروش مورد استفاده قرار می گیرد؟ آیا روش فروش خاصی برای توسعه فروش به کار گرفته شده است؟ مسولان فروش و توزیع چه افرادی هستند و روش فروش انتخابی و یا انحصاری مورد استفاده است؟

موقعیت بازار: گردآوری اطلاعاتی در مورد بازار، آیا تقاضا رو به افزایش است و یا ثابت است و یا رو به نزول است؟ دلایلی که موجب ایجاد این نوسانات می شود چیست؟

و آخرین مرحله کسب اطلاعات در مرود هدف های کلی شرکت: باید از اهداف آینده شرکت مطلع شد تا بتوان برنامه تبلیغاتی را داشت که شرکت را به اهداف آتی نزدیک و نزدیک تر کند و باید استراتژی خاص شرکت در بازاریابی و فعالیت های دیگر برای رسیدن به اهداف را بدانیم. دانستن این اطلاعات برای ارائه برنامه تبلیغاتی و توصیه های تبلیغاتی در موقعیت بهتر قرار می دهد.

اکنون که توانستیم اطلاعات را جمع آوری کنیم وقت آن است که بتوانیم طراحی جامع و واقعی و مفیدی را تهیه کنیم.

پیش از تهیه برنامه تبلیغاتی بهتر است با اعضای تیم خود، طراحان، تیم نویسندگان، مسولان امور بازاریابی و…. به بحث و گفتگو بنشینیم و در مورد مسائل مهم مشورت و راه حل های خود را عنوان کنیم، معایب و مزایایی که را به نوعی پیش نویس برنامه تبلیغاتی است را بررسی کنیم و بر روی بهبود آن همه باهم نظر دهیم.

تهیه برنامه تبلیغاتی
اولین قسمت برنامه تبلیغاتی این است که خلاصه نتایج به دست آمده ونیز تجزیه و تحلیل آنها را شامل گردد. حالا باید برای هر محصول به طور جداگانه برنامه تبلیغاتی تنظیم کرد که در آن مطالب زیر عنوان شده باشد:

اینفوگرافیک-برنامه تبلیغاتی

تاریخچه بازایابی محصول و اهمیت آن در حجم کلی کار شرکت، ظرفیت بازار، سهم آن در برنامه مورد نظر
استراتژی بازاریابی برای هر محصول
اهداف تبلیغاتی
استراتژی انتخاب
خلق موضوع تبلیغاتی و طرح آن
بودجه مورد نیاز
همانطور که می بینیم هرکدام نیاز مرحله ی بعدی و این تداوم و یکپارچگی باعث می شود که بودجه در نظر گرفته شده در هر برنامه تبلیغاتی مورد قبول قرار گیرد و از همه مهمتر برنامه تبلیغاتی با موفقیت همراه باشد.

ارائه برنامه تبلیغاتی
وقتی که برنامه تبلیغاتی آماده گشت مهمترین بخش آن ارائه صحیح این برنامه و قبولاندن آن به مدیران است. ابتدا برنامه تبلیغاتی برای مشتری ارسال می گردد و بعد از اینکه به طور کامل و دقیق برنامه تبلیغاتی را بررسی کشت باید جلسه ای برای ارائه آن گذاشته شود. اولین نکته که باید بدان توجه کرد این است که هنگام ارائه فقط نباید شما به عنوان مدیریت حضور داشته باشید بلکه باید برخی از افرادی که در نوشتن این برنامه تبلیغاتی در این جلسه حاضر شوند تا مشتری شما بداند چندنفر و چه تحقیقات گسترده ای برای نوشت آن انجام شده است.

محل ارائه برنامه تبلیغاتی بسیار مهم است، باید دفتری باشد که تجهیزات لازم ازجمله ویدئو پروژکتور برای نمایش تصاویر و … در آنجا باشد، بهتر است فضایی باشد که تلفن ها زنگ نخورد دیگر کارمندان رشته افکار را بهم نریزند و همچنین اجازه ندهیدکه حاضران رشته کلام و سخنان شما را با مسائل خارجی و تقریبا بی ربط پاره کنند و در پایان اینکه انتظار نداشته باشید که برنامه شما فورا مورد استقبال قرار گرید و اجازه دهید کمی به برنامه شما فکر کنند اما اجازه ندهید که مشتری مدت ها بر روی آن فکر کنند و بلافاصله بعد ار گذشت چند روز نتیجه را از آنها درخواست کنید.

برنامه تبلیغاتی از مواردی است که رسانه هنر برتر خود برای شرکت خود انجام می دهد و این مراحل عنوان شده را برای مجموعه خود طی می کند و سپس آن برنامه تبلیغاتی خود را به اجرا در می آورد، و این خدمت را برای مشتریان خود نیز انجام می دهد، لازم است بدانید که نوشتن برنامه تبلیغاتی یک مرحله مهم است و از همه مهمتر اجرا و نحوه ی اجرای این برنامه است.
http://saynadesign.com/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF%D8%9F/
Add a comment...

Post has attachment
۵ مزیت اصلی مجله
صنعت مجله در جهان، دستخوش تحولات وسیعی شده است اما در عین حال ماهیت آن همچنان ثابت است و بدون تغییر باقی مانده است. رشد تبلیغات در مجله ها، تنوع محتوایی آنها و پیشرفت آنها نشان دهنده استفاده از این صنعت است. نمونه ای از پیشرفت در صنعت مجله حضور مجله های تخصصی است.مجله به عنوان یک رسانه ارتباطی موثر دارای اهمیت بسیاری است. این رسانه نیز همانند هر رسانه ی تبلیغاتی دیگر دارای مزایا و معایبی است با هم ۴ مزیت اصلی مجله و تبلیغات در آن را دنبال می کنیم:

فرصت مناسب برای معرفی
اعتبار بالا نزد مشترکین
عمر طولانی تبلیغ در مجله
انتخاب مخاطب
آگاهی از برند
۱- در اختیار داشتن فرصت برای معرفی
در تلویزیون فرد حداکثر در ظرف سی الی چهل ثانیه در معرض پیام تبلیغاتی واقع می شود و فرصت چندانی برای اطلاع رسانی به او وجود ندارد. در مجله این فرصت وجود دارد که بتوانید پیام هایی را مطرح کنید که نیازمند اطلاع رسانی بیشتری باشد. اگرچه امروزه نظر روانشناسان ثابت کرده است که تبلیغاتی که فضای خالی بیشتری ارائه می کند در جلب نظر مخاطب مناسب تر است. تلویزیون برای ایجاد آگاهی اولیه، رسانه موثرتری به نظر می رسد، اما برای دادن اطلاعات بیشتر مجله ها و یا برشورهای جند صفحه ای به کمک تلویزیون می آیند، چراکه مخاطب بهتر می تواند اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کند و راحتتر می توان او را متقاعد به خرید کرد. از اینرو به نظر می رسد که برای آگاه کردن و به خاطر آوری تلویزیون رسانه ی خوبی می باشد. زیرا با طیف وسیعی از مشتریان و مخاطبان ارتباط برقرار می کند اما به جهت متقاعد کردن مجله و رسانه های چاپی مناسب هستند و فرصت مطالعه و درک بهتر را برای مخاطب ایجاد می کنند.

۲- اعتبار بالا نزد مشترکین مجله
با توجه به تحقیقات به عمل آمده، مشخص شده است که تبلیغاتی که در مجله درج می شود در مقابل تبلیغاتی که در روزنامه صورت می گیرد در نزد مخاطبان و خوانندگان اعتبار بیشتری دارد و مصرف کنندگان بدان آنها به دلیل پرستیژ بالاتر بیشتر اهمیت می دهند.

قدرتی که مجله در بالا بردن میزان فروش به علت نفوذ در طبقه های مختلف اجتماع دارد سبب می شود که به عنوان وسیله ای موثر در امر تبلیغات مورد استفاده واقع شود و چون پیوستگی کامل با گروه های کاملا مشخص شده ای دارد از سایر ابزار تبلیغاتی موثرتر می باشد.

به عنوان مثال کانون آگهی و تبلیغات رسانه هنر برتر، مجله ای را با عنوان wedding سالانه دو بار در به چاپ می رسد که با تصویر کشیدن افرادی که در مراسم های جشن و ازدواج می توانند خدماتی را ارائه دهند در این مجله معرفی می شوند و در اصل مجله رسانه هنر برتر پرتیراژترین و پربازدیدترین مجله در اصفهان به شمار می رود. از این رو استفاده از مجلات تخصصی برای ارسال پیام هایی که مخاطب آن، افراد خاص هستنذ می تواند بسیار مفید باشد.

برای اینکه یکی از مشترکین مجله رسانه هنر برتر(ساینا) باشید می توانید با مراجعه به سایت به صورت رایگان یکی از مشتریکن مجله ما باشید.

۳- عمر طولانی تبلیغ در مجله
در مقایسه با روزنامه که رسانه است که عمر آن محدود است و در روزهای آینده دور ریخته و یا بایگانی می شود، مجله از عمر بیشتری برخوردار است و مدت زمان طولانی تری مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال مجله ی دیگری از رسانه هنر برترکه هر دوماه یکبار به چاپ می رسد ممکن است در ااین فاصله دوماه بارها مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین بارها، آگهی تبلیغاتی درج شده در مجله، مورد توجه افراد قرار می گیرد. از این رو به لحاظ عمر تبلیغ در مجله طولانی تر است. مجله به طور دائم در دسترس فرد قرار می گیرد و فرد می تواند حتی آنرا با خود حمل کند و در اوقات بیکاری آنرا مطالعه کند.

۴- انتخاب مجله
یکی دیگر از توانمندی های مجله این است که هر مجله مخاطبان خاص خود را دارد که اغلب آن دسته افراد، از مجله استفاده می کنند. برای مثال همان طوری که گفته شد مجله ودینگ رسانه هنر برتر مخاطبان آن معمولا خانم ها و آقایانی و یا خانواده هایی هستند که می خواهد ازدواج کنند و یا فرزندانشان می خواهند ازدواج کنند. چنانچه تبلیغ ما برای گروه خاصی از افراد جامعه با تخصص و یا نگرش و یا علاقه مندی مشترک می باشد. مجله، رسانه ی مناسبی است زیرا گزینش و انتخاب مخاطب در آن نسبتا موفق است.

۵- آگاهی از برند
مجله از ابزار بسیار موثر در شناسایی و همچنین آگاهی افراد و مخاطبانتان از حضور شما در بازار است و موجب می شود که مشتریان و مخاطبان برند و نام شما را به یاد بسپارند و هر چقدر شما را بیشتر ببینند، احتمال اینکه

مجله با وجود آن که دارای مزایای فراوانی برای تبلیغات می باشد و به برخی از آنها اشاره شد، اما نظیر هر رسانه ی دیگری دارای نارسایی و معایبی می باشد که مهمترین آن هزینه بالای آن است که همین عیب را می توان به عنوان یک مزیت یاد کرد، چراکه میزان بازدهی آن به حدی بالا است که علاوه بر افزایش فروش و سود فراوانی را ایجاد می کند و باعث می شود که میزان هزینه ی آن در مقابل درآمد حاصل از آن چندان به چشم کارفرما نیایید.

تیراژ مجله رسانه هنر برتر (ساینا) بیش از ۱۵ هزار می رسد و براساس تحقیقاتی که به عمل آمده است حداقل از در هر خانه و یا دفتر و شرکتی که آن را تحویل می گیرد، حداقل ۴ نفر آن را ورق می زنند و
براساس تعداد آدرس های مورد هدف می توان گفت که هنر برتر بیش از ۶۰ هزار نفر مخاطب دارد.

برای مطالعه مقاله به صورت کامل به لینک زیر مراجعه فرمایید
http://saynadesign.com/ 5-مزیت-اصلی-مجله /

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید

https://www.linkedin.com/pulse/%D9%BE%D9%86%D8%AC-%D9%85%D8%B2%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%A7-sayna-journal/?published=t
https://www.pinterest.com/resanehhonarbartar/
www.t.me/sayna_journal
www.instagram.com/sayna_journal

جهت تماس با ما
tel: 031-36633610


Add a comment...

Post has attachment
هویت برند
ایجاد یک هویت برند قوی برای کسب و کار شما یکی از عوامل بسیار مهم در موفقیت برند است و در ایجاد شهرت به شما کمک می کند و می تواند در رقابت شما را متمایز از دیگران کند و ارزش های شما را به صورت مطلوب به مشتری نشان دهد.

برند شما هویت کسب و کار شما است پس باید به تصویری که می خواهید از شما به نمایش بگذارد دقت کنید برند شما ارزشمندترین هویت شرکت شماست پس از لحاظ بصری بسیار مهم است که چه چیزی را از شما نشان دهد. برند شما شخصیت تجاری شماست و هویت برند درک مشتریان را از کسب و کار شما شکل می دهد. برند شما، باید انتظارات خود را از کسب و کار و مشتریان ارائه می دهد و وعده های شما را از نظر کیفیت، خدمات، قابلیت اطمینان و اعتماد به مشتریان گسترش دهد و اعتماد و وفادارای را برای کسانی که با تجارت شما در ارتباطند را ایجاد کند.

اگر هویت برند قوی باشد، باعث می شود مخاطبان شما را از رقبایتان تمیز دهند و در تصمیم گیری آنها به طور مستقیم تاثیر می گذارد و سودمندی نهایی را به شما هدیه دهد. اما در این میان اسطوره ها و تصورات غلطی وجود دارد که صاحبان کسب و کار کوچک معتقدند که می توانند راهی برای ایجاد یک هویت برند پیدا کنند:

می توانیم برند خود را خودان طراحی کنیم
ما در سمت مشاور تبلیغات و برند، تاثیرات یک برند خوب را تجربه کرده ایم. زمانی که یک کسب و کار ظهور می کند، شما به عنوان یک مشتری درمورد آن چه فکری می کنید؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که به یک وبسایت نگاه می کنید؟ مردم توانایی شما را برای ارائه راه حل مشکلاتشان نگاه می کنند و بر اساس اولین تصورات خود شما را قضاوت می کنند، پس یکی از ریسک هایی که می توانید برای حرفه ی خود بسازید این است که بخواهید برندتان و هویت آن را خود خلق کنید.

ما نمی توانیم برند خود را توسعه دهیم
با داشتن یک برند و هزینه هایی که در این بخش از کسب و کار خود کرده اید، دیگر وظیفه شماست که این هویت برند ساخته شده را در اوج نگه دارد، ممکن است هزینه کسب و کار شما را افزایش دارد اما هویت بصری که جز منابع شما است نباید از دست برود، یکی از زیر مجموعه های هویت برند، دید بصری آن است که با لوگو مشخص می شود و بعد از طراحی آن نیز شما باید در عمل ارزش والای برند خود را نشان دهید. اگر به جزئیات کسب و کار خود دقت نفرمایید تمام مراحل ساخت برند و هویت شما اثری متناقضی خواهد داشت. به عنوان مثال، زمانی که مشتری لوگوی شما را می بیند تصویری که از شما می سازد احترام به مشتری است و بعد از استفاده از خدمات، کارمندان شما رفتاری ناشایست با آنها خواهند داشت، بدین صورت تصویری متفاوت و برعکس را برای آنها می سازید.

ما به برند نیاز نداریم
از آنجایی که تعداد افرادی که روزانه از اینترنت استفاده می کنندو به دنبال خدمات آنلاین می گردند، بیشتر می شود. پس شما نیازمند یک هویت بصری با کیفیت برای حضور در وب دارید. چگونه باید یک کسب و کار آنلاین را ایجاد کنید؟ (در مقاله ی قبلی توضیح دادیم که چطور یک کسب و کار آنلاین را شروع کنیم؟) با کمک برند می توانیم به راحتی در رقابت ها پیروز شوید، می توانید بازار را به نفع خود جلو ببرید.

مزایای برند و هویت برند
شرکت شما بزرگ تر نشان داده می شود. هنگامی که یک برند حرفه ای را بسازید تصویر شما بر روی وبسایت و پروفایل رسانه های اجتماعی و کارت ویزیت شما می تواند شایستگی شما را به مشتریانتان نشان دهد اما اگر تصویر شما دریکی از آنها در خور شما نباشد موجب می شود که اعتبار خود را در نظر مشتری از بین ببرید. پس لوگو شما و رنگ هایی که استفاده می کنید باید شایستگی شما را به نمایش بگذارد.

هویت برند- رسانه هنر برتر1

هویت برند خود به خود خلق می شود
اگر می خواهید یک شخصیت عمومی بسازید نیاز به ساخت هویت برند ندارید، اما اگر می خواهید کسب و کار خود را رشد دهید و فروش آینده خود را تضمین کنید،یک برند برای شرکت خود ایجاد کنید. یک هویت منحصر بفرد بسازید، برای ساخت هویت برند باید به غیر از لوگو موارد دیگر از جمله پیام برند و یا شخصیت برند و دیگر عناصر برند خود را بسازید، که مردم بدانند با چه نوع پیامی روبرو هستند و برای رفع نیاز خود با کمک برند شما چه شخصیتی را قرار است با آن روبرو شوند.

ثبات خود را تضمین کنید
ممکن است شما در حوزه فعالیتتان با تجربه ترین و بهترین باشید اما تا زمانی که از خود اثری برجای نگذارید هیچکس به شما مراجعه نخواهد کرد، زمانی که یک هویت برند را می سازید، تصویری را خلق کنید که بگوید من اینجا هستم که بمانم و قرار نیست مدت زمانی را حضور داشته باشم و بعد هم از بازار رقابت خارج شوم.

کسب و کاری به یاد ماندنی
توسعه هویت برند و استفاده آن به صورت مداوم به مشتریان کمک می کند که همیشه شما را به یاد داشته باشید، هرچقدر شما را بیشتر ببینند احتمال اینکه با شما تماس بگیرند بیشتر است، پس از هر فرصتی برای بیان برند خود استفاده کنید ولی بسیاری از صاحبان برند فراموش می کنند که خودشان را معرفی کنند و دست از تبلیغات برمی دارند راهبسیاری زیادی است که زمانی به

تعهدات و افتخارات
سرمایه گذاری بر روی هویت برند، منحصر به فرد بودن شما را نشان می دهد و موجب می شود که هر روز به افتخارات شما بیافزاید. متاسفانه بسیاری از صاحبان کسب و کار برند خود را تعریف می کنند اما هیچگونه تلاشی برای بهبود آن و توسعه آن نمی کنند، مشتریان بر این باورند که به وعده های خود و آنها احترام می گذارید، زیرا کسب و کارهایی که بر روی برند و هویت برند خود سرمایه گذاری می کنند وفاداری مشتریانشان بالاترین سرمایه اشان است.

نکاتی برای هویت برند
1- برای ساخت برند خود، هویت بصری خود را بسازید و به مخاطبان و بازار هدف خود بیاندیشید که بتوانید تصویری به یادماندنی از خود خلق کنید.

2- شهرت آنلاین خود را فراموش نکنید از رضایت مشتریان خود در وبسایتتان استفاده کنید.

3-تجربه مشتریان را که یکی از بخش های مهم هویت برند و برند است را بسازید تجربه ای همیشه از شما به خوبی یاد کنند و از همه مهمتر اینکه شما را به دیگران پیشنهاد دهند.

4-شبکه های اجتماعی خود را گسترش دهید و پیام خود را که برای خلق هویت برند در نظر گرفته اید از طرق مختلف به گوش مشتریان و مخاطبان برسانید.آیا تا به حال هویت برند خود را ساخته اید؟ آیا برند خود را ثبت کرده اید؟ کانون آگهی و رسانه هنر برتر در زمینه ثبت برند و همچنین ساخت هویت برند شما را یاری کند.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
چندین مرحله است که باید آنها را دنبال و با کمک آن موفقیت خود را تضمین کنید تا کسب و کار آنلاین شما بتواند به خوبی پیشرفت کند. من هزاران نفر را دیده ام که این مراحل را طی کرده اند و به موفقیت رسیده اند:1-ابتدا احساس نیاز و رفع آن2-نگارش متنی برای فروش3-طراحی و ساخت یک وبسایت4-آگاهی از موتورهای جستجو و ایجاد ترافیک برای وبسایت خود5-بهره گیری ازیک کارشناس6-بازاریابی با ایمیل7-افزایش درآمد از طریق بیش فروش


برای مطالعه ادامه مقاله به لینک زیر مراجعه کنید

http://saynadesign.com/ چطور-یک-کسب-و-کار-آنلاین-را-شروع-کنیم؟/ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید

https://plus.google.com/106901616355315939429

https://www.pinterest.com/resanehhonarbartar/

www.t.me/sayna_journal

www.instagram.com/sayna_journal

جهت تماس با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

tel: 031-36633610Add a comment...

Post has attachment
چطور یک کسب و کار آنلاین را شروع کنیم؟


چندین مرحله است که باید آنها را دنبال و با کمک آن موفقیت خود را تضمین کنید تا کسب و کار آنلاین شما بتواند به خوبی پیشرفت کند. من هزاران نفر را دیده ام که این مراحل را طی کرده اند و به موفقیت رسیده اند:

1-ابتدا احساس نیاز و رفع آن

2-نگارش متنی برای فروش

3-طراحی و ساخت یک وبسایت

4-آگاهی از موتورهای جستجو و ایجاد ترافیک برای وبسایت خود

5-بهره گیری ازیک کارشناس

6-بازاریابی با ایمیل

7-افزایش درآمد از طریق بیش فروشمرحله 1: شناسایی نیاز و رفع نیاز
همه مردم دچار این اشتباه می شوند و آن اشتباه این است که ابتدا محصول و یا خدمت را راه می اندازند و بعد برای آن به دنبال بازار می گردد. شما برای افزایش موفقیتتان این کار را نکنید، قبل از این که محصول را تولید کنید خوب در مورد آن فکر کنید و ببینید آیا محصولی که در نظر گرفته اید مشکل مخاطبانتان را رفع می کند و آنها بدان نیاز دارند و یا خیر، با کمک اینترنت و دیگر کسب وکارهای آنلاین این تحقیقات بازار آسان تر صورت می گیرد، از طریق راه های زیر می توانید تحقیقات بازار خود را انجام دهید

به وبسایت های نظردهی و یا انجمن های آنلاین بروید و سوالاتی را از آنها بپرسید و ببینید آیا محصولی که در نظر گرفته اید آنقدر مناسب است که برایش کسب و کار آنلاینی را راه اندازی کنید
تحقیق با کلمات کلیدی، سرچ کنید و ببینید مردم با چه کلمات کلیدی به دنبال محصول های مشابه شما می گردند و با این کار وبسایت های رقیب خود را نیز پیدا خواهید کرد
بازدیدکنندگان بالقوه خود را از طریق سوالاتی که افراد می پرسند شناسایی کنید و انواع تقاضاهای آنها را بررسی کنید و از آنها در محصول و یا محصولات خود استفاده و با کمک آنها فضای رقابتی را به وجود آورید
مرحله 2- نگارش متنی برای فروش
یک فرمول برای فروش خود در بیاورید و برای آن برنامه ریزی کنید، روند فروش خود را تعریف کنید و بعد شروع به نوشتن کنید برای نوشتن در مورد محصول بهتر است نکات زیر را در نظر بگیرید:

نوشتن و پیدا کردن تیتر و عنوانی قانع کننده و در عین حال جذاب
مشکلی را که محصولتان برطرف می کند بنویسید
اعتبار خود را به عنوان کسب و کار آنلاینی که نیاز و مشکل افراد را با کمک محصول خود برطرف می کند بنویسید
نظرات افرادی که از محصول شما استفاده کرده اند را حتما به متن خود اضافه کنید
در مورد محصول و نحوه ی استفاده از آن بنویسید
فضایی را برای اینکه افراد بتوانند شما را به دیگران پیشنهاد دهند در کسب و کار آنلاین خود ایجاد کنید
گارانتی را برای محصولات خود در نظر بگیرید
نگارشتان به نحوی باشد که مردم همان لحظه احساس نیاز کنند و به سرعت بتوانند آن محصول را فراهم کنند
هنگامی که در حال نوشتن متن هستید، از خود مداوما به جای مشتری سوال کنید که چرا من باید این محصول را خرید کنم؟

مرحله 3: طراحی و ساخت وبسایت
بعد از اینکه بازار خود را یافتید و محصولتان را طراحی کردید،دیگر آماده هستید که فروشگاه خود را راه اندازی کنید در کسب وکار آنلاین مغازه شما همان وبسایت است پس نوبت به طراحی وبسایت می رسد، اینکار را به طراحان وبسایت بسپارید، به یاد داشته باشید وبساییتان به نحوی باید باشد که کمتر 5 دقیقه توجه بازدیدکننده را به خود جلب کند. در طراحی وبسایت نکات زیر را در نظر بگیرید (البته متخصصین این ها را می دانند)

یک یا دو فونت ساده را برای وبسایت خود انتخاب کنید
برنامه کاملا روشن و مشخص برای صفحات وبسایت خود در نظر بگیرید
اگر از گرافیک و فیلم های مختلف استفاده می کنید حتما پیام خود را به خوبی در آن به بازدیدکننده، برسانید
آدرس ایمیل خود را برای اینکه مشتریان بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند عنوان کنید، هر کسب و کار آنلاین نیاز به آدرس دارد
دکمه ای برای خرید طراحی کنید که مشتری بتواند با یک کلیک خرید کند
کاربری آن برای بازدیدکننده و مشتری راحت باشد
کانون آگهی و تبلیغات رسانه هنر برتر، مشتریان خود را برای داشتن کسب و کار آنلاین و طراحی وبسایت حرفه ای و جذاب همراهی می کند. به همین دلیل طراحی وبسایت را به عنوان یکی از خدمات خود تعریف کرده است

مرحله 4: شناسایی موتورهای جستجو
برای اینکه مشتریان شما را پیدا کنند باید موتورهای جستجو را بشناسید و برای اینکه جز اولین ها در سرچ بازدید کنندگان باشید ابتدا نیاز است موتورهای جستجو را بشناسید و بعد برای بالاتر بودن در میان رقبا تلاش کنید. یکی از راه های برتری در موتورهای جستجو تبلیغات به ازای هر کلیک است و با اینکار ترافیک ویا بازدید سایت خود را بالا می برید. دوم اینکه کلمات کلیدی یعنی کلماتی که افراد آن را در سرچ خود جستجو می کنند پیدا کنید و از آنها در جملات خود استفاده کنید

مرحله ی 5: یک کارشناس برای خود استخدام کنید
برای اینکه بتوانید در کسب و کار آنلاین خود با قدرت فعالیت کنید و ترافیک وبسایت خود را بالا ببرید و در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشید بهترین کار این است که از یک کارشناس کمک بگیرید، لینک وبسایت شما راز موفقیت شما است پس سعی کنید جز 5 وبسایت اول باشید. یک سئوکار حرفه ای راز مطرح بودنتان را در موتورهای جستجو خیلی خوب می داند

مرحله 6: از قدرت بازاریابی با ایمیل استفاده کنید
هنگامی که بازدیدکنندگان به وبسایت شما می آیند از آنها ایمیلشان را بگیرید و یا عضویتی برایشان تعریف کنید و بعد ایمیل مارکتینگ خود را گسترش دهید و اجازه دهید از هر اتفاق جدیدی که در کسب و کار آنلاین شما رخ می دهد باخبر شوند،فراموش نشود که ایمیل راحتترین و ارزانترین نوع تبلیغات و بسیار ارزان است پس با کمک وبسایت و ایمیل مارکتینگ کسب و کار آنلاین خود را گسترش دهید. بازاریابی به کمک ایمیل موجب می شود که یک بازدیدکننده به یک مشتری تبدیل شوند پس با کمک ایمیل با مشتریانتان ارتباط برقرارکنید به عنوان مثال در پایان خرید ایمیلی را تنظیم کنید که از آنها بابت خریدشان تشکر کند و بعد از دریافت کالای خریداری شده از آنها بخواهید که نظرشان بعد از استفاده از محصول از طریق ایمیل برای شما ارسال کنند

مرحله 7: افزایش درآمد با بیش فروشی
یکی از مهمترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی، توسعه ارزش برای هر مشتری است. حداقل 36 درصد افرادی که از شما خرید می کنند مجددا بازهم به شما مراجعه می کنند و خرید مجدد خود را انجام می دهند و اگر شما آنها را پیگیری کنید می توانید مشتریان وفادار برای خود بسازید

برای بیش فروشی در کسب و کار آنلاین محصولاتی را ارائه دهید که تکمیل کننده خرید اصلی باشد
بن های تخفیف برای وفادارای الکترونیکی ایجاد کنید
پس از خرید، صفحه مربوطی که باز می شود "با تشکر از شما" باشد


همه این مراحل را عنوان کردیم اما شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید، شبکه های اجتماعی از ابزار مناسب برای تبلیغات کسب و کار آنلاین استفاده کنید. بسیاری از مشتریان شما در این فضاها حضور دارند، اما نیازمند تبلیغات هدفمند است، کانون آگهی و تبلیغات رسانه هنر برتر به عنوان یکی آژانس های تبلیغاتی به شما مشاوره لازم را در این زمینه ارائه دهد و همچنین با بهره گیری از متخصصین سئو و طراحی وبسایت بهترین کسب و کار آنلاین را برای شما خلق کنیم


http://saynadesign.com/ چطور-یک-کسب-و-کار-آنلاین-را-شروع-کنیم؟/

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید
https://www.linkedin.com/pulse/%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%A7-sayna-journal/?published=t
https://plus.google.com/106901616355315939429
https://www.pinterest.com/resanehhonarbartar/
www.t.me/sayna_journal
www.instagram.com/sayna_journal
جهت تماس با شماره
tel: 031-36633610
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded