Profile cover photo
Profile photo
Grupa Producentów Owoców i Warzyw "BOTOMA"
About
Posts

Uprawa pomidorów wymaga specjalistycznej wiedzy, którą posiadamy. Dodatkowo współpracujemy z najlepszymi fachowcami w tej dziedzinie. Pozwala nam to na dostarczanie najwyższej jakości, a przede wszystkim zdrowych pomidorów! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://botoma.com.pl/uprawa/.
Add a comment...

Post has attachment
Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, współpracujemy ze znanymi i renomowanymi kontrahentami Unii Europejskiej. Działamy również na rynkach wschodnich. Najwyższa jakość naszych pomidorów pozwoliła nam wypracować wysoką pozycję zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://botoma.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomidory Admiro charakteryzują się przede wszystkim niepowtarzanym smakiem. Świetnie sprawdzają się zarówno podczas przygotowywania sałatek, jak i pysznych zup. Jeśli i Wy chcielibyście zakupić te zdrowe warzywa – skontaktujcie się z nami! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://botoma.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, ile wartości odżywczych mają w sobie pomidory? Ponadto wzbogacają nasz organizm w bardzo ważną witaminę C. Zachęcamy Państwa zatem do poszerzenia swojej diety o te pożywne i zdrowe warzywa. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://botoma.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma BOTOMA serdecznie wita na oficjalnym profilu Google+. Jesteśmy grupą producentów owoców i warzyw, której głównym celem jest scentralizowanie produkcji pomidorów szklarniowych. Wasza satysfakcja jest priorytetem naszej działalności! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnej na stronie: http://botoma.com.pl/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded