Profile cover photo
Profile photo
Duo-Dental - stomatologia Chotomów, Jabłonna
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
W naszym gabinecie - http://www.duodental.eu/ - oferujemy usługi chirurgii stomatologicznej. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i narzędziami, które umożliwiają nam wykonywanie zabiegów w sposób skuteczny i bezbolesny. Realizujemy zabiegi zarówno na tkankach twardych, jak i na miękkich. Szczegóły naszej oferty poznacie na naszej stronie internetowej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Po utracie zęba powinniśmy jak najszybciej zadbać o uzupełnienie luki. W naszym gabinecie stomatologicznym wykorzystujemy nowoczesne techniki implantologii. Ogromną zaletą implantów jest ich estetyczny wygląd – bardzo zbliżony do wyglądu zęba naturalnego. Więcej informacji na temat implantów znajdziecie na stronie - http://www.duodental.eu/implantologia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz gabinet oferuje szeroki zakres usług - pomożemy Ci w różnych problemach stomatologicznych . Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu możemy zapewnić, że każdy zabieg jest wykonywany bardzo starannie. Inwestujemy także w najnowocześniejszy sprzęt oraz materiały - chcemy w pełni zadowolić naszych pacjentów. Zapraszamy na stronę internetową - http://www.duodental.eu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zauważają Państwo na swoich zębach niepokojące i nieestetyczne przebarwienia? Mogą być one wynikiem nie tylko spożywania barwiących pokarmów i napojów jak np. herbata czy czerwone wino. Przebarwienia pojawiają się również wówczas kiedy organizmowi brakuje witaminy D. Jeśli zauważą Państwo u siebie lub swoich dzieci przebarwienia zapraszamy do naszej placówki http://www.duodental.eu/, gdzie szybko się z nimi uporamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Duo-Dental zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci http://www.duodental.eu/leczenie-dzieci.html. Jeśli zauważasz u swojej pociechy nierówny zgryz, wady wymowy czy oddychanie ustami - niewykluczone, że potrzebny będzie aparat ortodontyczny. Wcześniej należy udać się do ortodonty, który zdiagnozuję wadę zgryzu i wybierze odpowiednia metodę leczenia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź chcą Państwo skorzystać z naszych usług zapraszamy do naszego gabinetu. Siedziba znajduje się w Dąbrowie Chotomowskiej na ulicy Lipowej 62. Wszystkie dane teleadresowe znajdują się na stronie http://www.duodental.eu/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nawet utrata jednego zęba wpływa na resztę uzębienia. Kolejne zęby stają się osłabione przez ubytek co sprawia, że zaczynają się ruszać. Tym sposobem z jednego ubytku robią się duże braki w uzębieniu. Nasz zakład Duo-Dental zajmuje się protetyką http://www.duodental.eu/protetyka.html. Jeśli potrzebują Państwo ingerencji dentysty – zapraszamy do nas!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy niedostatecznie dba się o zęby i dziąsła mogą pojawić się choroby, których skutki będą naprawdę bolesne. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy i odwiedza dentystę kiedy jest już za późno i zębów nie da się odratować. Wtedy jedyną szansą na ładny uśmiech są protezy http://www.duodental.eu/protetyka.html. Jeśli i ty się zmagasz z podobnym problemem to zapraszamy do gabinetu Duo-Dental w celu konsultacji i uzupełnienia protetycznego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czasem w wypadkach lub podczas zabiegów tracimy pojedyncze zęby. Wiele osób cierpi z tego powodu gdyż piękny uśmiech jest marzeniem większości z nas. Na szczęści z pomocą przychodzi tutaj implantologia. Ta metoda uzupełnienia braków polega na wszczepieniu tytanowego korzenia. Aby dowiedzieć się więcej o tym zabiegu zapraszamy na stronę http://www.duodental.eu/implantologia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Leczenie kanałowe przysparza pacjentom nie tylko dużo bólu, ale również i nerwów. Sama myśl o endodoncji potrafi spędzić sen z powiek. Jednak lecząc się w Duo-Dental nie musisz się już bać. Nasi specjaliści zrobią wszystko, aby zabieg był jak najmniej bolesny, a jednocześnie skuteczny! Więcej informacji o naszej metodzie leczenia endodontycznego znajduje się na http://www.duodental.eu/leczenie-endodontyczne.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded