Profile cover photo
Profile photo
SeniorMed
About
SeniorMed's posts

Post has attachment
Na stronie internetowej http://seniormed.com.pl/ksiega-gosci/ umieściliśmy księgę gości. Znajdziecie tam wpisy osób, które miały styczność z naszym domem opieki. Często są to opinie bliskich naszych podopiecznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą domu seniora.

Post has attachment
Bliskość rezerwatu przyrody to jeden z wielu atutów naszego domu seniora. Ładna okolica, czyste powietrze pomagają naszym podopiecznym w powrocie do zdrowia. Jest to miejsce ciche, w którym można zregenerować siły. Zapraszamy na stronę internetową http://seniormed.com.pl/.
Photo

Informacje na temat naszej ofert znajdziecie na stronie internetowej http://seniormed.com.pl/cennik/. Tam umieściliśmy cennik oraz zakres świadczeń. Zachęcamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty.

Post has attachment
Na stronie internetowej http://seniormed.com.pl/galeria-3/ możecie znaleźć galerię ze zdjęciami z naszego domu opieki. Nasi podopieczni czują się bardzo dobrze u nas. Dbamy o to, by zapewnić opiekę na jak najwyższym poziomie.

Osobom odwiedzającym naszych pacjentów zapewniliśmy parking. W domu znajduje się również ładnie urządzony salon gościnny. Zachęcamy do regularnego odwiedzania bliskich. Zapraszamy na stronę internetową http://seniormed.com.pl/.

Post has attachment
W naszym domu opieki podopiecznym organizujemy w sposób atrakcyjny czas. Mieszkańcy domu chętnie spędzają czas w sali telewizyjnej czy na zajęciach ruchowych. Dzięki wielu zajęciom podopieczni integrują się ze sobą. Zajrzyjcie na stronę internetową http://seniormed.com.pl/oferta-domu-seniora/.

Post has attachment
W naszym domu opieki panuje niezwykle miła atmosfera. Personel chętnie dotrzymuje towarzystwa podopiecznym potrzebującym rozmowy. Chcemy, by każdy mile spędzał czas w domu opieki Senior Med. Zajrzyjcie na stronę internetową http://seniormed.com.pl/.

Post has attachment
Dbamy o to, by zapewniać wysoki standard usług. Dopracowaliśmy każdy element naszej oferty. Informacje na temat naszego domu opieki znajdziecie na stronie internetowej http://seniormed.com.pl/dlaczego-my/. Zapraszamy.

Post has attachment
Środowisko, w którym się żyje ma istotny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Nasz dom opieki sąsiaduje z rezerwatem przyrody. Okolice domu są niezwykle piękne. Zajrzyjcie na stronę internetową http://seniormed.com.pl/nasze-uslugi/.

Post has attachment
W naszym domu seniora układamy plan opieki wraz z Państwem. Wraz z czasem jest on modyfikowany zgodnie z aktualnymi potrzebami. Pacjentów i rodzinę regularnie informujemy na temat zdrowia i postępów w terapii. Zapraszamy na stronę internetową http://seniormed.com.pl/dlaczego-my/.
Wait while more posts are being loaded