Profile cover photo
Profile photo
LUXOPTICA - Salon Optyczny | Optyk | Badanie wzroku | Soczewki kontaktowe
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. miękkie soczewki kontaktowe. Jest to jedna z najnowocześniejszych form korekcji wzroku, w tym astygmatyzmu. Jeżeli szukacie Państwo komfortowych soczewek najwyższej jakości, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.
http://luxoptica.pl/miekkie/

Post has attachment
Wszystkie osoby, które zamierzają rozpocząć swoją przygodę z soczewkami, powinny pamiętać, że jedną z podstawowych zasad zdrowego użytkowania jest higiena. Zarówno przed ich założeniem, jak i wyjęciem niezbędne jest umycie rąk. Warto również pocierać każdą z soczewek przez około 20 sekund. Po więcej przydatnych porad, zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://luxoptica.pl/pielegnacja/
Photo

Post has attachment
W ofercie naszej placówki znajdziecie Państwo szeroki wybór soczewek kontaktowych renomowanych producentów. Dysponujemy zarówno tymi sferycznymi, jak i torycznymi czy do korekcji astygmatyzmu. Posiadamy soczewki o mocy nawet do +/-30D. Stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnych okularów i są niezwykle wygodne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziecie tam Państwo m.in. porady dotyczące noszenia soczewek oraz pielęgnacji oczu. Zachęcamy do skorzystania.
http://luxoptica.pl/soczewki/

Post has attachment
W prowadzonej przez nas placówce wykonacie Państwo m.in. profesjonalne badanie wzroku. Oferujemy zarówno te optometryczne, jak i obuoczne czy komputerowe. Na jego podstawie dobieramy nie tylko moc okularów, ale także soczewki kontaktowe. Zachęcamy do skorzystania z oferty i umówienia się na badanie wzroku. Możecie tego dokonać przy pomocy specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej. Zawiera ona również praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania do badań.
http://luxoptica.pl/badanie-wzroku/

Post has attachment
Okulary progresywne to te, które zapewniają doskonałą widoczność bez względu na odległość. Ponadto wyróżniają się one brakiem jednoznacznego podziału mocy, który występuje w soczewkach dwuogniskowych. Jeżeli zauważyliście Państwo u siebie początki presbiopii, zapraszamy do współpracy.
http://luxoptica.pl/okulary-progresywne/
Photo

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze nasze okulary przeznaczone do pracy przy komputerze. Posiadają one specjalny filtr antyrefleksyjny, który odpowiada nie tylko za odbijanie, ale także wygaszanie szkodliwego światła niebieskiego. Tym samym zapewnia komfort pracy i wpływa na mniejsze zmęczenie oczu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://luxoptica.pl/okulary-do-komputera/
Photo

Post has attachment
Wszystkim kierowcom polecamy nasze okulary specjalnie przystosowane do prowadzenia auta. Szczególnie rekomendujemy soczewki Drivewear. Łączą one w sobie zarówno właściwości blue blockera, jak i fotochromu z możliwością zaciemnienia za szybą samochodu. Jeżeli szukacie Państwo wygodnych i modnych okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://luxoptica.pl/okulary-dla-kierowcow/
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że kolor soczewek w okularach przeciwsłonecznych ma znaczenie? Żółty, różowy, pomarańczowy i czerwony rozjaśniają obraz zarówno w pochmurne, jak i deszczowe dni. Szary jest kolorem praktycznym i uniwersalnym, a ponadto naturalnym dla ludzkiego oka. Zielony ma za zadanie zmniejszyć napięcie oka przy wystawieniu na ostre promieniowanie, a brązowy wyostrza widzenie. Po więcej szczegółów i ciekawostek, zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://luxoptica.pl/przeciwsloneczne/
Photo
Wait while more posts are being loaded