Profile cover photo
Profile photo
LUXOPTICA - Salon Optyczny Optyk Badanie wzroku Soczewki kontaktowe
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Pragniemy nieustannie Państwa zaskakiwać, dlatego z chęcią prezentujemy rabaty i zniżki dla naszych klientów. Przygotowaliśmy ofertę 20% na oprawy korekcyjne, 10% na soczewki okularowe, 5% na soczewki kontaktowe, płyny do pielęgnacji i krople nawilżające. http://luxoptica.pl/promocje/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie ma rzeczy ważniejszej niż bezpieczeństwo, kiedy prowadzicie Państwo samochód. Słońce bardzo często oślepia kierowców, przez co ograniczana jest widoczność. Chwila nieuwagi i można w ten sposób doprowadzić do wypadku. Proponujemy specjalne okulary dla kierowców. http://luxoptica.pl/okulary-dla-kierowcow/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze oferowane przez nas soczewki Ortho- K. To metoda wykorzystywana w leczeniu krótkowzroczności. Same soczewki ortokorekcyjne różnią się od tych zwykłych m.in. dostosowaniem do indywidualnego rozmiaru gałki ocznej. Ponadto zakłada się je przed snem, który dla optymalnych efektów powinien trwać minimum 6 godzin. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://luxoptica.pl/ortokorekcja/
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą badań wzroku. Wzrok to zmysł, który otoczyć trzeba szczególną opieką. Bardzo ważne, aby pamiętać o jego regularnym kontrolowaniu. Zaleca się, aby zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci od 6 roku życia wykonywały badanie co najmniej raz na 2 lata. Zapraszamy do współpracy.
http://luxoptica.pl/badanie-wzroku/
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkieł korekcyjnych. Szczególnie polecamy te wzbogacone o powłokę utwardzającą. Dzięki niej soczewka staje się odporna nie tylko na zarysowania, ale także inne uszkodzenia. Ponadto staje się łatwiejsza w czyszczeniu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pełną ofertą, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
http://luxoptica.pl/szkla/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszego salonu znajdziecie Państwo szeroki wybór miękkich soczewek kontaktowych. To jedna z najnowocześniejszych form, która pozwala na korekcję większości wad wzroku, w tym astygmatyzmu. Wszystkie osoby zainteresowane soczewkami, zapraszamy do współpracy. Chętnie umówimy się na konsultację i pomoże w doborze odpowiedniego modelu.
http://luxoptica.pl/miekkie/
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy szerokim wyborem eleganckich oprawek damskich. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno te delikatne oraz kobiece, jak i drapieżne w odważnych kolorach. Możecie wybierać m.in. spośród fioletów, czerwieni oraz błękitów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć dostępnej na naszej stronie internetowej, a w przypadku chęci przymierzenia wybranego modelu, do odwiedzenia naszego salonu w Białymstoku.
http://luxoptica.pl/damskie/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą oferta miękkich soczewek kontaktowych. To jedna z najnowocześniejszych form korekcji wzroku, która sprawdza się w większość wad, w tym również astygmatyzmie. Jeżeli szukacie Państwo komfortowych i wytrzymałych soczewek kontaktowych, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej LUXOPTICA.
http://luxoptica.pl/miekkie/
Add a comment...

Post has attachment
Słyszeliście Państwo o powłoce utwardzającej szkła korekcyjne? Jest to dodatkowa ochrona, która dzięki wzmocnieniu soczewki zabezpiecza ją m.in. przed zarysowaniami czy uszkodzeniami. Tym samym wydłuża żywotność powłoki. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową. W przypadku jakichkolwiek pytań, służymy pomocą.
http://luxoptica.pl/szkla/
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą okularów korekcyjnych. Oferujemy zarówno te przeciwsłoneczne, jak i dla kierowców, do komputera czy progresywne. Współpracujemy z wykwalifikowanymi optykami oraz optometrystami, którzy nie tylko dokładnie zbadają Państwa wzrok, ale także dobiorą odpowiednie szkła. Zapraszamy do skorzystania.
http://luxoptica.pl/korekcyjne/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded