Profile cover photo
Profile photo
Agnieszka Kaniuk
874 followers -
http://kocieczytanie.blogspot.com/
http://kocieczytanie.blogspot.com/

874 followers
About
Posts

Post has attachment
Świat nie dzieli się na lepszych i gorszych, po prostu jesteśmy różni, ale inny nie znaczy gorszy.
Zapraszam w odwiedziny na mojego bloga, bo czeka tam na Was najnowsza recenzja książki, którą odebrałam bardzo osobiście.

https://kocieczytanie.blogspot.com/2018/04/swiat-nie-dzieli-sie-na-lepszych-i.html
Photo

Post has attachment
Zapewne nie raz zadano Wam pytanie, czym jest dla Ciebie książka? Oczywiste jest, że w odpowiedzi na to pytanie może paść wiele różnych odpowiedzi. Dla mnie książka to swego rodzaju wehikuł czasu. Dzięki niej mogę wybierać się w podróże w czasie, kiedy chcę i dokądkolwiek tylko chcę. Dziś mam przyjemność zaprosić również Was w jedną z takich wyjątkowych podróży do dziewiętnastowiecznej Polski. A wszystko to dzięki książce Pani Moniki Rzepieli „Dwór w Czartorowiczach. Nowe pokolenie”.

https://kocieczytanie.blogspot.com/2018/04/czas-na-nowe-pokolenie.html
Photo

Post has attachment
Zapraszam na najnowszą recenzję na moim blogu. Pamiętajcie szczerość i otwartość w życiu są bardzo ważne.

Jedno z polskich przysłów mówi, iż mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Czasem bowiem lepiej milczeć niż powiedzieć coś, nieprzemyślanego. Jednak dziś chcę porozmawiać z Wami o tym, że milczenie również może wywołać w naszym życiu wiele sytuacji, które mogą zranić nie tylko nas samych, ale także wiele innych osób. Jak się za chwilę przekonacie niedomówienia i brak otwartości między ludźmi mogą doprowadzić do wielu przykrych konsekwencji, których piętno odczuwać będziemy przez całe życie. Na własnej boleśnie przekonali się o tym bohaterowie powieści Mii Sheridan „Bez pożegnania”.

https://kocieczytanie.blogspot.com/2018/04/milczenie-nie-zawsze-jest-zotem.html
Photo

Post has attachment
Ostatnio czytający kotek nie bardzo wie, co ze sobą zrobić, więc, aby nie analizować zbyt wiele, postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i napisać dla Was recenzję bardzo ważnej tematycznie książki, na którą teraz serdecznie zaprasza Was na swojego bloga.:)

https://kocieczytanie.blogspot.com/2018/04/pozwol-sobie-pomoc-to-nie-twoja-wina.html
Photo

Post has attachment
Czytający kotek znów, coś przeczytał i zaprasza do siebie na najnowszą recenzję. Dziś porozmawiamy o rzeczach ostatecznych, ale postrzeganych w zupełnie innym świetle.

Może wyda Wam się to dziwne, ale książka zupełnie mnie nie przytłoczyła, a nawet chwilami sprawiła, że przestałam się obawiać śmierci. Owszem nieodłącznym elementem wszystkiego, o czym czytamy w tej książce, jest smutek, ale w żaden sposób nie jest on dominujący, a jedynie naturalny. Wbrew pozorom Richie stawia właśnie na życie, którego jest królem i z którego chce czerpać pełnymi garściami, ciesząc się każdą jego chwilą.

https://kocieczytanie.blogspot.com/2018/04/mimo-wszystko-zycie.html
Photo

Post has attachment
WESOŁY NAM DZIŚ DZIEŃ NASTAŁ!
WESOŁY NAM DZIŚ DZIEŃ NASTAŁ!
kocieczytanie.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
Dziś na moim blogu czeka już na Was najnowsza recenzja. Zapraszam do dyskusji.:)
Odważ się wywrócić swoje życie do góry nogami. To nie jest humorystyczna opowieść.

https://kocieczytanie.blogspot.com/2018/03/odwaz-sie-wywrocic-swoje-zycie-do-gory.html#comment-form
Photo

Post has attachment
Kochani zapraszam Was w odwiedziny na mojego bloga. Czeka tam na Was świeżutka recenzja książki, która ku mojej ogromnej radości, jest początkiem nawiązanej współpracy blogowej z Portalem Duże Ka. :)

https://kocieczytanie.blogspot.com/2018/03/chyba-tak.html

Niezmiernie trudno jest mi dziś opowiedzieć Wam o książce Ashley Rhodes -Courter „Dwa zwykłe słowa”, nie tylko dlatego, że jest to bardzo bolesna i wstrząsająca historia, ale również dlatego, że jako psychologowi dziecięcemu jest mi niezmiernie wstyd za cały system pieczy zastępczej pod opieką, której pozostają dzieci z różnych przyczyn odebrane biologicznym rodzicom. Książka, którą autorka oddała w ręce czytelników, jest pamiętnikiem, który jeśli zdecydujemy się otworzyć stanie się swego rodzaju wrotami do piekła, przez jakie musiała przejść autorka już, jako bezbronne dziecko.

Photo

Post has attachment
Dziś zapraszam Was moi kochani na zapowiedz książki debiutującej na polskim rynku wydawniczym blog erki .na którą ja sama czekam z ogromną ciekawością.
ZAPOWIEDZ
ZAPOWIEDZ
kocieczytanie.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
Dziś czytający kotek zaprasza was na najnowszą recenzję książki Rachel Abbott "Zabij mnie znów", której lektura okazała się niczym najlepsza uczta,po której kotek do tej pory się oblizuje.:)

Moi drodzy, pamiętacie, jak na początku mojej blogowej przygody, recenzując dla Was książkę „Obce dziecko” Rachel Abbott?, pisałam, że ta książka jest tak dobra, że czytając ją, jesteście tak pochłonięci lekturą, że zapominacie o oddychaniu? Otóż dziś, będąc już po lekturze kolejnego tytułu tej autorki, właśnie „Zabij mnie znów” z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że ta pozycja jest jeszcze lepsza od swojej poprzedniczki.

https://kocieczytanie.blogspot.com/2018/03/wszyscy-kamia.html
Photo
Wait while more posts are being loaded