Profile cover photo
Profile photo
in-Designer
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Do skorzystania z naszych usług zachęcamy także osoby, którym zależy na profesjonalnej aranżacji powierzchni biurowej. Projekty wnętrz biurowych to, zaraz po wnętrzach prywatnych, druga grupa najczęściej wykonywanych przez nas aranżacji. Zadbamy o to, aby przestrzeń biurowa była dla wszystkich jej użytkowników miejscem, w którym będzie się dobrze pracować i jednocześnie swobodnie czuć. Mogą Państwo nam zaufać. http://indesigner.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierwszym etapem naszej pracy jest inwentaryzacja. Polega ona na szczegółowych pomiarach pomieszczenia i wykonaniu rysunków technicznych. Następnie przechodzimy do projektu koncepcyjnego, którego wynikiem są wstępne wizualizacje wnętrz. Chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy? Zapraszamy na stronę: http://indesigner.pl/#oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza pracownia projektowa zlokalizowana jest w Katowicach. Z powodzeniem jednak projektujemy wnętrza także w Gliwicach oraz Bielsku-Białej. Zgłosić się do nas mogą również Klienci z województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Zapewnienie wysokiej jakości usług oraz zadowolenie Klientów to dla nas kwestia priorytetowa. Zapraszamy do współpracy: http://indesigner.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Duże pomieszczenie daje wiele możliwości aranżacji. Być może dlatego urządzenie małego przedpokoju często stanowi większe wyzwanie niż aranżacja dużego salonu. Brzmi znajomo? Zachęcamy do zapoznania się z wpisem na naszym blogu, gdzie podpowiadamy jak urządzić niewielki przedpokój. Co powinno się w nim znaleźć, a z czego lepiej zrezygnować? Zapraszamy do lektury: http://indesigner.pl/blog/urzadzic-maly-przedpokoj/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonamy dla Państwa nie tylko projekt mieszkania czy przestrzeni biurowej, ale też apartamentu hotelowego. Zawsze dokładamy najwyższych starań, aby efekt współpracy był satysfakcjonujący dla Inwestora. Dbamy o każdy szczegół, wszelkie kwestie konsultujemy z Klientami, co czyni nasze projekty w pełni dopracowane. Zapraszamy do współpracy z pracownią projektową In-Designer z Katowic: http://indesigner.pl/projekty.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kuchnia stanowi ważne miejsce każdego domu. Ponieważ dużo w niej przebywamy, warto zaprojektować i urządzić ją w taki sposób, by spędzony w niej czas należał do przyjemności. Należy przy tym pamiętać, że na tę przyjemność wpływ ma nie tylko to, jak kuchnia wygląda, ale też to, czy jest funkcjonalna. Projektanci In-Designer stworzą dla Państwa kuchnię zarówno estetyczną, jak i praktyczną oraz wygodną. http://indesigner.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Życzymy Państwu, by Święta Wielkiej Nocy były czasem nadziei, a także aby przyniosły ogromną radość, wzajemną życzliwość oraz zrozumienie. Niech wiosenny optymizm towarzyszy Wam każdego dnia. Smacznego jajka oraz mokrego Dyngusa! http://indesigner.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Po akceptacji projektu koncepcyjnego przez inwestora, rozpoczynamy pracę nad szczegółami technicznymi. Należą do nich między innymi rysunki projektu mebli dla stolarzy. Inaczej mówiąc wszystko precyzujemy, a także wskazujemy konkretne materiały. Projekt wykonawczy jest ostatnim etapem w dokumentacji projektowej. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie zamieściliśmy więcej informacji: http://indesigner.pl/#oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wspominaliśmy Państwu, że zajmujemy się również projektowaniem elewacji budynków? Podobnie jak w przypadku zaprojektowanych przez nas wnętrz, tak i w przypadku fasad mogą Państwo liczyć na nasze oryginalne pomysły. Podejmujemy się również modernizacji istniejących budynków. Jesteście zainteresowani współpracą? Skontaktujcie się z naszym biurem w Katowicach: http://indesigner.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ostatnim etapem naszej pracy jest nadzór autorski. Oznacza to, że po opracowaniu szczegółów technicznych projektu wykonawczego i przekazaniu go inwestorowi, kontrolujemy sposób realizacji projektu. Dzięki temu naszym Klientom możemy zagwarantować należyte wykonanie wszelkich elementów projektu. Jesteście zainteresowani współpracą z profesjonalną pracownią projektowania wnętrz? Zapraszamy na stronę: http://indesigner.pl/#oferta.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded