Profile cover photo
Profile photo
Lukasz Laniecki
37 followers
37 followers
About
Lukasz's posts

Post has attachment
Już 25 kwietnia wystąpię na największym wydarzeniu dla prawników w tym roku! Chcę, żeby prawnicy, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu stali się lepszymi negocjatorami, i żeby stało się tak dzięki mojej prelekcji. 
Rejestracja trwa. Zapraszam www.legalmarketday.com

Post has attachment

Post has attachment
Ukraina.

Post has shared content
Brawo dla Sądu Okręgowego w Opolu za kampanię promującą mediację! Oto spot reklamowy zrealizowany przez TVP OPOLE, promujący tę kampanię. Można mieć pewne wątpliwości, czy hasło promujące całą akcję ("Mediacja: to nic nie kosztuje") zostało dobrze dobrane - może wspierać wyobrażenie/oczekiwania części osób odnośnie bezpłatności tych usług (co z kolei przekłada się na ogólne wyobrażenie odnośnie ich wartości), ale i tak zrobili w Opolu kawał dobrej roboty, bo dzięki tej inicjatywie w środowisku sędziów dużo mówi się o mediacji, a to jest bardzo potrzebne!

Post has shared content
W dniu 1 grudnia 2013 r. odbyło się Walne Zebranie Stowarzyszenia „Warszawskie Centrum Doradztwa Prawnego”. W spotkaniu uczestniczyli Członkowie oraz Wolontariusze stowarzyszenia. Podczas spotkania podpisana została ramowa umowa o współpracy pomiędzy WCDP a projektem „Prawnik w mediacji”, dzięki której stowarzyszenie „WCDP” będzie partnerem w organizowanych wspólnie przedsięwzięciach. Następnie inauguracyjną prelekcję wygłosił Łukasz Łaniecki.
Photo

Post has shared content
W następny weekend (niedzielę 1 grudnia o godz. 11:00) Łukasz Łaniecki będzie gościł w Warszawie z prelekcją na spotkaniu członków WCDP Warszawskie Centrum Doradztwa Prawnego. Mowa będzie o tym, dlaczego prawnik, który interesuje się mediacją to prawnik przyszłości i o tym, jakie czynniki decydują o pojawieniu się wartości dodanej usługi prawnej.

Spotkanie i prelekcja są wydarzeniem zamkniętym, jednakże mamy możliwość zaproszenia na nią kilku osób spoza WCDP.

2 pierwsze osoby, które dziś dołączą do grona odbiorców naszej listy mailingowej otrzymają od nas zaproszenie do bezpłatnego udziału w prelekcji. http://prawnikwmediacji.pl/subskrypcja-newslettera/
Photo

Post has shared content
Czy w obecnej sytuacji na rynku usług prawnych jest miejsce na takie myślenie?

"Prawnik zarabia na prowadzeniu spraw, a nie na ich oddawaniu [mediatorom, na przykład]."

Zastanawiamy się i czekamy na Wasze komentarze. Temat jest oczywiście z pogranicza marketingu i negocjacji, a dotyczy np. nastawienia prawników do mediacji.

Post has shared content
Dziś na naszym blogu kolejny bardzo ważny wpis dla prawników i ich klientów. Kontynuujemy nasz cykl dotyczący konsekwencji zgłoszenia sprzeciwu co do odbycia mediacji, pomimo wcześniejszego uwzględnienia w umowie klauzuli mediacyjnej. 

W najnowszym wpisie mec. Michał Paprocki omawia możliwość dochodzenia odszkodowania z tytułu culpa in contrahendo.

Zachęcamy do przeczytania całego wpisu:
http://bit.ly/1cDoXFZ
Photo

Post has shared content
"To nie rolą kolegów prawników jest ewentualne promowanie mediacji" Promowanie może i nie, ale wskazywanie klientom także tego sposobu radzenia sobie z ich problemami - czemu nie?
Photo

Post has shared content
Wcześniejsze, nieudane próby mediacji nie oznaczają, że należy rezygnować z kolejnych. 

Naszym zdaniem każdy prawnik powinien o tym wiedzieć.
Jeśli jesteście tego samego zdania, udostępnijcie to nagranie.
Wait while more posts are being loaded