Profile cover photo
Profile photo
Grabiec Ewa. Opałowe materiały, sprzedaż węgla, skup zboża
About
Posts

Post has attachment
Specjalizujemy się między innymi w skupie płodów rolnych. Dysponujemy specjalnie przygotowanymi miejscami, które pozwalają nam na przechowanie większej ilości roślin. Już od wielu lat nieustannie poszerzamy naszą wiedzę oraz doświadczenie, które odzwierciedla najwyższa jakość usług. Przekonajcie się sami! http://grabieclubelskie.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Materiałami siewnymi nazywamy te części roślin, które przeznaczone są do rozmnażania. Co ważne – materiały te muszą spełniać ściśle określone wymogi. Ich wartość w dużym stopniu zależy od warunków pogodowych czy też warunków przechowywania, dlatego pamiętajcie, aby zapewnić roślinom odpowiednią temperaturę oraz naświetlenie. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://grabieclubelskie.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Owoce przez brak deszczu są w tym roku naprawdę drogie. Jednak nie wszyscy mają możliwość ich sprzedaży. Zachęcamy Państwa zatem do sprzedaży owoców do skupu (http://grabieclubelskie.pl/oferta/0, za które otrzymacie wysoką sumę.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że w 2010 roku uzyskaliśmy status podmiotu zatwierdzonego przez ARMiR jako skup owoców miękkich? Na stronie: http://grabieclubelskie.pl/ dostępne są dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności. Zapewniamy najwyższą jakość usług, profesjonalizm oraz rzetelność. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lato w tym roku jest naprawdę upalne. Niestety nie możemy również narzekać na nadmiar deszczu. Plony wymagają solidnego nawodnienia oraz wykorzystania środków ochrony roślin, dzięki którym będą mogły w pełni dojrzeć. Pamiętajcie Państwo zatem o regularnym podlewaniu roślin. http://grabieclubelskie.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako jedna z nielicznych firm oferujemy szereg zaopatrzeń niezbędnych w rolnictwie. Nasze produkty cechują się wysoką jakością oraz dostępne są w konkurencyjnych cenach. Specjalnie dla Was poszerzyliśmy również swoją ofertę o gaz LPG. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie: http://grabieclubelskie.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie tylko przygotujemy dla Was wysokiej jakości opał i gaz. Ale także zajmiemy się jego dostawą. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Ponadto nieustannie poszerzamy zakres naszej działalności, a także oferujemy produkty w konkurencyjnej cenie. Przekonajcie się sami! http://grabieclubelskie.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcecie Państwo zakupić węgiel – świetnie trafiliście. Wystarczy jedynie przedstawić nam swoje oczekiwania, a my przygotujemy dla Was opał dokładnie w takiej postaci, w jakiej sobie życzycie. Zapewniamy również konkurencyjne ceny. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://grabieclubelskie.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo czym charakteryzuje się rzepak? Warzywo to charakteryzuje przede wszystkim wzniesioną oraz rozgałęzioną łodygą, której wysokość sięga czasem 1,5 metra. Natomiast korzeń jest głęboki, a kwiaty żółte. Rzepak jest rośliną oleistą mającą szereg różnych zastosowań. http://grabieclubelskie.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gaz propan – butan (LPG) pozyskiwany jest podczas rafinacji ropy naftowej. Wydobywany jest także ze złóż gazu ziemnego. Co ważne – niezależnie od jego źródła pochodzenia musi spełniać odpowiednie wymagania. Zachęcamy Państwa zatem do zakupu tego typu gazu u dostawcy godnego zaufania. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://grabieclubelskie.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded