Profile cover photo
Profile photo
Infobaden News
56 followers -
Druhý nejdůvěryhodnější server na českém internetu.
Druhý nejdůvěryhodnější server na českém internetu.

56 followers
About
Posts

Post has attachment
Provozovatelé výdejních automatů na peníze možná přijdou o svůj byznys. Pravomoci povolit bankomaty totiž přecházejí z Ministerstva financí do rukou obcí. Podle zprávy rozpočtového výboru Sněmovny prohlubují bankomaty problémy v sociálně vyloučených oblastech – vydávají málo peněz. Místní si pak musí obstarávat peníze nezákonnými způsoby a zvyšuje se kriminalita.
Add a comment...

Post has attachment
Dlouholetý výzkum českých lékařů stojí za unikátním výsledkem, kterého bylo dosaženo tento týden v pražské Ústřední vojenské nemocnici. Tým chirurgů zde jako vůbec první na světě provedl složitou sérii operací, při kterých došlo k proměně dospělého člověka v papeže Františka Prvního.
Add a comment...

Post has attachment
Záběry průmyslových kamer dnes už běžně vyhodnocují počítače a proto přicházejí o práci stovky členů bezpečnostních služeb, kteří až dosud vykonávali dozor v nákupních centrech. Pokud chtějí klasičtí ochrankáři i nadále využívat svých profesních zkušeností a zůstat v oboru, jsou často nuceni přecházet z kamenných prodejen na internet a jejich novým revírem se stává digitální svět e-shopů.
Add a comment...

Post has attachment
Evropská unie vyjádřila vážné znepokojení nad způsobem, jakým Česká republika hospodaří s unijními dotacemi na počasí. Většina peněz z dotací je utrácena za výrobu propagačních materiálů, ve kterých jsou čeští občané i zahraniční turisté nepravdivě informováni o skutečném stavu počasí v České republice.
Add a comment...

Post has attachment
Ještě na podzim patřila Thomayerova nemocnice mezi špičkové zdravotnické ústavy. Před dvěma posledními operačními víkendy ale ztrácí vůči Ústřední vojenské nemocnici 10 a půl tisíce bodů na výkonech a proti favorizované Homolce dokonce 22 tisíc. Mají vůbec lékaři z Krče ještě letos nějakou šanci vrátit se mezi nejlepší?
Add a comment...

Post has attachment
Letošní úprava nového občanského zákoníku dává dětem právo na pravdu. Výčet běžných vzdělávacích aktivit se rozšíří o povinnost rodičů informovat děti o svých reálných rozumových schopnostech. Psychologové a odborníci na výchovu novelizaci zákoníku podporují.
Add a comment...

Post has attachment
Vicepremiér Andrej Babiš musí k soudu za šíření poplašné zprávy, že bude pronásledovat velké ryby. Kolektivní žaloba skupiny nejvýznamnějších českých miliardářů se opírá o skutečnost, že kvůli Babišovým předvolebním slibům prožili dlouhé měsíce po volbách ve strachu, než konečně pochopili, že mohou zůstat v klidu.
Add a comment...

Post has attachment
Na zázrak vykonaný Přemkem Podlahou v obci Horní Bříza na Klatovsku dnes oficiálně zareagovaly i nejvyšší církevní kruhy. Tento populární televizní kazatel a patron všech zahrádkářů se už za svého života podílel na stovkách dobrých skutků, nyní však plán Podlahových stoupenců na jeho svatořečení získal mnohem pevnější obrysy.
Add a comment...

Post has attachment
Vědci z univerzity v kalifornském Cupertinu zveřejnili výsledky odborné studie, podle které je zemědělství jedním z největších omylů lidstva. Dlouholetý vědecký výzkum odhalil, že člověk je geneticky i sociálně disponován nikoli k zemědělství, ale k lovu a sběru. Reportéři Infobaden News proto provedli rozsáhlý test v terénu, aby ověřili, jestli má zemědělství v dnešní moderní době ještě nějaký význam.
Add a comment...

Post has attachment
Znepokojivé informace z Akademie věd České republiky se bohužel potvrdily: českým vědcům se dnes nepodařilo najít lék na Alzheimerovu chorobu. Výsledky jsou definitivní a obávané chorobě aktuálně nic nebrání v tom, aby postupovala.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded