Profile cover photo
Profile photo
RISORIUS- stomatologia Rodzinna. Gaz rozweselający. Ortodoncja. Najwyższa jakość.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post is pinned.
Dzień dobry. Zapraszam do  gabinetów w Żyrardowie, Radziejowicach i Pruszkowie, szczególnie rodziców z małymi pociechami. Pacjentów trudnych i dzieci leczymy z użyciem gazu rozweselającego tj. Sedacji.  Dla Państwa wygody gabinety ulokowane są w jednostkach oferujących dostęp do innych usług medycznych. Gabinet w Żyrardowie mieści się pawilonie ambulatorium Szpitala. lek. dent. Renata Sznajder 
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Tuż przed naszym rozstaniem lek. dent. Martyna Zelent dzielnie reprezentowała Risoriusa przed kamerami TVP. Materiał kontynuuje wątek fatalnej sytuacji naszej młodzieży w zakresie choroby próchnicowej. Tutaj akurat badanej w obrębie Żyrardowa
Wytrzymajcie lub przewińcie do ok 8 min i 10 sek. :)
http://warszawa.tvp.pl/26141283/13072016
13.07.2016
13.07.2016
warszawa.tvp.pl
Add a comment...

W naszym skromnym Gabinecie już po wakacjach przygotowujemy się do kolejnego jesiennego sezonu, po małych wakacyjnych wstrząsach i zmianach.
Do pracy z Państwem wraca po macierzyńskiej przerwie lubiana lek. dent. Malwina Molińska-Dróżdż. Doktor przyjmuje pacjentów w ramach wizyt refundowanych NFZ, a także prywatnych ze szczególnym uwzględnieniem ortodoncji, w która staje się jej specjalnością.
Pacjentów w ramach NFZ oraz prywatnych przyjmować będzie także lek. dent. Aneta Wiesion, nowa stomatolog w gronie Risoriusa.
Czasem do gabinetu zaglądać będzie także lek. dent. Renata Sznajder.
Po szczegóły grafiku i aktualności zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.

http://risorius.pl/gabinety/    
Zapraszam,
Renata Sznajder
Add a comment...

Zapraszamy do odwiedzania co jakiś czas naszej strony www. Tym razem dodaliśmy nowy wpis na naszym blogu. Znowu o tym, że naprawdę trzeba odwiedzać stomatologa zanim organizm sam się o to upomni. Jest wtedy taniej i przyjemniej. Zapraszamy.
http://risorius.pl/znowu-o-polskiej-prochnicy-i-cos-z-nauk-prawnych/
Add a comment...

Od stycznia 2016 roku współpracę z naszym zespołem w gabinecie stomatologicznym w Żyrardowie rozpoczyna bardzo doświadczona lek. dentysta tajemnicza dr Agnieszka dr. która jest lekarzem oferującym świadczenia ogólnostomatologiczne, jednak szczególnie upodobała sobie protetykę oraz chirurgię stomatologiczną. Robi naprawdę świetne prace protetyczne we współpracy z bardzo dobrym technikiem.
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo, w okresie  świąteczno-noworocznym gabinet w Żyrardowie pracuje w następujących terminach:  
24.12. (Wigilia) ; 29.12. oraz 31.12. (Sylwester) gabinet zamknięty.
28.12 11:00 -17.00
30.12 11.00-17.00
przyjmuje dr Martyna Zelent.
Zapraszamy.
Jednocześnie życzymy Państwu wielu radości i uśmiechów w nadchodzącym czasie.
Photo
Add a comment...

Od stycznia Nowego 2016 Roku, wsparciem dla ambitnej lekarz dentysty Martyny Zelent będzie w Gabinecie w Żyrardowie doświadczona lekarz dentysta Agnieszka Majchrowska-Ossowska, doskonale radząca sobie w zakresie protetyki, stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej. Zapraszam Renata Sznajder.
Add a comment...

Na przełomie października i listopada z powodów osobistych ze współpracy z Risoriusem zrezygnowała lek.dent. Ilona Kopyść. Dziękujemy serdecznie za okres owocnej współpracy i życzymy powodzenia. Miejsce dr Ilony  zajmuje w Risoriusowym kalendarzu lek. dent. Martyna Zelent. Zapraszamy do Gabinetu w Żyrardowie. 
Add a comment...

Post has attachment
Od 12 sierpnia w naszym gabinecie stomatologicznym w Żyrardowie zlokalizowanym w ambulatorium szpitala, a także w pozostałych naszych gabinetach w Radziejowicach i Pruszkowie możecie Państwo regulować płatności za pomocą kart elektronicznych najpopularniejszych w kraju systemów Visa i Mastercard. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Z nowości w gabinecie pojawiły się tworzące kameralny nastrój rolety przysłaniające niezbyt estetyczną stolarkę i efektowna lampa nad biurkiem lekarskim :), naprawdę miło wejść :). Zapraszam.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded