Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Notarialna Notariusz Krzysztof Mazoń
About
Posts

Post has attachment
Poświadczenie własnoręczności podpisu sporządzić może tylko notariusz. Celem poświadczenia jest stwierdzenie, że dana osoba złożyła własnoręcznie podpis na danym dokumencie. Do tego celu konieczna jest obecność osoby podpisującej przy stwierdzeniu własnoręczności podpisu. Poświadczenie własnoręczności podpisu wchodzi w zakres naszych usług - http://notariuszmazon.pl/dokumenty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza kancelaria notarialna gwarantuje profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych. Wykonujemy czynności zgodne z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://notariuszmazon.pl/dokumenty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto wiedzieć, że poszczególne usługi notarialne wymagają odpowiednich danych i dokumentów, bez których notariusz nie jest w stanie wykonać swojej pracy. Planujesz zawrzeć majątkową umowę małżeńską? W takim razie niezbędny będzie odpis skrócony aktu małżeństwa, dane osobowe małżonków oraz odpis zwykły z księgi wieczystej, jeśli małżonkowie posiadają nieruchomość. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej - http://notariuszmazon.pl/dokumenty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakres naszych usług notarialnych obejmuje również przyjmowanie na przechowanie pieniędzy, dokumentów oraz papierów wartościowych. Mogą być Państwo pewni, że powierzone nam materiały i kosztowności są w 100% bezpieczne. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się z pełną ofertą - http://notariuszmazon.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta profesjonalnych usług notarialnych, zachęcamy do kontaktu. Nasza kancelaria mieści się w Siewierzu przy ul. Zielonej 5a. Kancelaria czynna jest w poniedziałki od 10 do 16, a we wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 9 –15. Dane kontaktowe znajdą Państwo pod tym linkiem - http://notariuszmazon.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że do sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu będą potrzebne takie dokumenty jak zaświadczenie ze spółdzielni o przysługującym prawie do lokalu oraz odpis zwykły z księgi wieczystej lub numer księgi wieczystej, w przypadku gdy została ona założona? Konieczne jest także zaświadczenie o braku zadłużenia w płatności opłat eksploatacyjnych. Pełen wykaz niezbędnych dokumentów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://notariuszmazon.pl/dokumenty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy dokonywaniu czynności notarialnej notariusz jest zobowiązany stwierdzić tożsamość osób biorących udział w czynności, a stwierdzenie powinno nastąpić na podstawie prawem przewidzianych dokumentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.notariuszmazon.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wcześniejszy kontakt z Kancelarią umożliwi Państwu uzyskanie niezbędnych informacji dotyczących czynności notarialnych, ustalenie jakie dane i dokumenty są wymagane do dokonania danej czynności, wskazanie wysokości wynagrodzenia notarialnego oraz koniecznych opłat sądowych i podatków, które notariusz jako płatnik jest zobowiązany przesłać na konto Urzędu Skarbowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.notariuszmazon.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zgodnie z polskim ustawodawstwem część umów nie nabierze mocy prawnej, jeśli nie będzie miała formy atu notarialnego. Tak jest w przypadku dokumentów sprzedaży nieruchomości. Dlatego sporządzenie umowy deweloperskiej musi odbyć się z udziałem notariusza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://notariuszmazon.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Notariusz, określany w dawnej Polsce mianem Rejenta, to zawód zaufania publicznego. Oznacza to, że osoby go wykonujące są obowiązane do przestrzegania rygorystycznego kodeksu etyki zawodowej. Czynności dokonywane przez notariusza mają moc urzędową. Z tego względu podobnie jak funkcjonariusze publiczni, podlega on z jednej strony specjalnej ochronie prawnej, a z drugiej szczególnej odpowiedzialności karnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://notariuszmazon.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded