Profile cover photo
Profile photo
Natyral Vita
1 follower -
Natyral Vita është një markë produktesh natyrale të parfumerisë dhe kozmetikës. Cel: 00355 69 406 6274
Natyral Vita është një markë produktesh natyrale të parfumerisë dhe kozmetikës. Cel: 00355 69 406 6274

1 follower
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment

PIELOR Body Lotion me livando ushqen lëkuren duke e mbajtur të hidratuar gjatë gjithë ditës.

Na gjeni në adresat e mëposhtme:
-Natyral Vita Rr. Islam Alla, hyrja nga Rruga e Kavajës pa mbërritur tek Ambulanca nr. 5.
-Natyral Vita Rr. e Dibrës afër Shkollës Misto Mame ose përballe TIGO Mobile.
-Natyral Vita Rr. 5 Maji, Qendra CONCORD, kati i dytë, dyqani me nr. 35.
-Natyral Vita Rr. Medar Shtylla, Komuna e Parisit përballë me lulishten, në krah të BKT-së.

NATYRAL VITA për një bukuri Natyrale.
www.natyralvita.com
Mob: 00355694066274
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PIELOR Vanilla Body Splash ndihmon që të ndiheni më të gjallëruar me aromën e saj revitalizuese te vaniljes . Qetësoni trupin tuaj dhe kënaqeni shqisat tuaja me efektin freskues të vaniljes.

Na gjeni në adresat e mëposhtme:
-Natyral Vita Rr. Islam Alla, hyrja nga Rruga e Kavajës pa mbërritur tek Ambulanca nr. 5.
-Natyral Vita Rr. e Dibrës afër Shkollës Misto Mame ose përballe TIGO Mobile.
-Natyral Vita Rr. 5 Maji, Qendra CONCORD, kati i dytë, dyqani me nr. 35.
-Natyral Vita Rr. Medar Shtylla, Komuna e Parisit përballë me lulishten, në krah të BKT-së.

NATYRAL VITA për një bukuri Natyrale.
www.natyralvita.com
Mob: 00355694066274
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Seti i Përkujdesjes ndaj flokëve PIELOR Shea Butter.
Shampo Intensive Care është përmirësuar për të gjitha llojet e flokëve me formulën e saj të pasuruar me Shea Butter. Ndihmon të pastroni flokët thellë dhe butësisht. Me përmbajtjen e vitaminave dhe aktiviteteve hidratuese të Shea Butter, ndihmon për të rimarrë lagështinë ndërsa ushqen kokës. Mbështet rritjen e fortë të flokëve.

Maskë për flokë intensivë PIELOR siguron lagështi dhe ushqim për të gjitha llojet e flokëve. Gjalpë Shea dhe Kompleksi Keratin sigurojnë mirëmbajtje nga rrënjët e flokëve deri në fund. Mban lagështinë e nevojshme, siguron butësi.

Hair Conditioner për flokët intensiv të PIELOR-it siguron formë të lehtë dhe lehtësi në krehje ndërsa ndihmon për të rifituar lagështinë. Mbështet për të ushqyer rrënjët e flokëve të dobëta dhe zbut fibrat e flokëve.

Na gjeni në adresat e mëposhtme: -Natyral Vita Rr. Islam Alla, hyrja nga Rruga e Kavajës pa mbërritur tek Ambulanca nr. 5.
-Natyral Vita Rr. e Dibrës afër Shkollës Misto Mame ose përballe TIGO Mobile.
-Natyral Vita Rr. 5 Maji, Qendra CONCORD, kati i dytë, dyqani me nr. 35.
-Natyral Vita Rr. Medar Shtylla, Komuna e Parisit përballë me lulishten, në krah të BKT-së.

NATYRAL VITA për një bukuri Natyrale.
www.natyralvita.com
Mob: 00355694066274
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SETI I SHAMPOVE KERATIN COMPLEX
PIELOR shampo riparuese e flokut me formulën e saj të pasur me vaj Macadamia ndihmon në zbutësimin e të gjitha llojeve të flokëve duke i mbrojtur ato nga dëmtimi.
PIELOR Hair Conditioner i jep flokut tuaj një shkëlqim natyral. Ndihmon në riparimin e flokut dhe të fibrave dëmtuese të tij.

Na gjeni në adresat e mëposhtme: -Natyral Vita Rr. Islam Alla, hyrja nga Rruga e Kavajës pa mbërritur tek Ambulanca nr. 5.
-Natyral Vita Rr. e Dibrës afër Shkollës Misto Mame ose përballe TIGO Mobile.
-Natyral Vita Rr. 5 Maji, Qendra CONCORD, kati i dytë, dyqani me nr. 35.
-Natyral Vita Rr. Medar Shtylla, Komuna e Parisit përballë me lulishten, në krah të BKT-së.

NATYRAL VITA per nje bukuri Natyrale.
www.natyralvita.com
Mob: 00355694066274
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pielor Masculine Power💪
Man Body Splash
Man aftershave Cologne
Man shampoo anti-dandruff
Man shower gel
Man after shave balm
Man Roll On Deodorant

Na gjeni në adresat e mëposhtme: -Natyral Vita Rr. Islam Alla, hyrja nga Rruga e Kavajës pa mbërritur tek Ambulanca nr. 5.
-Natyral Vita Rr. e Dibrës afër Shkollës Misto Mame ose përballe TIGO Mobile.
-Natyral Vita Rr. 5 Maji, Qendra CONCORD, kati i dytë, dyqani me nr. 35.
-Natyral Vita Rr. Medar Shtylla, Komuna e Parisit përballë me lulishten, në krah të BKT-së.

NATYRAL VITA per nje bukuri Natyrale.
www.natyralvita.com
Mob: 00355694066274
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Seti i Përkujdesit ndaj Bebeve, Pielor.
Krem moisturizues
Shampo për bebe
Krem Dushi
Locion për trupin e bebeve
Spray kolonjë
Shërbejnë për ta mbajtur lëkurën e bebeve të butë dhe për të shmangur irritimet.
Na gjeni në adresat e mëposhtme: -Natyral Vita Rr. Islam Alla, hyrja nga Rruga e Kavajës pa mbërritur tek Ambulanca nr. 5.
-Natyral Vita Rr. e Dibrës afër Shkollës Misto Mame ose përballe TIGO Mobile.
-Natyral Vita Rr. 5 Maji, Qendra CONCORD, kati i dytë, dyqani me nr. 35.
-Natyral Vita Rr. Medar Shtylla, Komuna e Parisit përballë me lulishten, në krah të BKT-së.

NATYRAL VITA për një bukuri Natyrale.
www.natyralvita.com
Mob: 00355694066274
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PIELOR Secret Garden tani ne 3 aroma lulesh te ndryshme.
Kremi për duart dhe thonjtë ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga efektet e jashtme dhe zbutjen e duarve me cilësi të dritës duke mos lënë një ndjenjë të ngjeshur. Vaj i mrekullueshëm arnica mbron lëkurën tuaj. Jep kujdes të përditshëm të nevojshëm për duart tuaja falë efekteve hidratuese të glicerinës. Ndjej aromën freskuese të luleve në lëkurën tuaj.

Na gjeni në adresat e mëposhtme: -Natyral Vita Rr. Islam Alla, hyrja nga Rruga e Kavajës pa mbërritur tek Ambulanca nr. 5.
-Natyral Vita Rr. e Dibrës afër Shkollës Misto Mame ose përballe TIGO Mobile.
-Natyral Vita Rr. 5 Maji, Qendra CONCORD, kati i dytë, dyqani me nr. 35.
-Natyral Vita Rr. Medar Shtylla, Komuna e Parisit përballë me lulishten, në krah të BKT-së.
#pielor #naturalvita #beauty

NATYRAL VITA per nje bukuri Natyrale.
www.natyralvita.com
Mob: 00355694066274
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SETI GARDENIA FANTASTIK
Përbehet nga:
PIELOR Gardenia Body Butter ndihmon mbrojtjen e lëkurës suaj me vetitë e tij absorbuese. Mbështet rinovimin e lëkurës dhe siguron hidratimin intensiv të saj, në sajë të përmbajtjes së Gjalpit Shea, duke lënë një aromë të freskët.

PIELOR Gardenia Body Scrub eleminon qelizat e vdekura dhe i jep lëkurës një pamje të pastër dhe të shndritshme. Formula e tij e pasur me Gjalpin Shea dhe glicerinë e mbajnë lëkurën sa më natyrale.

PIELOR Gardenia Liquid Hand Wash me formulën e përmirësuar me glicerinë dhe vitamin E ndihmon mirëmbajtjen e përditshme të duarve Tuaja njëkohësisht duke i pastruar ato. pH i këtij produkti ështe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

PIELOR Gardenia Shower Gel ndihmon pastrimin e lëkures dhe mban balancën e hidratimit të saj. Aroma e Gardenias ju bën të ndieheni më të vecantë.

PIELOR Gardenia Body Lotion me formulën e re me Glicerinë ushqen lëkuren duke e mbajtir të hidratuar gjatë gjithë ditës.
PIELOR Gardenia Body Splash ndihmon që të ndiheni më të gjallëruar me aromën e saj revitalizuese gardenia. Qetësoni trupin tuaj dhe kënaqeni shqisat tuaja me efektin freskues të gardenias.

PIELOR Gardenia Hand & Nail Cream ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga efektet e jashtme dhe zbutjen e duarve duke mos lënë një ndjenjë të ngjeshur. Jep kujdesin e përditshëm të nevojshëm për duart dhe thonjtë tuaj, në sajë të efekteve të larta hidratuese të gurit të mrekullueshëm Shea dhe Glycerin. Lë shijen e freskët të kopshtit të këndshëm në lëkurën tuaj.

Na gjeni në adresat e mëposhtme: -Natyral Vita Rr. Islam Alla, hyrja nga Rruga e Kavajës pa mbërritur tek Ambulanca nr. 5.
-Natyral Vita Rr. e Dibrës afër Shkollës Misto Mame ose përballe TIGO Mobile.
-Natyral Vita Rr. 5 Maji, Qendra CONCORD, kati i dytë, dyqani me nr. 35.
-Natyral Vita Rr. Medar Shtylla, Komuna e Parisit përballë me lulishten, në krah të BKT-së.
#natyralvita #breezecollection

NATYRAL VITA per nje bukuri Natyrale.
www.natyralvita.com
Mob: 00355694066274
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Seti i Përkujdesjes së veçantë për flokët e hollë dhe të dobët, PIELOR.
Përmban:
Shampo që rrit volumin e flokëve tuaj.
Hair Conditioner për flokë me të plotë dhe më të trashë.
Maskë për flokët që kujdeset për flokët tuaj në sajë të keratinës.
Na gjeni në adresat e mëposhtme: -Natyral Vita Rr. Islam Alla, hyrja nga Rruga e Kavajës pa mbërritur tek Ambulanca nr. 5.
-Natyral Vita Rr. e Dibrës afër Shkollës Misto Mame ose përballe TIGO Mobile.
-Natyral Vita Rr. 5 Maji, Qendra CONCORD, kati i dytë, dyqani me nr. 35.
-Natyral Vita Rr. Medar Shtylla, Komuna e Parisit përballë me lulishten, në krah të BKT-së.

NATYRAL VITA për një bukuri Natyrale.
www.natyralvita.com
Mob: 00355694066274
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PIELOR Secret Garden tani ne 3 aroma lulesh te ndryshme.
Kremi për duart dhe thonjtë ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga efektet e jashtme dhe zbutjen e duarve me cilësi të dritës duke mos lënë një ndjenjë të ngjeshur. Vaj i mrekullueshëm arnica mbron lëkurën tuaj. Jep kujdes të përditshëm të nevojshëm për duart tuaja falë efekteve hidratuese të glicerinës. Ndjej aromën freskuese të luleve në lëkurën tuaj.

Na gjeni në adresat e mëposhtme: -Natyral Vita Rr. Islam Alla, hyrja nga Rruga e Kavajës pa mbërritur tek Ambulanca nr. 5.
-Natyral Vita Rr. e Dibrës afër Shkollës Misto Mame ose përballe TIGO Mobile.
-Natyral Vita Rr. 5 Maji, Qendra CONCORD, kati i dytë, dyqani me nr. 35.
-Natyral Vita Rr. Medar Shtylla, Komuna e Parisit përballë me lulishten, në krah të BKT-së.
#pielor #naturalvita #beauty

NATYRAL VITA per nje bukuri Natyrale.
www.natyralvita.com
Mob: 00355694066274
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded