Profile cover photo
Profile photo
Magdalena Najdek
About
Posts

Post has attachment
Udzielamy Państwu fachowych porad na temat szybkości korodowania powłok galwanicznych w typowych warunkach atmosferycznych. Jednym z podstawowych czynników decydujących o możliwości zastosowania danego rodzaju powłoki w określonym przewidywanym czasie ich użytkowania w czasie w jakim ma ona spełniać swoje zadania ochronne, dekoracyjne lub techniczne, jest szybkość korodowania powłok. Szybkość zależy od rodzaju metalu powłoki, metalu, podłoża oraz od agresywności środowiska korozyjnego, w którym są użytkowane wyroby pokryte tymi powłokami.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Fizykochemicze oczyszczanie powierzchni wykonujemy w naszej firmie. W celu uzyskania powłoki ochronno-dekoracyjnej odpowiedniej jakości i dobrej przyczepności należy powierzchnię metalu lub stopu podłoża bardzo dokładnie oczyścić z olejów, tłuszczów i produktów korozji. Minimalne nawet pozostałe ilości tłuszczów powodują złuszczanie się nałożonej warstwy metalu, a nie usunięte dokładnie produkty korozji mogą być przyczyną powstawania ognisk korozyjnych pod nałożoną powłoką.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Galwmet z Wrocławia zajmuje się obróbką skrawaniem elementów wielkogabarytowych na maszynach CNC poprzez frezowanie, toczenie, wiercenie koordynacyjne, szlifowanie. Obróbką galwaniczną poprzez cynkowanie, miedziowanie, fosforanowanie, chromowanie, cynowanie, srebrzenie i niklowanie. Oferujemy również prace ślusarskie poprzez cięcie, gięcie, śrutowanie, wycinanie plazmowo-gazowe. Ostatnim naszym filarem jest lakierowanie proszkowe oraz malowanie podkładem cynkowym. Szczegółowa oferta naszej firmy dostępna jest na stronie http://www.galwmet.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze usługi oparte są na bazie maszyn i urządzeń CNC, co gwarantuje spełnianie rosnących wymagań jakościowych naszych Klientów. Nieustannie doskonalimy umiejętności i podnosimy kwalifikacje wszystkich pracowników pod okiem wyspecjalizowanej, mającej długoletnie doświadczenie, kadry kierowniczej. Galwanizacja i ślusarstwo wykonywane są w naszej firmie przez wyodrębnione wydziały, co pozwala na optymalne rozplanowanie zleceń i ich terminowe wykonanie. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie http://www.galwmet.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podczas malowania proszkowego na powierzchnię najpierw nakładana jest farba w formie proszku, który przylega samoistnie do metalu. Nie trzeba stosować rozpuszczalników, co wpływa także na ochronę środowiska. Aby utrwalić powierzchnię, należy ogrzać ją do odpowiedniej temperatury. Farba, która nie osadziła się na przedmiocie, jest ponownie wykorzystywana. Ponadto farby proszkowe dają powłokę bez zacieków i spękań, dzięki czemu przedmiot wygląda znacznie lepiej niż pomalowany tradycyjnie. Farby tego typu pozwalają również na uzyskanie lepszej ochrony niż zwykle, dzięki czemu malowanie za ich pomocą jest inwestycją w trwałość przedmiotu. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie http://www.galwmet.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że do skrawania materiałów używa się narzędzi wykonanych z takich surowców jak stale narzędziowe i węglowe, diament, a także spieki materiałów, które w połączeniu ze sobą dają stop trwały w wysokich temperaturach. Następnie pokrywa się je cienkimi warstwami tlenków metali, materiałów ceramicznych lub ich połączeniami w celu zachowania wysokiej trwałości i wytrzymałości. Technika idzie ciągle do przodu, dlatego maszyny pozwalają na obróbkę coraz twardszych materiałów. Jeśli poszukują Państwo firmy, która zajmuje się obróbką skrawaniem to zachęcamy do kontaktu z nami http://www.galwmet.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W mojej firmie Galwmet mamy wydziały odpowiadające za poszczególne procesy obróbki metalu. U nas znajdują się: wydział galwanizerni, obróbki skrawaniem detali średnio i wielko gabarytowych, ślusarstwa, lakierni proszkowej oraz transportu. Dodatkowo nasz park maszynowy został rozbudowany o dwie nowe maszyny polskiego producenta. Więcej informacji o nas znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.galwmet.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obróbka skrawaniem to proces polegający na nadawaniu powierzchniom pewnych wymiarów, kształtów oraz gładkości przez stopniowe zdejmowanie, czyli skrawanie warstw obrabianego materiału. Obrabiarki NC i CNC skrawają w oparciu o funkcje matematyczne – końcówki skrawające poruszają po osiach X, Y i Z. Dzięki zastosowaniu sterowania punktowego, odcinkowego oraz kształtowego, współczesne maszyny CNC są w stanie szybko i precyzyjnie formować dowolne materiały w dowolne, nawet złożone kształty i rozmiary. Jeśli szukają Państwo firmy która zajmuje się skrawaniem metalu to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą http://www.galwmet.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie internetowej http://www.galwmet.pl/ znajdą Państwo porady dotyczące między innymi: ogólnej charakterystyki procesu elektrolitycznego osadzania metali i znaczenie właściwego doboru powłok. Do najważniejszych korzyści wynikających ze stosowania metody elektrolitycznego osadzania metali w porównaniu z innymi metodami należą między innymi:
- duża równomierność otrzymywanych powłok,
- możliwość otrzymywania powłok o żądanej grubości (w stosunkowo szerokim zakresie).
Więcej informacji na temat korzyści ze stosowania powłok elektrolitycznych znajdą Państwo na stronie internetowej mojej firmy Galwmet.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kilka słów o firmie Galwmet, która zajmuje się między innymi usługami CNC we Wrocławiu. Istniejemy na rynku od 2000 roku i obecnie jesteśmy jedną z największych firm prywatnych znajdujących się na terenie województwa dolnośląskiego, która zajmuje się: obróbka skrawaniem elementów wielkogabarytowych na maszynach CNC poprzez frezowanie, toczenie, wiercenie koordynacyjne, szlifowanie. Obróbką galwaniczną poprzez cynkowanie, miedziowanie, fosforanowanie, chromowanie, cynowanie, srebrzenie i niklowanie. Ślusarstwem poprzez cięcie, gięcie, śrutowanie, wycinanie plazmowo-gazowe. Lakierowaniem proszkowym oraz malowaniem podkładem cynkowym. Więcej informacji na temat firmy znajdą Państwo na stronie  http://www.galwmet.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded