Profile cover photo
Profile photo
Unimat. Producent wycieraczek. Wycieraczki systemowe, obiektowe
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe wycieraczki z logo firmy. To znakomity sposób na reklamę Państwa przedsiębiorstwa. Wycieraczki reklamowe oferujemy w kilku wersjach: Exclusive, Prime, Optimal oraz Basic. Maty wykonane są z bardzo trwałego skręconego włókna sztucznego, polecamy - http://www.wycieraczki.info/wycieraczka%20Unimata%20Logomata.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy szeroki wybór wycieraczek osuszająco-czyszczących. Polecamy m.in. wycieraczkę czyszcząco-osuszającą z wkładem tekstylnym i gumowym Algumata Variant 17 RT LX. Jest bardzo wytrzymała i znakomicie wchłania wilgoć. Poza tym bardzo skutecznie czyści obuwie z zanieczyszczeń. Szczegółowy opis zamieściliśmy pod tym linkiem - http://wycieraczki.info/wycieraczka%20Algumata%20Variant%2020%20RT%20LPA.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy szeroki wybór wycieraczek systemowych. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Posiadamy biura handlowe we Wrocławiu, Gdyni, Krakowie i Warszawie, a nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Dane kontaktowe do poszczególnych biur zamieściliśmy tutaj - http://www.wycieraczki.info/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mat wejściowych. Do ich wykonania wykorzystano skręcone włókno sztuczne, które nie ulega odkształceniu. Maty te można bez problemu prać w pralkach przemysłowych. Maty wejściowe skutecznie wyłapią brud i kurz, polecamy - http://www.wycieraczki.info/wycieraczki_maty%20osuszajace%20i%20pylochlonne.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Unimata HERCULES to wycieraczka czyszcząca przejazdowa, wyposażona we wkłady szczotkowe. Wycieraczka służy do czyszczenia kół wózków widłowych, paleciaków, kół samochodów osobowych, ciężarowych, jak również obuwia roboczego. Jest bardzo wytrzymała, skuteczna i odporna na zmiany temperatury. Polecamy - http://www.wycieraczki.info/wycieraczka%20Unimata%20HERCULES.html.
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu kompletny system wycieraczek Unimata HomeCleaner PS70 z osadnikiem i odwodnieniem. System ten można wykorzystywać wewnątrz lub na zewnątrz budynków, w zależności od typu wybranej wycieraczki. Istnieje możliwość podłączenia króćca odpływu do wstępnie uformowanych miejsc w dnie osadnika o średnicy 70 mm. Więcej informacji zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.wycieraczki.info/wycieraczka%20Unimata%20HomeCleaner.html.
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mat osuszających i pyłochłonnych. Maty wejściowe tego typu wyłapują bardzo dużą ilość brudu, kurzu i wilgoci. W ten sposób posadzka jest zabezpieczona przed szybkim zużyciem. Warto dodać, że czas użytkowania serwisowanych mat w normalnych warunkach wynosi ok. 10 lat. Zapraszamy - http://www.wycieraczki.info/wycieraczki_maty%20osuszajace%20i%20pylochlonne.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu wyjątkowy system wycieraczek obiektowych z wanną i odwodnieniem Unimata TrapSystem 80. System ten skutecznie rozwiązuje problem odprowadzania wody. Można go stosować we wszelkich budynkach użyteczności publicznej, takich jak: hotele, pensjonaty, dworce i markety. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.wycieraczki.info/wycieraczka%20Unimata%20TrapSystem%2080.html.
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom polecamy wyjątkowe maty wejściowe reklamowe. Teraz zwykła wycieraczka może stać się nośnikiem reklamy dla Twojej firmy. Maty oferujemy w czterech różnych wersjach, w zależności od preferencji Klienta. Maty LogoMat wykonane są z bardzo trwałych materiałów, polecamy - http://www.wycieraczki.info/wycieraczka%20Unimata%20Logomata.html.
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z firmą Unimat z Poznania. Służymy pomocą i doradztwem ze strony naszych specjalistów. Działamy w całej Polsce, mamy punkty sprzedaży w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdyni. Dane kontaktowe do poszczególnych oddziałów znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.wycieraczki.info/kontakt.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded