Profile cover photo
Profile photo
Agromix Sp. z o.o. PUP
1 follower
1 follower
About
Agromix Sp. z o.o. PUP's posts

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze nasze wysokiej klasy sieczkarnie. Są to maszyny rolnicze, które służą nie tylko do cięcia słomy, ale także trawy, kukurydzy czy innych roślin pastewnych. Na rynku dostępne są zarówno modele samojezdne, jak i polowe oraz przyczepiane do ciągnika. Sieczkarnia składa się z koryta, zespołu podającego, tnącego i napędzającego. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania dotyczące wykonywanej przez nas pracy.
http://agromix.agro.pl/maszyny/sieczkarnie.html


Post has attachment
Jeżeli szukacie Państwo niezawodnego opryskiwacza najwyższej jakości, to polecamy nasz model AMAZONE. Jest to urządzenie, które służy do opryskiwania i nawożenia roślin uprawnych oraz drzew czy krzewów. W jego skład wchodzi zarówno zbiornik na ciecz, jak i pompy oraz rozpylacze. Po więcej szczegółowych informacji dotyczących specyfikacji technicznej, zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://agromix.agro.pl/maszyny/opryskiwacze-amazone.html


Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przyczep zbierających. Są to urządzenia wykorzystywane m.in. przy zbiorach sianokiszonek. Jest to rodzaj paszy, którą przygotowuje się z roślin podsuszonych. Podsuszoną masę zbiera się specjalnymi prasami belującymi, a następnie owija folią, co zapobiega przedostaniu się powietrza do jej wnętrza. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
http://agromix.agro.pl/maszyny/przyczepy-zbierajace.html


Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. przetrząsacze. Są to maszyny nieodzowne przy sianokosach. Służą głównie do przetrząsania siana, co przyspiesza i usprawnia proces jego suszenia. Jeżeli szukacie Państwo sprawdzonych maszyn od renomowanych producentów, zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się ze szczegółową specyfikacją poszczególnych modeli.
http://agromix.agro.pl/maszyny/przetrzasacze.html


Post has attachment
W skład oferowanych przez nas usług wchodzą takie prace, jak koszenie kukurydzy na zielonkę czy ziarno, a także prasowanie słomy, zbiór sianokiszonek czy opryski upraw polowych. Wyróżniamy się zarówno profesjonalizmem, jak i wieloletnim doświadczeniem oraz znajomością branży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie podejmiemy się współpracy.
http://agromix.agro.pl/uslugi-agrotechniczne

Photo

Post has attachment
Czy macie jakikolwiek problem z maszyną? Szukacie fachowej pomocy? Chętnie podejmiemy się nawet najtrudniejszych wyzwań! Dodatkowo oferujemy pomoc na terenie całego kraju. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://agromix.agro.pl/. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych promocji posezonowych. Wystarczy jedynie, abyście wybrali swojego ulubionego producenta, a my się resztą zajmiemy! Na stronie: http://agromix.agro.pl/ dostępne są dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Zbiorniki Swimmer są nie tylko łatwe w transporcie. Wykonane zostały z PE odpornego na promieniowanie UV. Ponadto produkty nie wymagają szczególnych zabiegów konserwacyjnych i dostępne są w konkurencyjnej cenie. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://agromix.agro.pl/.
Photo

Post has attachment
Decydując się na nasze usługi możecie liczyć między innymi na fachowe doradztwo w zakresie uzyskania kredytu na maszyny rolnicze. Znajdziecie u nas również szeroki wybór części zamiennych. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://agromix.agro.pl/. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. 
Photo

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wozów paszowych dostępną na stronie: http://agromix.agro.pl/. Coraz większą popularnością cieszą się maszyny znanego i renomowanego producenta Trioliet. Jest to firma, która dostarcza wyjątkowo przyjazne w obsłudze urządzenia charakteryzujące się niepowtarzalną trwałością.
Photo
Wait while more posts are being loaded