Profile cover photo
Profile photo
Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
W skład Wyższej Szkoły Ubezpieczeń wchodzą takie jednostki, jak Wydział Ubezpieczeń czy Instytut Nowych Technologii. Ponadto uruchomiliśmy również Instytut Badań Rynku i Gospodarki, a także Małopolskie Forum Doradztwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, a w przypadku pytań, służymy pomocą.
www.wsu.pl/wydzialy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzony przez nas Inkubator Technologiczny działa przy Instytucie Nowych Technologii Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie. Zajmujemy się nie tylko promowaniem nowych technologii, ale także wspieraniu mikroprzedsiębiorczości. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą uczelnią, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej.
http://www.wsu.pl/instytut-nowych-technologii-inkubator-technologiczny
Add a comment...

Post has attachment
Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie to placówka, które może pochwalić się szeregiem zdobytych osiągnięć oraz certyfikatów. Uczestniczyliśmy w takich programach, jak „Wiarygodna Szkoła” czy „Dobra Uczelnia- Dobra Praca”. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://www.wsu.pl/certyfikat-wyzszej-szkoly-ubezpieczen
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z naszą uczelnią zapraszamy do zapoznania się z pełnotekstową bazą danych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższy poziom kształcenia na każdej prowadzonej przez nas specjalizacji. Zachęcamy do skorzystania, a w przypadku pytań, pozostajemy do dyspozycji.
http://www.wsu.pl/bazy-danych-pelnotekstowe
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prowadzonego przez nas Biura Karier. Dysponujemy szeregiem atrakcyjnych ofert pracy, które pozwalają nie tylko na zdobycie niezbędnego doświadczenia na rynku pracy, ale także poszerzenie swoich horyzontów i nawiązania kontaktów w branży. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami, zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://www.wsu.pl/oferty-pracy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej bazy dydaktycznej. Dysponujemy funkcjonalnymi i nowocześnie wyposażonymi salami multimedialnymi. Ponadto sala komputerowa Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie liczy 20 komfortowych stanowisk. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie umieściliśmy szczegóły oferty.
http://www.wsu.pl/baza-dydaktyczna
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze naszą specjalność Deweloperstwo i zarządzanie nieruchomościami. Studia te powstały w dużej mierze z myślą o osobach z aspiracjami biznesowymi. Dzięki specjalnie ułożonemu programowi zajęć nasi absolwenci bez problemu zarządzać mogą zarówno centrami handlowymi, jak i innymi nieruchomościami. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
http://www.wsu.pl/deweloperstwo-i-zarzadzanie-nieruchomosciami
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Finanse ochrony zdrowia, to specjalizacja, która łączy teorię z praktyką. Ponadto wszyscy nasi absolwenci z łatwością znajdują zatrudnienie zarówno w placówkach ochrony zdrowia, jak i organizacjach pozarządowych. Po więcej szczegółowych informacji dotyczących kierunku, zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://www.wsu.pl/finanse-ochrony-zdrowia
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z prowadzonych przez nas kierunków studiów jest Ubezpieczenie społeczne i gospodarcze. To specjalność stworzona z myślą o prywatnych przedsiębiorcach, którzy specjalizują się w rozliczeniach z ubezpieczycielami oraz osobach, które starają się o uprawnienia brokerskie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://www.wsu.pl/ubezpieczenia-spoleczne-i-gospodarcze
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy rozbudowany system pomocy finansowej. Wszyscy nasi studenci, mogą liczyć na wsparcie zarówno w formie stypendium socjalnego, jak i naukowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdziecie Państwo wszelkie szczegóły. W przypadku pytań, pozostajemy do dyspozycji.
http://www.wsu.pl/stypendia
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded