Profile

Cover photo
Dituri Celaj
Works at Tufts University
Lives in boston
10,123 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Dituri Celaj

Shared publicly  - 
 
Tufts University, located in Massachusetts, has opted to advocate for undocumented students by offering them financial aid so they might fund their undergraduate education and find further success in their futures.
1
Add a comment...

Dituri Celaj

Shared publicly  - 
 
Rita Ora Is not a British pop star she is Albanian!
1
Add a comment...

Dituri Celaj

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Dituri Celaj

Shared publicly  - 
 
iPoint LoL : Enver Hoxha ;eshte njeriu i cili ne historine e Shqiperise ka marre me vete shume mistere, jo vetem si drejtues i nje sistemi i cili kishte ne thelb te fshihte te verteten por dhe si nje diktator i famshem ne periudhen qe drejtoi vendin. ;Misteret e Hoxhes fillojne qe ne rinine e hershme te tij ku edhe sot nuk njihet aktiviteti, shkollimi dhe formimi intelektual. Askush nuk thote dot me siguri nga erdhi dhe si arriti te mbante ne...
1
Add a comment...
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
boston
Work
Employment
  • Tufts University
    Dental assistant, present
Basic Information
Gender
Female