Profile cover photo
Profile photo
Urlop od A do Z
23 followers -
Wolne pokoje i noclegi w górach, nad morzem oraz wczasy w Polsce
Wolne pokoje i noclegi w górach, nad morzem oraz wczasy w Polsce

23 followers
About
Posts

Post has attachment
W przeciwieństwie do wspomnianych wcześniej artykułów spożywczych, które nie są lubiane przez słońce, są na szczęście także takie, z którymi promienie słoneczne tworzą doskonałe połączenie. 

Warto wiedzieć, że w ciągu lata, o stan skóry pomoże nam zadbać dieta bogata w mikroelementy i witaminy E oraz C, których niewyczerpalnym źródłem są warzywa i owoce. Niektóre z nich, szczególnie: marchew, papryka, pomidory, warzywa liściaste zielone dodatkowo obfitują w beta-karoten, wzmacniający ochronną warstwę melaniny w skórze. Sok z pomidorów czy też pomidorowy przecier są również bogate w likopen - silny przeciwutleniacz, który pomoże chronić naszą skórę w w słoneczne, letnie dni. 
Photo

Post has attachment
Gdzie w najbliższym, letnim sezonie najchętniej spędzilibyście czas nad polskim morzem?
Podczas sezonu wakacyjnego 2012 od czerwca do sierpnia Google odnotowało najwięcej zapytań wakacyjnych związanych z Władysławowem. Zaraz za nim, największym zainteresowaniem cieszyły się hasła dotyczące Łeby i Mielna (źródło: czasnadmorze.pl). 
Ciekawe jak będzie wyglądać zestawienie nadmorskich miejscowości w tym roku 
Photo

Post has attachment
Obecny tydzień rozpieszcza nas zbliżającym się długim weekendem oraz dniem dziecka.
Aby wypoczywając połączyć obie te przyjemności, proponujemy skorzystanie z naszej bazy i wybranie obiektu noclegowego przyjaznego rodzinom z dziećmi: www.urlopodadoz.pl/urlopy-z-malymi-dziecmi.html
Photo

W tonie aktywnego spędzania czasu oraz gubienia zbędnych centymetrów i kilogramów przed sezonem wakacyjnym, przypominamy o magii Nordic Walking.
Amatorów tego rodzaju ruchu zachęcamy do sprawdzenia się w najbliższych zawodach Nordic Walking, które odbędą się między innymi:

- w Jarosławcu 25.05.2013r. - Puchar Pomorza 
- w Koszalinie 26.05.2013r. - II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sztafet w Nordic Walking 
- w Grudziądzu 8.06.2013r. - III Mistrzostwa Grudziądza w Nordic Walking

Skorzystacie? A może preferujecie inne rodzaj aktywności?
Pozdrawiamy gorącoooo 


(źródło: bsg-wissen.de)
Wait while more posts are being loaded