Profile cover photo
Profile photo
kaveh hosaini
شرکت مهندسی تام تال - برج نوری ، پایه چراغ خیابانی ، پایه پرچم ، چراغ پارکی ، لوازم بازی پارکی ، نیمکت پارکی ، مخزن زباله شهری و مکانیزه
شرکت مهندسی تام تال - برج نوری ، پایه چراغ خیابانی ، پایه پرچم ، چراغ پارکی ، لوازم بازی پارکی ، نیمکت پارکی ، مخزن زباله شهری و مکانیزه
About
Posts

Post has attachment
شركت مهندسي تام تال
با تلفيق نيروي جواني ، تجربه تحقيقاتي بيش از 15 سال مديريت ارشد ، دانش روز جهان و خط توليد سيستماتيك در سال 1384 رسما فعاليت خود را آغاز نمود .

فعاليت شركت در طراحي ، توليد و عرضه چراغهاي پاركي – محوطه اي مدرن و كلاسيك آغاز و با ارائه انواع پايه چراغهاي خياباني ، چراغهاي انعكاسي ، سيستمهاي تزئينات الكترونيكي شهري ، انواع برج هاي نوري تلسكوپي و سيستم هاي مجهز به لامپ LED و سولار ادامه يافت واخيرأ با اضافه شدن فيلدمبلمان شهري،تجهيزات ترافيكي و دستگاه هاي بدنسازي فضاي باز تكميل گرديد.

خانواده بزرگ مشتريان ما را بيش از 800 شهرداري ، قريب به 250 دهياري و نزديك به 400 سازمان ، مركز دولتي و شركت خصوصي تشكيل مي دهد .

اين واحد صنعتي با اتكا به اعضاء فهيم ، جوان و آگاه دايره فروش و همچنين با بهره مندي از پرسنل خلاق ، زحمتكش و فعال واحد توليد و كاركنان بخش نصب و خدمات پس از فروش در مدتي كوتاه توانست نزديك به 2000 پروژه روشنايي ، ترافيكي و مبلمان شهري را با موفقيت طراحي و اجرا نمايد .

بنابراين به جرأت مي توان گفت عمده ترين بخش بازار مبلمان شهر و خدمات تكميلي آن در كشور ، با فاصله بسيار قابل توجه نسبت به شركت هاي همكار ، به شركت فني مهندسي تام تال تعلق دارد .

رسالت اين گروه توليدي-خدماتي به عنوان يكي از پيشتازان اين صنعت،پس ازجلب رضايت كامل مصرف كنندگان و مشتريان خود،آشنا نمودن ايشان با ابعاد مختلف بهره وري از جمله :

طراحي و تعيين موقعيت مكاني و زماني مناسب در استفاده از محصولات و كمك به ارتقاء سطح دانش و آگاهي دست اندركارانحوزه معاونت خدمات شهر و زيباسازي از مشخصات و جزئيات فني توليدات است ،

در شرکت مهندسی تام تال این هدف یه همراه ایجاد ارتباطی دائمی و هماهنگ با واحدهای فنی ذیربط در انجام عملیات نصب ، راه اندازی و خدمات پشتیبانی با برنامه ریزی و به شکلی کاملا نظام مند دنبال می شود .

http://tamtal.ir/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%A7/
Photo

Post has attachment
مخزن زباله شهری
مخزن زباله شهری یا مخزن زباله پارکی یا سطل آشغال شهرداری یکی از ضروری ترین و مهم ترین تجهیزات مبلمان شهری است که علاوه بر ایجاد زیبایی محیط ، نقش بسیار موثری در بهداشت ، نظافت عمومی و سلامت شهروندان جامعه ایفا می کند . تجهیز تعداد کافی مخزن زباله شهری در فواصل استاندارد ، جانمایی درست و قابل دسترس برای افراد می تواند از مواد آلوده و میکروبی و شیوع انواع بیماریها جلو گیری کرده و گام موثری در جهت حفاظت از بهداشت محیط زیست شهری باشد .

کاربرد مخزن زباله شهری :
مخزن زباله شهری اقتصادی و با دوام بوده و در اماکن عمومی نظیر پارکها ، بوستان ها ، اماکن صنعتی ، اماکن تجاری ، مدارس ، زندان ها و انواع مسیر ( خیابان ها ، بزرگراه ها ، پیاده روها ، کوچه ها و… ) مورد استفاده قرار میگیرد .

طراحی مخزن زباله شهری :
با توجه توجه تنوع اقلیمی و جغرافیایی کشور عزیزمان ایران و تعدد قومیت ها با سلایق مختلف با توانایی اقتصادی گوناگون طراحی و تولید مخزن زباله شهری در مدلهای زیبا و متعدد با قیمت های مختلف انجام گرفته که همه افراد با هر سلیقه و سطح مالی امکان خرید محصول دلخواهشان را داشته باشند .

مخزن زباله شهری یک نام کلی و عامیانه برای این محصولات است و حوزه کاربری این مخازن بسیار گسترده تر است و امکان استفاده از این محصول در هر مکان عمومی ، روستا ها ، شهرک ها ، محوطه سازمانها ، محوطه ادارات و … وجود دارد.

تولید مخزن زباله شهری :

مخزن زباله شهری فلزی به طور کلی در سه دسته اصلی تولید می شود :

مخزن زباله فلزی معمولی
مخزن زباله فلزی CNC
مخزن زباله چدنی
مخزن زباله فلزی معمولی :

در طراحی این نوع مخازن زباله سادگی ظاهر ، عدم پیچیدگی در طراحی و صرفه اقتصادی بیشتر مورد توجه است .

مخزن زباله فلزی CNC :

در این مخزن زباله ، بعد از طراحی و مدل سازی ، ورق آهن مورد نظر با نقش های جالب توسط دستگاه های مدرن CNC به اشکال مورد نظر برش می شود و در پروسه تولید قرار میگیرد .

مخزن زباله چدنی :

مخزن زباله چدنی ، شکیل ترین و با دوام ترین نوع از مخزن زباله شهری است که می توان آن را با یکسری نیمکت شهری چدنی ست کرد .

مشخصات كلي مخزن زباله شهری :

1- استفاده از قطعات فلزي ضخيم و مناسب

2- جوشكاري co2

3- بتونه كاري پيش از رنگ

4- رنگ آميزي به روش الكترواستاتيك
http://tamtal.ir/%D9%85%D8%AE%D8%B2%D9%86-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
1/22/17
5 Photos - View album

Post has attachment
مخزن زباله مکانیزه
مخزن زباله مکانیزه یا سطل زباله مکانیزه از مهمترین تجهیزات نظافتی شهر است و به جهت نظافت و پاکیزگی محیط شهر ، جلوگیری از شیوع انواع بیماری های میکروبی و تامین رفاه حال هموطنان عزیز از جایگاه ویژه ای نزد مدیران شهری و شهرداری ها برخوردار است .

اصول طراحی مخزن زباله مکانیزه :
اصول طراحی مخزن زباله مکانیزه به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت صورت گیرد . جنس بدنه فلزی با پوشش گالوانیزه گرم نیز مقاومت فوق العاده ای به این محصول در مقابل گرما ، سرما ، نورخورشید ، زنگ زدگی ، تغییر فرم و آتش سوزی می دهد .

تجهیز کردن مخزن زباله مکانیزه به درب ، زیر مخزنی و کاور سبب می شود که بوی زباله به بیرون درز نکند و همچنین مانع ورود آب باران ، حشرات و حیوانات به داخل مخزن زباله می شود .

مزایای مخزن زباله مکانیزه :
چرخ دار بودن (به صورت 4 چرخ گردان) ،تسهیل و راحتی در جابه جایی مخزن زباله مکانیزه می شود .
ایمنی و حفظ سلامت بیشتر افراد تخلیه کننده زباله به جهت مکانیزه بودن و حداقل دخالت نیروی انسانی در هنگام تخلیه .
جمع شدن زباله در یک نقطه و جلوگیری از پراکنده بودن زباله ها در کوچه ها ، خیابانها و مقابل درب منازل .
استفاده مشترک و همزمان چندین واحد مسکونی یا تجاری از یک مخزن زباله مکانیزه
داشتن جایگاه ثابت جهت تخلیه زباله شهروندان و همچنین تسریع در امر جمع آوری زباله ها
پاره نشدن کیسه های زباله توسط حیوانات و پخش نشدن زباله ها در خیابان .
جاری نشدن شیرابه زباله ها در خیابان که منشاء میکروب و بوی بد می باشد .
مشخصات كلي مخزن زباله مکانیزه :

-مخازن زباله گالوانيزه در حجم هاي 240 لیتری ، 770 لیتری و 1100 لیتری تولید شده که بسته به موقعیت جغرافیایی ، حجم زباله تولید شده در محل در طول شبانه روز خریداری و نصب می شود .

مخزن زباله گالوانیزه بیشتر توسط شهرداریها خرید و نصب می شود ولی قابل استفاده در تمام امکان عمومی ، مدارس ، فضاهای تجاری و صنعتی ، فضاهای باز ، بوستان ها و … می باشد .
http://tamtal.ir/%D9%85%D8%AE%D8%B2%D9%86-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%B2%D9%87/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
1/22/17
6 Photos - View album

Post has attachment
نيمكت پارکی و صندلی پارکی
نيمكت پارکی و صندلی پارکی یکی از مهم ترین ، ملموس ترین و پرکاربردترین المانهای مبلمان شهری است که علاوه بر زیبایی ، جایگاهی جهت راحتی و آرام گرفتن افراد و شهروندان و استفاده بهینه از فضاهای باز ، فضاهای سبز شهری و بوستانهاست .

قیمت نهایی تولید نيمكت پارکی و صندلی پارکی بسته به نوع طراحی ، متریال به کارفته و نوع ساخت محصول متنوع می باشد . اگر بخواهیم تولید نيمكت پارکی و صندلی پارکی را دسته بندی کنیم در سه دسته کلی نیمکت پارکی فلزی معمولی ، نیمکت پارکی فلزی سی ان سی و نیمکت پارکی چدنی تولید می شوند .

مدل های نيمكت پارکی و صندلی پارکی :
نیمکت های پارکی فلزی معمولی بیشتر بر پایه لوله و ورق ساخته می شود که ساختار ساده تر و قیمت پایین تری نسبت به دو مدل دیگر دارد و زمان تولید آن هم به نسبت کمتر می باشد .

نیمکت های فلزی سی ان سی دارای طراحی شکیل تری می باشد و در پروسه تولید آن معمولاً ورق ها با دستگاه های مجهز سی ان سی به مدلهای زیبایی برش شده و در نهایت مونتاژمی شوند . پروسه تولید و قیمت نیمکت های پارکی سی ان سی نسبت به نیمکت پارکی فلزی معمولی کمی بیشتر است .

نیمکت پارکی چدنی شکیل ترین مدل از نیمکت های پارکی است که از چدن ریختگی تولید می شود . طراحی و شکل ظاهری آن از دو مدل قبلی بسیار شکیل تر است که معمولا با مخزن زباله چدنی ست می شود . قیمت نیمکت پارکی چدنی از دو مدل قبلی کمی بیشتر است .

با توجه به تنوع آب و هوایی مناطق مختلف کشورمان ، گوناگونی سلایق و قدرت خرید افراد ، طراحی نيمكت پارکی و صندلی پارکی دارای تنوع زیادی می باشد . لذا شرکت مهندسی تام تال نيمكت پارکی و صندلی پارکی خود را به گونه ای از لحاظ تنوع طرح ، فرم و جنس تنظيم كرده است تا بتوان از آنها در تمامي نقاط ايران استفاده بهينه داشته باشد .

مشخصات كلي نیمکت پارکی و صندلی پارکی :
1- استفاده از قطعات فلزي ضخيم و مناسب

2- جوشكاري co2

3- بتونه كاري پيش از رنگ

4- رنگ آميزي به روش الكترواستاتيك

http://tamtal.ir/%D9%86%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D9%88-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
1/22/17
5 Photos - View album

Post has attachment
ست ورزشی پارکی
ست ورزشی پارکی یا سس بدنسازی فضای باز یکی از گزینه های مهم در مبلمان شهری است که جهت تجهیز فضاهای باز شهری و عمومی نظیر پارکها ، بوستان ها ، مدارس ، زندان ها و … مورد استفاده قرار می گیرد .

بهره گیری از ست ورزشی پارکی سبب اشاعه ورزش و تندرسی ، فعالیت عضلانی ، تمدد اعصاب ، افزایش قدرت عضلات ، بهبود گردش خون ، تقویت عضلات قلب ، انعطاف پذیری ، کشش عضلات ، افزایش محدوده حرکت عضلات و بهبود قدرت حفظ تعادل و تعامل ذهن و اعضای بدن می شود .

مدلهای ست ورزشی پارکی :
ست ورزشی پارکی عموما در بیست تکه تولید می شود که بنا به درخواست مشتری قابل گسترش می باشد . مدلهای ست ورزشی پارکی شامل : دستگاه پرش ارتفاع ، دستگاه بارفیکس چرخشی ، دستگاه اسکی فضایی ، دستگاه چهر فرمان ، دستگاه ماساژور ، دستگاه گام زن جلو و عقب ، دستگاه ریلکسیشن ثابت ، دستگاه تاب دو نفره ، دستگاه پارالل ، دستگاه بارفیکس ، دستگاه پرس سینه ، دستگاه گام زن چپ و راست ، دستگاه سوارکاری ، دستگاه اسکات پا ، دستگاه ریلکسیشن متحرک ، دستگاه بالاسینه و سرشانه ، دستگاه کشش عضلات ، دستگاه دوفرمان ، دستگاه شکم و دستگاه مسگری می باشد .مشخصات كلي ست ورزشی پارکی :
1- استفاده از قطعات فلزي ضخيم و مناسب ( 2 تا 5 mm )

2- بهره گيري از بلبرينگ هاي درجه 1

3- تجهيز دستگاه ها به گيريس خور

4- عدم استفاده از زانويي و خمكاري 100 درصدي در توليد

5- استفاده از چدن در ركاب ها و پدال ها به جاي پلاستيك

6- جوشكاري co2

7- بتونه كاري پيش از رنگ

9- رنگ آميزي به روش الكترواستاتيك

استاندارد سازی ست ورزشی پارکی :

شركت مهندسی تام تال جهت استاندارد سازی ست ورزشی پارکی با استفاده مرغوب ترین مواد اولیه و استفاده از پرسنل حرفه ای و با تجربه اقدام به توليد و عرضه ست های ورزشی متنوع نموده است که موجب استقبال بي نظير شهروندان گرامی در پارك ها ،‌ محيط هاي آموزشي ،‌ فضاهاي مختلف تفريحي و عمومي و همچنين اماكن خصوصي مانند باغ ، ويلا و … شده است

http://tamtal.ir/%D8%B3%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/
PhotoPhotoPhotoPhoto
1/22/17
4 Photos - View album

Post has attachment
لوازم بازی فلزی کودکان
لوازم بازی فلزی کودکان جز قدیمی ترین وسایل بازی کودکان در پارکها محسوب که می شود عموماً شامل چند مدل الاکلنگ فلزی ، تاب فلزی دو نفره ، تاب فلزی سه نفره ، بارفیکس کودکان ، چرخ فلک فلزی 4 – 6 – 8 نفره ، انواع سرسره های فلزی ، سرسره مارپیچ فلزی و تاب کجاوه ای می شود .

متاسفانه به دلیل ساختار و سازه نسبتا ساده این محصولات ، بعضا لوازم بازی فلزی کودکان در شرکتهای غیر تخصصی و آهنگری ها تولید و اجرا می گردد که از نظر استاندارد بودن و ایمنی کودکان در هنگام بازی و جنب و جوش دارای ایرادات اساسی هستند که جدی نگرفتن این مطلب ممکن است حوادث ناگواری را رقم بزند .

شرکت مهندسی تام تال با استاندارد سازي لوازم بازی فلزی کودکان و در نظر گرفتن ايمني مصرف كننده همراه با كيفيت مطلوب ، در ساخت و ارائه اين تجهيزات اقدام نموده است .بهره گيري از ورق،لوله و قوطي هاي ضخيم فلزي ، اتصالات مقاوم ، جوشكاري مناسب ، بلبرينگ هاي مرغوب ، رنگ با دوام و درنهايت آماده سازي لوازم بازي كودكان در طرح و مدل هاي دلخواه از مشخصه هاي ثابت آنهاست .مشخصات فني لوازم بازی فلزی کودکان :
1- استفاده از قطعات فلزي ضخيم و مناسب ( 2 تا 5 mm )

2- بهره گيري از بلبرينگ هاي درجه 1

3- عدم استفاده از زانويي و خمكاري 100 درصدي در توليد

4- جوشكاري co2

5- بتونه كاري پيش از رنگ

6- رنگ آميزي به روش كوره اي

http://tamtal.ir/%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D9%84%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
1/22/17
6 Photos - View album

Post has attachment
تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان
تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان بهترین ، به روز ترین ، زیباترین و ایمن ترین تجهیزات پارکی در دنیاست که زمینه ای مناسب جهت حفظ روحیه و شادابی کودکان است . قیمت تجهیزات بازی پلی اتیلنی پارکی بسته به اندازهای کوچک تا بزرگ ، متعلقات مجموعه و فضای مورد نیاز متغییر است .

تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان عموما متشکل از سازه ( اسکلت فلزی) ، سرسره پلی اتیلن ، سرسره تونلی ، سرسره مارپیچ ، تونل های ارتباطی و پلکان است که تعداد هر یک از آنها بسته به مدل مجموعه متفاوت است .تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان قابلیت نصب و کاربری در فضای سرپوشیده و بازار را دارا هستند .

مجموعه های قدیمی پارکها به علت ایمنی پایین ، فلزی بودن بدنه و متعلقات ، انتقال حرارت ( سرما در زمستان و گرما در تابستان ) ، زنگ زدگی ، انبساط و انقباض در دماهای مختلف شرایط مساعدی را جهت جنب و جوش ، بازی و تفریح کودکان فراهم نمی کرد لذا تعویض وسایل بازی قدیمی با تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان در دستور کار واحدهای زیبا سازی شهری قرار گرفت که موجب استقبال چشمگیر خانواده ها و شهروندان هموطن شد .

مزایای تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان :
تمامی محصولات جزء گروه محصولات سبز می باشند و هیچ نوع آلودگی جهت محیط زیست نداشته و قابل بازیافت هستند.
تمام محصولات تا 80 درجه سانتیگراد دمای محیط هیچگونه تغییر فرمی بروز نداده و قابلیت احتراق ندارند.
از دیگر امتیازات این مجموعه های پلی اتیلنی عدم انتقال و هدایت گرمای هوا به کاربر و همچنین عدم زنگ زدگی می باشد.

مشخصات لوازم بازی پلی اتیلن :
تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان در برابر انقباض و انبساط ناشی از تغییر درجه حرارت محیط بر اساس استاندارد ایمنی EN – 1176 مقاوم می باشد.
تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان در برابر هرگونه تغییر رنگ ، تغییر فرم ، زنگ زدگی تا 3 سال گارانتی می باشد .
تمامی قطعات و اتصالات فلزی به کاررفته از گالوانیزه گرم و رنگ کوره ای اتومبیل بهره برده و تماماً ضد رنگ می باشند.
تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان به روش روتاسیون و با ضخامت بدنه بسیار بالا جهت افزایش ضریب مقاومت تولید می گردد.
تمامی قالب ها یک پارچه می باشد که همین امر موجب دوام بالای محصول می گردد.
تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان خودرنگ بوده و گرانول پلی اتیلن به کار رفته از بهترین نوع آن از کشور سوئد تامین می گردد.

خود رنگ بودن مواد اولیه عملا باعث پایداری و شفافیت بالای رنگ قطعات در برابر تابش اشعه ماوراء بنفش خورشید می گردد .
تمامی مواد اولیه دارای استاندارد TUV کشور آلمان می باشد.

مدلهای تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان :

شركت مهندسي تام تال با ارائه چندين مدل مختلف از تجهيزات جديد بازي و با رعايت استانداردها ،تاكيد براصل تنوع ، در نظر گرفتن بافت فرهنگي كشور و همچنين انتخاب طرح هايي منطبق بر نظر كارشناسان و روانشناسان كودك در جهت پاسخگويي هر چه بهتر به نياز و استعداد آنها ، مي كوشد در اين راستا مفيد ظاهر شود
http://tamtal.ir/%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%84%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
1/22/17
5 Photos - View album

Post has attachment
کفپوش گرانولی :
کفپوش گرانولی یا کفپوش لاستیکی یا کفپوش ضربه گیر بوسیله گرانول تولید می شود که از بازیافت لاستیک خودرو به دست می آید عموما در باشگاه های بدنسازی ، زیر وسایل بازی کودکان در پارکها ، کف تراس آپارتمانها و حتی کف منازل و بیشتر پارکینگ برج ها استفاده می گردد .

این محصول در مجاورت آفتاب و سرما هیچ گونه تغییر حالتی نداشته و به دلیل حالت ارتجاعی که دارد حفاظتی کاملی را برای ورزشکاران در هر گونه فعالیت ورزشی ایجاد میکند

کفپوش گرانولی
کفپوش گرانولی

انواع کفپوش گرانولی :
کفپوش گرانولی در دو مدل کلی ساده و شانه تخم مرغی و به ضخامتهای 20 ، 25 ، 30 ، 40 و … میلیمتر و ابعاد یک متر با رنگهای متنوع تولید شده و برای مصارف فضای باز ورزشی و فضای بازی کودکان در پارک ها بسیار مناسب می باشد .

کفپوش گرانولی ضخامت 20 میل شیاردار که بیشتر در کف پارکینگ ها و جاهایی که مبحث ضربه گیر زیاد کاربد ندارد استفاده می شود .

کفپوش گرانولی ضخامت 25 میل شیاردار که بیشتر در کف باشگاه ها و جاهایی که مبحث ضربه گیری مطرح است استفاده می شود .کفپوش گرانولی شانه تخم مرغی
کفپوش گرانولی شانه تخم مرغی

کفپوش گرانولی ساده
کفپوش گرانولی سادهامتیازات کفپوش گرانولی :
قابلیت جذب آب و هدایت آن به سمت ره کشی
قابلیت انعطاف پذیری خوب و جذب ضربه ناشی از سقوط از ارتفاع
مقاوم در مقابل سایش و تغییر فرم در اثر اعمال فشار
عایق در مقابل الکتریسیته
قابلیت جذب صدا و ارتعاش
غیر سمی و قابل بازیافت مجدد
قابلیت نصب سریع و آسان


رنگ های کفگوش گرانولی :

تعداد رنگ در این کفپوش ها در تولیدات داخلی عبارتند از :

سبز یشمی
سورمه ای
آبی کاربنی
نقره ای
قرمز اخرایی
مشکی
بنفش
سبز کله قازی
رنگ های کفپوش گرانولی
رنگ های کفپوش گرانولی

هر ساله هزاران کودک به خاطر صدمه در زمین های بازی به بیمارستان فرستاده می شوند . تقریبا 80 درصد این اتفاقات مربوط به سقوط بر روی سطح سیمانی و سخت می باشد .

http://tamtal.ir/%DA%A9%D9%81%D9%BE%D9%88%D8%B4-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%84%DB%8C/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
1/22/17
5 Photos - View album

Post has attachment
پایه پرچم لوله ای
پايه پرچم لوله ای یا پایه پرچم خیابانی یا میله پرچم یکی از مهمترین و زیباترین المان های زیباسازی شهری است كه در محوطه های باز نظیر روي پلها ، اطراف ميدان ها ، نمیشگاه ها ، مدارس ، اماکن نظامی ، خیابان ها ، بزرگراه ها و … نصب می گردند .

پایه پرچم لوله ای عموما در ارتفاع های 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 و 12 متري به صورت لوله ای تولید می شود ولی در صورت تمایل مشتری به صورت چند وجهی نیز تولید می شوند . برای پوشش پایه پرچم لوله ای معمولا از رنگ اپوکسی استفاده می گردد ولی امکان تولید این محصول با پوشش گالوانیزه گرم نیز وجود دارد که موجب زیبایی و دوام فوق العاده آن می گردد .

جهت نصب و اجرای پایه پرچم لوله ای می توان از فونداسیون آماده یا فونداسیون ریختگی در محل بر اساس شابلون ارائه شده از طرف شرکت استفاده کرد .

برای بالا و پایین یا تعویض پرچم از سیم بکسل تعبیه شده روی پایه استفاده می گردد ، قطر لوله های استفاده شده در پایه پرچم لوله ای بین 2 اینچ تا 6 اینچ بسته به ارتفاع پایه ، محل جغرافیایی نصب و میزان وزش باد آن منطقه متغیر می باشد .

مشخصات كلي پایه پرچم لوله ای :
1- استفاده از لوله هاي فلزي با ضخامت مناسب

2- ساخت و توليد پايه پرچم ها به صورت دو ، سه يا چهار تكه

3- جوشكاري CO2

4- بتونه كاري پيش از رنگ

5- استفاده از رنگ اپوكسي

6- تحويل پايه پرچم ها همراه با قرقره ، سيم نتاب ، بلت و مهره

http://tamtal.ir/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D9%BE%D8%B1%DA%86%D9%85-%D9%84%D9%88%D9%84%D9%87-%D8%A7%DB%8C/
Photo
Photo
1/22/17
2 Photos - View album

Post has attachment
پايه پرچم مرتفع
پایه پرچم مرتفع یا دکل پرچم یا برج پرچم به میله پرچم های عظیم الجثه ای گفته می شود

که عموما با پرچم سه رنگ محبوب کشور عزیزمان ایران در سطح شهرها به اهتزاز در آمده ،

علاوه بر ایجاد جلوه های بصری شهری از تمام جهات سطح شهر قابل رویت خواهد بود .

پایه پرچم مرتفع در ارتفاع 18 الی 70 متر به صورت چند وجهی فولاد ST37 و با پوشش گالوانیزه

گرم تولید می شود . به جهت بالا و پایین کردن پرچم در سازه پایه پرچم مرتفع از گیر بکس برقی

و سیم بکسل مغز فولادی استفاده می گردد .

محاسبات فنی پایه پرچم مرتفع بر اساس سرعت باد 120 کیلومتر بوده که دارا بودن سیستم

ضد پیچش (Anti Twist) سبب می شود که پرچم به دور پایه نپیچد و با چرخش 360 درجه

همواره و در هر شرایطی کاملا برافراشته باقی بماند .

نوع مونتاژ و نصب این محصول به صورت اورلپ بوده و ضخامت ورق ها بر اساس ارتفاع و محل

نصب سازه محاسبه می گردد .

پايه پرچم مرتفع تام تال به طور دقیق در اندازه ها و ارتفاع هاي مختلف توليد و عرضه مي شوند

نظير : ( 9 ، 12 ، 15 ، 18 ، 21 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 ، 60 ، 70 و 80 متري ) برای پایه پرچم های

ارتفاع های زیر 18 متر می توان از گیر بکس دستی استفاده کرد که می تواند در قیمت تمام شده

محصول صرفه جویی خواهد شد .

فونداسیون پایه پرچم مرتفع به دو صورت فونداسیون آماده یا ریختگی در محل قابل اجراست . فونداسیون آماده تا ارتفاع پایه پرچم 30 متری قابل استفاده است و برای متاژهای بالاتر باید در محل فونداسیون اختصاصی ریخته شود .

مشخصات كلي پایه پرچم مرتفع :
1- ضخامت ورق ها حداقل 2 و حداكثر 10 ميليمتر

2- مجهز به الكتروموتور و گيربكس

3- داراي ميله برق گير و چراغ آلارم چشمك زن

4- بدنه چند وجهي با پوشش گالوانيزه

5- اتصال قطعات پايه به صورت overlap

6- استفاده از كلاهك باران گير در قسمت بالايي پايه

7- عدم محدوديت در چرخش پرچم ( به صورت 360 درجه )

( اين قابليت از پيچيده شدن پرچم به دور پايه جلوگيري كرده و آن را به صورت مستمر را

در جهت حركت باد نگه مي دارد )

8- استفاده از سيم بكسل مغز فولادي گالوانيزه

http://tamtal.ir/%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D9%87-%D9%BE%D8%B1%DA%86%D9%85-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D9%81%D8%B9/
Photo
Photo
1/22/17
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded