Profile

Cover photo
vangjel agora
3 followers|17,490 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

vangjel agora

Shared publicly  - 
 
per ty..
 ·  Translate
Nëse dëshironi të pastroni mëlçinë nga toksina, atëherë duhet të hiqni duhanin, nuk duhet të pini alkoolin, por ujin, duhet të hani me ngadalë dhe në dietën tuaj duhet të përfshini disa bimë. Ja se cilat janë ato... Mëlçia është përgjegjëse për metabolizmin e ushqyesve dhe për nxjerrjen e substancave toksike të gjeneruara nga trupi. Gjithashtu, ajo kryen shumë funksione jetësore për një sjellje të drejtë dhe të balancuar të trupit të njeriut. Nd...
1
Add a comment...
Have him in circles
3 people
Roland Roshi's profile photo
lightgear's profile photo
Elias Koumpounis's profile photo

vangjel agora

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
People
Have him in circles
3 people
Roland Roshi's profile photo
lightgear's profile photo
Elias Koumpounis's profile photo
Links
Basic Information
Gender
Male