Profile cover photo
Profile photo
Serafettin Ozel
11 followers
11 followers
About
Serafettin's posts

Post has attachment
Photo

Post has attachment
yiné bén .!!!
Photo

Post has shared content

Post has shared content
selamun Aleykum hayirli huzurlu sabahlar arkadaslar:-):-)<3<3
Photo

herkese günaydın arkadaşlar

abidin

kendi yorumlarımı göremiyorum. görmem için ne yapabilirim. yardımcı olun. arkadaşlar

günaydın herkese

Post has shared content
#‎İstanbul‬'a taşınan ‪#‎Eximbank‬, yeni yönetim binasına, 5 yılda 6.7 milyon dolar ödeyecek. Kendi evi olan genel müdür ise aylık 6 bin TL kira yardımı alıyor.
‪#‎Babacan‬, İstanbul'da kiralanan yeni bina için aylık 112 bin 500 dolar kira ödendiğini, 5 yıllık kira sözleşmesi yapıldığını, yapılan tadilat bedelinin yarısının kiradan düşüleceğini, tadilat dolayısıyla taşınma öncesinde 8 ay boyunca bina için 900 bin dolar ödendiğini, Eximbank'ta çalışan uzmana 500 TL, genel müdüre ise avlık 6 bin TL kira yardımı yapıldığını, Eximbank için satın alınan iki makam aracına ise 805 bin TL ödendiğini açıkladı.
Genel Müdürlüğü Ankara'da bulunan Eximbank'ın, eğitim öğretim yılının ortasında olunduğuna bakılmaksızın Kasım 2012'de İstanbul'a taşınma kararı alınınca, ailevi nedenlerden dolayı Ankara'da kalmak zorunda olduğunu belirten personel işten çıkartılmışlardı. Aralarında önceki Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in iki kızının da bulunduğu 37 personelin iş akitleri feshedilirken, 56 personelin ise Ankara'da kalmalarına izin verilmişti.
CHP'li Umut Oranın Aralık 2012'de verdiği önergeyle bu gelişme kamuoyuna duyurulurken, Babacan'ın Ekim 2013'te gönderdiği yanıtta bazı bilgiler 'ticari sır/banka sırrı' gerekçesiyle yanıtsız bırakılmıştı.
Sözcü Gazetesi
Detaylı bilgi için:http://www.umutoran.com/2014/06/30/mudurun-evi-var-ama-aylik-6-bin-lira-kira-parasi-aliyor-sozcu/
Photo

Post has shared content
hayırlı sabahlar
Amin hayirli sabahlar arkadaslar:-)<3
Photo
Wait while more posts are being loaded