Profile cover photo
Profile photo
Ewa Thompsett
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Moja slodka Mireczka!!!♡♡♡♡☆♡☆♡
Półkolonie W Trakcie – Warszawa mniej znana
Przez całe wakacje prowadzimy PÓŁKOLONIE dla dzieci. Tematem w tym roku będzie Warszawa mniej znana. Zwiedzać będziemy Warszawę starą i nową, zajrzymy do miejsc, do których rzadko się chodzi: wystawy, niesamowite muzea, ogrody na dachach, niezwykłe place zabaw, zabytki i szklane wieżowce oraz warszawskie plaże. Podczas każdego dnia czekają na dzieci zabawy, gry, kreatywne plenery, wycieczki. Będziemy dyndać na hamakach, szukać skarbów, tropić warszawskie legendy, wejdziemy do jaja dinozaura i poznamy historię warszawskich neonów i murali. Nie będziemy się tylko nudzić:)
Jeden dzień zajęciowy kosztuje 60 zł i trwa od 9.00-16.00, tydzień kosztuje 300 zł. Możliwość dokupienia świetlicy w cenie 10 zł od godziny 8.00-9.00 i 16.00-17.00. Przy dwójce dzieci – rodzeństwie lub wykupieniu dwóch tygodni oferujemy 10% zniżki. W cenę wkalkulowane są napoje przez cały dzień oraz bilety przejazdowe na komunikację miejską i bilety wstępu w różne miejsca, które odwiedzimy w Warszawie. Dopłacacie Państwo tylko wtedy do podanych kwot, jeśli wycieczki są poza Warszawę, wtedy wynajmujemy autokar.
Jedzenie ciepłe oferuje włoska restauracja pod nami w cenie od 6 zł za zupę do 13 zł za zestaw lunchowy. Można również przynieść własny posiłek do odgrzania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
what a blessed time had my dog and her "friend" last summer
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ewa Thompsett commented on a post on Blogger.
ladna czapka i rekawiczki, moge miec ale w innym kolorze? np. pomaranczowe albo czerwone i z nieco cienszej wloczki, gratuluje cierpliwosci,
Jesienny komplet grzewczy :)
Jesienny komplet grzewczy :)
creativeparuparo.blogspot.com
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded