Profile cover photo
Profile photo
Mega Truck
2 followers
2 followers
About
Mega Truck's posts

Post has attachment
W ofercie sklepu Veldach znajdziesz najwyższej jakości orynnowanie. Posiadamy rynny cynkowo-tytanowe, miedziane, metalowe oraz PCV. Nasze produkty pochodzą z ofert najlepszych marek. Szeroki asortyment pozwoli Ci wybrać model idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy do naszego sklepu: http://www.veldach.com.pl/orynnowanie.php
Photo

Post has attachment
Firma Truck Service poza sprzedażą i wynajmem samochodów ciężarowych prowadzi także ich skup. Oferujemy atrakcyjne ceny, a za skupowane samochody płacimy gotówką. Jeśli jesteś posiadaczem samochodu ciężarowego lub dostawczego, który znajduje się w dobrym stanie technicznym i chcesz go sprzedać, to zachęcamy do kontaktu. Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://megatruckservice.pl/kontakt/
Photo

Post has attachment
Mega Truck Service to firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Kredytujemy i leasingujemy samochody z każdego rocznika. Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze przedsiębiorstwo sprowadza na zamówienia każdy rodzaj samochodu dostawczego bądź ciężarowego. Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://megatruckservice.pl/
Photo

Post has attachment
Odpowiedni samochód ciężarowym jest trudnym wyborem, który stoi przed kupującym. Na co trzeba zwrócić uwagę? Jakie parametry będą atrakcyjne dla klienta i jak dopasować je do własnych oczekiwań? Na te i więcej pytań odpowie przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem branżowym w zakresie sprzedaży pojazdów ciężarowych. Marka http://megatruckservice.pl/ to podmiot, na który warto zwrócić uwagę, zwłaszcza jeżeli poszukujemy rzetelności i wzorowego profesjonalizmu.
Photo

Post has attachment
Nowe oraz używane samochody ciężarowe to potencjał, na którym zbudowaliśmy nasz biznes. Przed oddaniem pojazdu w ręce klienta, auto jest szczegółowo sprawdzane pod kątem technicznym. Ten element sprawia, że nawet najbardziej wymagający odbiorca ma stuprocentową pewność oraz gwarancję rzetelności zawieranej transakcji. Na naszą korzyść świadczy również wieloletnie doświadczenie branżowe, które pozwoliło nam wypracować wizerunek zaufanego partnera biznesowego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://megatruckservice.pl/.
Photo

Post has attachment
Sprzedaż naczep oraz przyczep to komplementarna część oferty, którą może poszczycić się nasza firma http://megatruckservice.pl/. Zapewniamy ich wzorową jakość oraz funkcjonalność. Dodatkowo posiadany przez nas asortyment jest okresowo sprawdzany pod kątem technicznym, by zapewnić klientowi pewność dokonanego zakupu. Satysfakcja odbiorcy jest miernikiem naszego sukcesu.

Post has attachment
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem pojazdu ciężarowego lub dostawczego w firmie Truck Service, a nie posiadasz odpowiednich środków finansowych, to możesz zdecydować się na finansowanie zakupu pojazdów poprzez Kredyt lub Leasing.
Zapewniamy pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności kredytowych oraz leasingowych. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy zachować uproszczone procedury weryfikujące zdolność kredytową bez obowiązku dokumentowania wysokości osiąganych dochodów. Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://megatruckservice.pl/finansowanie/, na której znajdują się szczegółowe informacje. 
Photo

Post has attachment
Truck Serwice http://megatruckservice.pl/serwis/ świadczy także profesjonalne usługi z zakresu serwisu samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Nasi wykwalifikowani pracownicy, oraz doskonale zaopatrzony warsztat to klucz do sukcesu. Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy, regenerację części mechanicznych oraz elektrycznych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdują się szczegółowe informacje. 
Photo

Post has attachment
Nasza firma http://megatruckservice.pl/ poza importem i sprzedażą pojazdów dostawczych zajmuje się także serwisem samochodów ciężarowych różnych marek. Wykonujemy naprawy zespołów napędowych, hamulcowych oraz innych elementów mechanicznych. Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://megatruckservice.pl/ znajdują się na niej szczegółowe informacje. 
Photo

Post has attachment
Oferujemy naszym klientom możliwość zakupu samochodu ciężarowego na kredyt lub leasing. Zapewniamy także pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności kredytowych oraz leasingowych. Dzięki współpracy z wieloma insynuacjami finansowymi oferujemy uproszczone procedury weryfikujące zdolności kredytowe. Na naszej stronie internetowej: http://megatruckservice.pl/finansowanie/ znajdą Państwo szczegółowe informacje. Zapraszamy! 
Photo
Wait while more posts are being loaded