Profile cover photo
Profile photo
Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара
14 followers
14 followers
About
Posts

Post has attachment
Завтра, 17 серпня 2018 року, Кузьмі Скрябіну – фронтмену групи «Скрябін» – могло б виповнитися 50 років.
Він був для всіх нас людиною, яка співала про філософію життя та правду. Цей чоловік із львівським шармом у голосі, із дьогтем правди та всепереможним гумором співав про нелегку дійсність відверто й без вуалі. Так само він писав і свої книги. Його творчість – філософська і правдива. То хіба не варто більше дізнатися про того, чиї пісні знають і співають усі?
Відділ мистецтв запрошує переглянути виставку-персоналію «Народжений надихати…». На ній представлені книги Кузьми Скрябіна, періодичні видання, компакт-диски, а також книги, які написала в пам’ять про нього його мати, – Ольга Кузьменко.
Add a comment...

Post has attachment
Від того, як ви починаєте ранок, залежить ваш настрій на цілий день. 🙃
Бібліотекарі Гончарівки знають рецепт гарного настрою - це розповідь про книжки Рея Бредбері та Сергія Жадана у студії радіо "Таврія". 📚😊
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Вчимося разом!
Нові надходження для тих, хто прагне знати історію.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
15.08.18
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
16 серпня о 16.00 на ІІІ поверсі книгозбірні відбудеться відкриття виставки «Білоруси з Україною в серці», що присвячена Дню Незалежності України. 34 картини вже побачила вся країна, і тепер херсонці також матимуть можливість ознайомитися з надзвичайною експозицією і скласти свої власні враження про надбання білоруських митців.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Відділ мистецтв запрошує шанувальників цієї чарівної гілки вокальної лірики. У нас ви зможете і почути, і проспівати найулюбленіші мелодії солоспіву.
Add a comment...

Post has attachment
Світові духовні лідери, лауреати Нобелівської премії миру, Далай-лама і Десмонд Туту діляться секретами, що допоможуть поглянути на себе і власне життя по-новому. Вони навчать, як досягнути духовної гармонії, розкажуть про причини виникнення негативних емоцій і про те, як давати їм раду.
Радість закладено в кожному з нас, це почуття не залежить від соціального статусу, матеріального добробуту, сім’ї чи кар’єри. Станьте щасливими вже сьогодні!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Усі, хто волонтерить, так чи інакше пропускають той біль світу через себе. Вроджена емпатія? Пристрасть до самопожертви? Бажання робити світ кращим у будь-який спосіб, бо так навчилися в дитячих книжках і героїчних фільмах? Хтозна. Достеменно одне — вони ніколи не стоять осторонь. Розгрібаючи найгірші, найбільш стресові ситуації, самі залишаються притомними. Що допомагає їм вижити?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Завітайте до відділу абонемента Гончарівки за новими книжковими надходженнями!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Наша книгозбірня отримала цінний подарунок від Благодійний фонд "Народна підтримка воїнів АТО"!
Це дійсно унікальне видання, перша книга в Україні про бої за Луганське летовище і навколо нього - документальна хроніка «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту».
Її створено на основі спогадів понад 140 учасників та очевидців оборони. Книга містить фотографії, авторські коментарі з аналізом основних військових операцій, а також картосхеми, що їх ілюструють.
Ми щиро вдячні авторам цього видання та волонтерам, причетним до його публікації.
Усіх бажаючих дізнатися про вражаючі факти героїчної оборони Луганського аеропорту запрошуємо до Гончарівки!
Photo
Photo
06.08.18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Цього року виповнюється 205 років знаменитому роману Джейн Остін «Гордість і упередження».
Відділ документів іноземними мовами радий повідомити, що має декілька примірників роману. Запрошує херсонців насолодитися англійською мовою та вишуканим стилем письменниці.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded