Profile cover photo
Profile photo
GRUPA STOREX
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Zespół pracowników Storex wykorzystuje wyłącznie nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają zaoferować naszym Klientom atrakcyjne ceny oraz terminowe realizacje zleceń. Zachęcamy do zadawania pytań – nasi fachowcy rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości! http://www.storex.com.pl/kontakt.html

Add a comment...

Post has attachment
Grupa Storex oferuje dystrybucje materiałów budowlanych oraz wykończeniowych dla branży budowlanej! U nas zawsze mogą liczyć Państwo na najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach oraz na profesjonalne doradztwo! Zachęcamy do odwiedzenia nas na http://www.storex.com.pl/oferta.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszyscy nasi Klienci powinni wiedzieć, że oferowane przez nas wyroby posiadają badania na zgodność z polskimi normami oraz przepisami, a na ich dowód posiadamy szereg atestów, akceptacji technicznych, certyfikatów i świadectw. Sprawdź sam, wchodząc na http://www.storex.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Storex tworzymy na rynku lokalnym nową jakość sprzedaży towarów oraz obsługi Klienta! Robimy wszystko, co w naszej mocy, by oferować możliwie najniższą marżę handlową, a tym samym zachować konkurencyjne ceny! Więcej informacji na http://www.storex.com.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nieustanny rozwój naszej firmy pozwala nam tworzyć na rynku lokalnym nowy poziom jakości oraz sprzedaży towarów! W Storex możesz liczyć na niską marzę handlową, pozwalającą na zachowanie konkurencyjnych cen nie tylko na rynku lokalnym, ale w całym regionie. Zachęcamy do odwiedzenia nas na http://www.storex.com.pl/#.
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie produkty Storex posiadają niezbędne atesty na zgodność z polskimi normami. Nasza działalność od samego początku opierała się na doświadczeniu i najwyższym poziomie obsługi Klientów. Chętnie podejmujemy się wielu zadań, najchętniej tych najtrudniejszych. Więcej informacji o nas znajdziesz na http://www.storex.com.pl/#.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie narzędzia, które znajdą Państwo w naszej ofercie znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle drzewnym oraz drogowym. Posiadamy ogromny wybór narzędzi dla elektryków, ale znajdą Państwo u nas również młotki, dłuta czy przecinaki. Zapraszamy na www.storex.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wydaje Ci się, że budowa domu lub jego remont wiążą się z marnowaniem czasu na żmudne wybieranie farb, lakierów oraz narzędzi? W Storex możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz materiały najlepszej jakości, dlatego przekonasz się, że budowa lub remont mogą przebiegać bardzo sprawnie! Zapraszamy na www.storex.com.pl.

Photo
Add a comment...

Wieloletnie prowadzenie działalności pozwoliło zdobyć nam niezwykłe doświadczenie w obsłudze Klientów! Nasze przedsiębiorstwo rozwija się dynamicznie, a my nieustannie poszerzamy swój asortyment, śledząc jednocześnie branżę budowlaną. Zapraszamy na http://www.storex.com.pl/oferta.html.
Add a comment...

Post has attachment
Nasza działalność od samego początku skupiona jest przede wszystkim na sprzedaży materiałów budowlanych oraz różnego rodzaju artykułów wykończeniowych, jak np. oferta z zakresu farb i lakierów. Poznaj nas bliżej, wchodząc na http://www.storex.com.pl/oferta.html.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded