Profile cover photo
Profile photo
"CAR-TECH" Marcin Tomala
About
Posts

Post has attachment
Utraciłeś kod do radia w Twoim samochodzie przy odłączeniu akumulatora lub kupiłeś auto bez kodu do jego radia? Nie martw się, jest na to rada. Nie zwlekaj i zgłoś się do nas. Poradzimy sobie z każdym modelem radia. Zapraszamy do współpracy - http://cartech.auto.pl/radio-code/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W przypadku zniszczenia lub uszkodzenia obudowy kluczyka do samochodu, konieczna będzie jej wymiana. Z pewnością w Internecie znajdziesz porady, jak samemu wymienić obudowę na nową. Jednakże jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanej wymianie obudowy, zgłoś się do nas. Zapewniamy szybką realizację i najlepsze materiały - http://cartech.auto.pl/kluczyki-i-immobilizery/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje także profesjonalną diagnostyką komputerową aut. Wykonujemy diagnostykę wszystkich systemów elektronicznych pojazdu, jak również odczyt przebiegu ze skrzyni DSG, sterowników silnika. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://cartech.auto.pl/diagnostyka-komputerowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy kupnie używanego auta należy zachować wyjątkową ostrożność. Jeśli nie są Państwo pewni, czy stan techniczny auta zgadza się z tym, co mówi jego sprzedawca, warto skorzystać z fachowej pomocy. Oferujemy dokładną inspekcję pojazdu przed zakupem. Przeprowadzamy szczegółową diagnostykę i rzetelną weryfikację stanu technicznego auta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://cartech.auto.pl/inspekcja-pojazdu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się także w dorabianiu transponderów, czyli specjalnych chipów, które umożliwiają uruchomienie pojazdu nawet w przypadku zgubienia wszystkich kluczy od samochodu czy motocyklu. Bądź przezorny i skontaktuj się z nami już teraz - http://cartech.auto.pl/kluczyki-i-immobilizery/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy szeroki zakres usług związanych z immobilizerami. Zajmujemy się dorabianiem i kodowaniem kluczy z immobiliserem, a także naprawą fabrycznych immobilizerów oraz stałym usuwaniem, czyli dezaktywacją immobilizera na życzenie właściciela pojazdu. Zapraszamy do kontaktu - http://cartech.auto.pl/kluczyki-i-immobilizery/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą ofertę uzupełniają usługi klonowania kart zbliżeniowych. Kopiujemy transpondery w formacie 125Khz EM4100, Unique. Nasze usługi dotyczą kart domofonowych, kart parkingowych i szlabanowych, a także kart RCP (czyli rejestracji czasu pracy). Zachęcamy do współpracy - http://cartech.auto.pl/karty-zblizeniowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozkodowanie radia oferujemy dla wszystkich modeli samochodowych. Posiadamy duże doświadczenie i poradzimy sobie z każdym autem. Oferujemy również usługi dekodowania sterowników nawigacji w samochodach sprowadzony zza granicy oraz naprawiamy uszkodzone nawigacje. Zapraszamy - http://cartech.auto.pl/radio-code/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług Klientów z Dzikowca i Rzeszowa oraz dalszych rejonów województwa podkarpackiego. Proponujemy także możliwość dojazdu do Klienta lub współpracy wysyłkowej. W ten sposób mamy też zadowolonych Klientów w Tarnobrzegu, Stalowej Woli, Mielcu i wielu innych miejscowościach Podkarpacia. Zapraszamy - http://cartech.auto.pl/radio-code/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakup używanego auta wiąże się z pewnym ryzykiem, dlatego warto je najpierw oddać w ręce ekspertów, którzy dokładnie sprawdzą auto. Nasza inspekcja pojazdu obejmuje m.in. diagnostykę komputerową oraz pomiar lakieru karoserii oraz sprawdzenie bezwypadkowości pojazdu. Wykonujemy też jazdę próbną w celu skontrolowania stanu technicznego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - http://cartech.auto.pl/inspekcja-pojazdu/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded