Profile cover photo
Profile photo
"CAR-TECH" Marcin Tomala
About
"CAR-TECH" Marcin Tomala's posts

Post has attachment
Jeśli obudowa Twojego kluczyka do samochodu się zużyła lub została zniszczona, należy ją wymienić. Na forach internetowych znajdziesz różne porady, jak samemu wymienić obudowę na nową. Jednakże jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanej pracy, zgłoś się do nas. Zapewniamy szybką realizację i najlepsze materiały - http://cartech.auto.pl/kluczyki-i-immobilizery/. 
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się między innymi profesjonalną diagnostyką komputerową aut. Wykonujemy diagnostykę wszystkich systemów elektronicznych pojazdu, a także odczyt przebiegu ze skrzyni DSG, sterowników silnika, itp. Oferujemy również usługę kasowania inspekcji i serwisów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://cartech.auto.pl/diagnostyka-komputerowa/. 

Post has attachment
Zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie nigdy nie jest sprawą przyjemną. Nawet jeśli jesteś w dużym pośpiechu, nie panikuj i zadzwoń do nas. Oferujemy awaryjne otwieranie aut w promieniu 100 km od Rzeszowa. Świetnie są nam znane drogi województwa podkarpackiego, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce w naprawdę krótkim czasie. Polecamy nasze usługi - http://cartech.auto.pl/awaryjne-otwieranie-samochodu/. 
Photo

Post has attachment
Chcesz zakodować klucz z immobiliserem lub też dorobić dodatkowy? Zatrzasnąłeś klucze w aucie, a nie miałeś zapasowej pary? Potrzebujesz wykonać korektę licznika przebiegu? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to zachęcamy do kontaktu. Z chęcią przedstawimy szczegóły współpracy i cennik usług. Zapraszamy - http://cartech.auto.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Boisz się, że zgubisz kluczyk do samochodu? Nie ryzykuj i bądź przezorny – dorób dodatkowy klucz u nas. Zawczasu uchronisz się przed niepotrzebnym stresem związanym ze zgubieniem klucza i nerwowym szukaniem go. U nas szybko i bez problemów dorobisz klucz, zapraszamy – http://cartech.auto.pl/kluczyki-i-immobilizery/. 
Photo

Post has attachment
W wielu modelach aut na desce rozdzielczej pojawia się co pewien czas komunikat inspekcji serwisowej, przypominający o konieczności dokonania przeglądu. Po dokonaniu przeglądu dobrze jest skasować inspekcję, by uciążliwy komunikat nie przeszkadzał nam w jeździe. Firma CAR-TECH zajmuje się również kasowaniem inspekcji i serwisu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług - http://cartech.auto.pl/diagnostyka-komputerowa/. 
Photo

Post has attachment
Jeśli decydują się Państwo na zakup używanego auta, warto je najpierw oddać w ręce ekspertów, którzy gruntownie sprawdzą auto. Nasza inspekcja pojazdu obejmuje m.in. diagnostykę komputerową oraz pomiar lakieru karoserii oraz sprawdzenie bezwypadkowości pojazdu. Wykonujemy też jazdę próbną celem skontrolowania stanu technicznego. zapraszamy do skorzystania z naszych usług - http://cartech.auto.pl/inspekcja-pojazdu/.

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi też RADIO-CODE. Nasi fachowcy pomogą Państwu przy rozwiązaniu rozmaitych problemów. Jeśli np. utracili Państwo kod do radia w samochodzie podczas odłączenia akumulatora lub kupili auto bez kodu do jego radia, to nasi pracownicy z pewnością zdołają go odzyskać. Zachęcamy do współpracy - http://cartech.auto.pl/nasza-oferta/.
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług Klientów z Dzikowca i Rzeszowa oraz dalszych rejonów województwa podkarpackiego. Oferujemy także możliwość dojazdu do Klienta lub współpracy wysyłkowej. Dzięki temu mamy też zadowolonych Klientów w Tarnobrzegu, Stalowej Woli, Mielcu i wielu innych miejscowościach Podkarpacia. Zapraszamy - http://cartech.auto.pl.
Photo

Post has attachment
Przypominamy, że Klienci, którzy korzystają z usługi korekty licznika przebiegu są zobowiązani do poinformowania ewentualnego nabywcy pojazdu o przeprowadzonej korekcie. Zgodnie z polskim prawem zmiana przebiegu licznika pojazdu w celu osiągnięcia korzyści materialnych jest przestępstwem i może być ścigana. Nasz zakład oferuje usługę korekty licznika przebiegu - http://cartech.auto.pl. 
Photo
Wait while more posts are being loaded