Profile cover photo
Profile photo
5th Avenue Studio Kalıcı Oje
3 followers -
Luxio Kalıcı Ojeleri
Luxio Kalıcı Ojeleri

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Luxio #kalicioje uygulama örneği
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kalıcı Oje

Luxio® Kalıcı Oje Seti yanınızda olduğu sürece çok kolay şekilde kalıcı oje uygulaması yapabilirsiniz. Manikür uygulaması ardından prüzsüz bir şekilde tırnağa Luxio uygulanır. Tırnaklarınızda dayanıklılığı 1 ay'dan fazladır. Uzmanlar ve kuaförler tarafından tercih edilip müşteriler tarafından beğeni alan bir kalıcı ojedir.

Diğer Kalıcı Ojelerle Karıştırmayın

İçerisinde asla çözelti bulundurmaz yoğun bir tabakaya sahiptir.Tamamen içerisinde saf jel bulunur aseton yoktur kokmaz. Bu sebeple tırnağa daha güçlü bir şekilde yapışır. Ve aynı şekildede çıkartmasıda kolaydır. Kalıcı ojeyi sökerken tırnağa asla zarar vermez ve tırnağı sarartmaz.

%100 Saf Jel. Aseton İçermez, Kokmaz ve Tırnağa Zarar Vermez! Yoğun ve Kaliteli Renk Pigmenti içerir
Tırnaklara Aseton Sürmeyin

Aseton tehlikeli bir sıvıdır. Zararlı olduğu gibi tırnağı kurutur soldurur ve güçsüzleştirir. Yıpranan tırnaklarda kalıcı oje tutmaz belirli bir süre sonra sürülen uygulama atar. Bu tarz tırnak yapılarında mutlaka tırnağın yüzeyine şeffaf jel kullanılır kurutulduktan sonra üstüne Luxio® Kalıcı Oje sürülür.

Manikürsüz Ellere Uygulanmaz

Yeni bir uygulamaya başlamadan önce mutlaka el manikürünün kalıcı ojeye uygun bir şekilde yapılması gerekir. Manikürsüz yapılan uygulamada tırnak yüzeyindeki kalıntılar yüzünden kalıcı oje hava alır ve yapışmaz. Bu sebeple mutlaka Luxio® Kalıcı Oje manikürlü ellere uygulanır. Görünüm ve kalite açısından farkındalık gösterir.

Çıkmayan Uzun Süre Kalıcı Oje

Sadece siz çıkartmak istediğiniz zaman çıkartabilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre Luxio® Kalıcı Oje uygulaması yapılan müşterilerde uzun süre kalıcılığı 4-5 hafta kadar sürmektedir. Belirtilen süre içerisinde tırnak uzar ve dibine kadar yapılan uygulama öne doğru çekilir. Kendi özel solüsyonuyla tahmini 7-10dk. arası bir sürede tırnaklarınızdan çıkartabilirsiniz.

Bulaşık yıkayan ev hanımları çabuk çıkan ojelerden şikayetci bu sebeple uzmanlar kalıcı ojeyi geliştirmişlerdir. Çıkmayan uzun süreli kalıcı ojeler sayesinde tırnaklar kırılmaz oje sökülmez. Hergün oje sürme derdinden sizi kurtarır. Oje sürerek artık zaman kaybetmenize gerek yok.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded