Profile cover photo
Profile photo
BST Energetyka
2 followers
2 followers
About
BST Energetyka's posts

Post has attachment
Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości transformatorów, muf, głowic, narządzi, złączek oraz końcówek . Na tle konkurencji wyróżnia nas profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, fachowość oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.bstenergetyka.pl, na której znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty.
Photo

Post has attachment
Macie wątpliwości dotyczące wyboru transformatora? Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy Wam na wszystkie pytania. Dane teleadresowe naszej firmy znajdziecie na stronie internetowej www.bstenergetyka.pl w zakładce „Kontakt”.
Photo

Post has attachment
Jednym z najważniejszych filarów naszej działalności są dobre relacje z klientem. Możecie być pewni, że współpracują z firmą www.bstenergetyka.pl, będziecie obsłużeni profesjonalnie i sprawnie. Dodatkowo, zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie oraz szeroką wiedzę techniczną. Zapraszamy do współpracy!
Photo

Post has attachment
Wahacie się w wyborze odpowiedniego produktu ? Chcecie zmniejszyć ryzyko niewłaściwego wyboru? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu: 601-95-73-50. Postaramy się wytłumaczyć Wam istotne różnice pomiędzy poszczególnymi urządzeniami oraz pomóc w wyborze odpowiedniego. Pełną ofertę naszej firmy możecie znaleźć na www.bstenergetyka.pl.
Photo

Post has attachment
Transformator służy do przenoszenia energii elektrycznej prądu przemiennego. Proponowane przez nas transformatory to połączenie funkcjonalności, solidnego wykonania oraz zaawansowanej technologii w przystępnej cenie. Przekonajcie się sami, że współpraca z naszą firmą to gwarancja zadowolenia!
Photo

Post has attachment
Oferta sklepu www.bstenergetyka.pl obejmuje m.in. takie urządzenia jak: transformatory, mufy, głowice, złączki, końcówki oraz narzędzia. Znajdziecie u nas także wysokiej jakości szczypce, korowarki, nacinaki, temperówki i wiele więcej. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu Google+.
Photo

Post has attachment
Oferowane przez nas transformatory są wykonane z wysokiej klasy materiałów, które gwarantują bezawaryjność i długą żywotność. W wykonaniu transformatora należy wyróżnić izolację uzwojeń, rdzeń z blachy ferromagnetycznej i zimnowalcowanej oraz uzwojenie odporne na siły zwarcia
zgodne z normą PN-EN 60076-5:2001. Więcej informacji znajdziecie na www.bstenergetyka.pl.

Photo

Post has attachment
Dzięki szerokiej wiedzy oraz bezcennemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować Wam wysokiej jakości certyfikowane urządzenia w przystępnych cenach. W ofercie firmy www.bstenergetyka.pl znajdziecie najbardziej efektywne i najnowsze rozwiązania technologiczne. Zapraszamy serdecznie!
Photo

Post has attachment
Od wielu lat specjalizujemy się w dostarczaniu Wam najwyższej jakości transformatorów, muf, głowic, narzędzi, złączek oraz końcówek. Wyróżniamy się produktami wykonanymi z wysokiej klasy materiałów, przystępnymi cenami oraz doskonałą pomocą techniczną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Photo

Post has attachment
Zastanawiacie się jakie urządzenia będą dla Was odpowiednie? Macie jakiekolwiek wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Chętnie odpowiemy Wam na wszystkie nurtujące Was pytania oraz pomożemy w wyborze. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej www.bstenergetyka.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded