Profile cover photo
Profile photo
Scan Anida spółka z o. o.
1 follower
1 follower
About
Scan Anida spółka z o. o.'s posts

Post has attachment
Pękające pięty to nie tylko problem natury estetycznej, ale i zdrowotnej. Za pękające pięty odpowiadają przede wszystkim: zgrubiały naskórek oraz brak witamin. Jeżeli chcecie Państwo zapobiec powstawaniu pękających pięt, to zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą naszej firmy: http://scananida.com.pl/.

Post has attachment
Jesteśmy producentem płynów micelarnych do demakijażu, które skutecznie łagodzą podrażnienia i nawilżają skórę. Płyn może być używany zamiast toniku. Jest bezwonny, nie zawiera parabenów i barwników, dlatego mogą korzystać z niego osoby o posiadające skórę trądzikową, atopową lub wrażliwą. Szczegółowy opis produktu dostępny jest na stronie internetowej: http://scananida.com.pl/produkty/medi-soft-plyn-micelarny-mycia-twarzy-demakijazu-150-ml/.

Post has attachment
Jesteśmy znanym i cenionym w branży producentem farmaceutyków i kosmetyków naturalnych, ale również produktów reklamowych i innych. Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną oraz nowoczesne laboratorium. Po więcej informacji zapraszamy na: http://scananida.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Wszystkich Państwa zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych odświeżaczy do ust. Linia naszych produktów charakteryzuje się przyjemnym miętowo-cytrynowym zapachem. Szczegółowy opis oferty dostępny jest pod adresem: www.scananida.com.pl.
Photo

Post has attachment
Często zdarza się, że łamliwość i kruchość paznokci uzależniona jest od przyczyn wewnętrznych. Przeważnie na stan parkoci wpływ ma niewłaściwa dieta, uboga w witaminy i minerały. Aby paznokcie były mocne i zdrowe należy spożywać produkty o podwyższonej dawce witaminy A i C. Po więcej informacji zapraszamy na: www.scananida.com.pl.

Post has attachment
Przesuszone dłonie, to problem, który pojawia się najczęściej zimą. Wpływ na nie mają nie tylko niskie temperatury, ale również twarda woda czy detergenty. Szorstkie dłonie wymagają codziennej pielęgnacji, dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych kremów do rąk: www.scananida.com.pl.

Post has attachment
Warto wiedzieć, że odciski są nie tylko problemem estetycznym. Nieleczone nie tylko przysparzają bólu, ale również prowadzą do stanów zapalnych. Przyczyną powstawania odcisków są przeważnie niewygodne buty – zbyt luźne lub zbyt ciasne. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór preparatów na odciski. Zapraszamy: www.scananida.com.pl.
Photo

Post has attachment
Paznokcie rosną ciągle w przeciwieństwie do włosów. Szacuje się, że płytka paznokcia rośnie ok. 0,9 mm tygodniowo. Całkowita wymiana płytki paznokcia zajmuje ok. pięciu miesięcy. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór preparatów pielęgnujących paznokcie. Zapraszamy: www.scananida.com.pl.
Photo

Post has attachment
Wszawica głowowa jest chorobą pasożytniczą. Zazwyczaj dotyka dzieci pomiędzy 3 a 15 rokiem życia. Jeszcze kilka lat temu szklone higienistki miały obowiązek regularnego sprawdzania głów, dzięki czemu mogły szybko wyłapać pierwsze przypadki wszawicy i zaalarmować rodziców. Obecnie nie można sprawdzać dzieciom głowy bez wcześniejszego uzyskania zgody opiekunów. Taki stan rzeczy sprawia, że wszawica rozprzestrzenia się błyskawicznie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór preparatów, które pomogą w walce z wszami: http://scananida.com.pl/katalog-produktow/produkty-lecznicze/.

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że grzybica paznokci znacznie częściej atakuje paznokcie stóp niż dłoni? Zdarza się, że ogranicza się jedynie do jednej płytki, ale może również przenieść się na sąsiednie. Najczęściej jednak grzybicze zapalenie paznokci atakuje pierwszy i piąty palec stopy. Po więcej informacji zapraszamy na: www.scananida.com.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded