Profile cover photo
Profile photo
Spec Przeprowadzki-transport
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Kolejną z usług w naszej ofercie jest opróżnianie piwnic i garaży. Mogą Państwo pozbyć się niepotrzebnych sprzętów, które zajmują miejsce, a z pewnością już się nie przydadzą. My sprawnie i szybko opróżnimy garaż lub piwnicę, zostawiając Państwu pustą przestrzeń. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: http://spec-przeprowadzki.pl/oproznianie-piwnic-garazy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako zespół specjalistów od przeprowadzek, podejmujemy się także bardziej wymagających zadań, jak przewóz wielkogabarytowy, np. sejfów, dystrybutorów z napojami czy bankomatów. Ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Szczegóły czekają na Państwa pod adresem: http://spec-przeprowadzki.pl/transport-wielogabarytowy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do przedsięwzięcia, jakim jest przeprowadzka, jako profesjonaliści podchodzimy kompleksowo, aby wyręczyć naszych Klientów na każdym etapie. Jednym z wielu aspektów, towarzyszących przeprowadzce, jest utylizacja starych mebli, którą także oferujemy naszym Klientom: http://spec-przeprowadzki.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Spec – Przeprowadzki i Transport zlokalizowana jest w Łodzi, przy ulicy Gołębiej 10/27. Jeśli planują Państwo przeprowadzkę ,przewóz mebli lub innych dużych gabarytowo przedmiotów zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dane teleadresowe naszej firmy zamieściliśmy na stronie internetowej: http://spec-przeprowadzki.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza kompleksowa oferta przeprowadzek obejmuje także usługi utylizacji starych mebli, jeżeli tylko sobie Państwo tego zażyczą. Szybko i sprawnie uporamy się z niepotrzebnymi przedmiotami, organizując przestrzeń na nową aranżację. Więcej na temat oferty piszemy na stronie: http://spec-przeprowadzki.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy profesjonalnym zespołem, organizującym przeprowadzki głównie na terenie Łodzi. Jesteśmy otwarci jednak na współpracę z Państwem na terenie całego kraju, a także za granicą. Oferujemy kompleksowe usługi transportu, wnoszenia i znoszenia mebli, ich utylizacji, opróżniania garaży, strychów i komórek, wynajmu auta z kierowcą i wiele innych. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy na naszą stronę: http://spec-przeprowadzki.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na specjalne życzenie Klienta, obok transportu, zapewniamy profesjonalne pakowanie, zniesienie, a następnie wniesienie przewożonych sprzętów. W naszej pracy wychodzimy naprzeciw wymaganiom i indywidualnym potrzebom Klientów. Szerzej o naszej działalności piszemy na naszej stronie internetowej: http://spec-przeprowadzki.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uzupełnieniem naszej oferty kompleksowych przeprowadzek i transportu, jest możliwość wynajmu auta wraz z kierowcą. Firma Spec gwarantuje konkurencyjne ceny, w razie potrzeby wystawia faktury VAT, a także dokonuje bezpłatnej wyceny każdego indywidualnego zlecenia. Więcej na ten temat przeczytają Państwo na stronie: http://spec-przeprowadzki.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Spec zajmie się każdą przeprowadzką profesjonalnie i rzetelnie. W specjalnie dla Państwa przygotowanej galerii, można obejrzeć naszych pracowników w działaniu. Dokumentacja fotograficzna wybranych zleceń znajduje się na naszej stronie internetowej: http://spec-przeprowadzki.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w opróżnianiu zagraconych komórek, strychów czy garaży. Zajmujemy się również utylizacją starych mebli, a także ich demontażu i montażu. Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnej firmy, która pomoże Wam nie tylko w przeprowadzce, ale także zamianie mieszkań, zapraszamy do kontaktu. W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.
http://spec-przeprowadzki.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded