Profile cover photo
Profile photo
Humansoft - oprogramowanie dla biznesu, Radom
Dostarczamy małym i średnim firmom rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem.
Dostarczamy małym i średnim firmom rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem.
About
Posts

Post has attachment
Czy wiecie na co należy zwrócić uwagę wybierając system ERP?

W artykule podpowiadamy kilka istotnych czynników, które warto wziąć pod uwagę wybierając program ERP oraz firmę, która wdroży oprogramowanie. 👇👇👇

Poniżej link do artykułu - https://humansoft.pl/na-co-warto-zwrocic-uwage-wybierajac-system-erp/
Add a comment...

Post has attachment
Szybka integracja danych z wielu źródeł i ich spójna analiza w jednym miejscu. To możliwe! 😀😀😀

QlikView wspiera synergię procesów biznesowych Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Przeczytaj Success Story z wdrożenia https://humansoft.pl/success-story-gk-bac-pol/ 👇👇
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do grona sponsorów drużyny Cerrad Czarni Radom. Życzymy drużynie najlepszych rezultatów w nadchodzącym sezonie!

http://wksczarni.pl/artykul-2837-czarnitv__nowa_umowa_sponsorska_z_firm%EF%BF%BD_humansoft__video.html
Add a comment...

Post has attachment
PORTAL PRACOWNICZY - Kolejna nowość w naszej ofercie!

Pomimo okresu wakacyjnego nie zwalniamy tempa. Portal Pracowniczy to kolejna nowość w naszej ofercie. Jest to nowoczesna aplikacja webowa, która pozwala wnieść do firmy nową jakość w obsłudze spraw kadrowych a także zwiększyć komfort pracy w procesie zarządzania pracownikami. Przeznaczona jest dla kadry menadżerskiej, działów kadr a także pracowników firmy.

Intuicyjna obsługa aplikacji i nowoczesny design sprawiają, że obsługa spraw pracowniczych jest prosta i przyjemna.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy po informacje na naszą stronę internetową - https://humansoft.pl/portal-pracowniczy/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Platforma Humansoft B2B – Nowość w ofercie Humansoft!
Spieszymy Was poinformować, że mamy już w ofercie własną platformę B2B :) :) :)

Humansoft B2B to nowoczesna internetowa platforma do sprzedaży hurtowej, która pozwala w prosty i efektywny sposób obsłużyć odbiorców hurtowych i dystrybutorów. Ściśle współpracuje z naszym systemem ERP HermesSQL oraz programem do obsługi małych firm –Corax. Obecnie na Platformie Humansoft B2B pracuje już kilku naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że nowoczesny design, wygodna obsługa, bogata funkcjonalność, ale także możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb, spodobają się naszym klientom!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową! https://humansoft.pl/e-commerce/
Add a comment...

Post has attachment
SPLIT PAYMENT w systemach Humansoft

Od dziś nasze systemy obsługują także mechanizm podwójnej płatności, czyli tzw. split payment, który wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2018r. Wystarczy zainstalować najnowszą wersję oprogramowania (3.57).

Wersja zawiera także funkcjonalności pomocne przedsiębiorcom w wypełnieniu zobowiązań wynikających z RODO.

Przypominamy również, że nasze systemy gotowe są do obsługi „JPK NA ŻĄDANIE”!


Photo
Add a comment...

Post has attachment
MOBILNE ROZWIĄZANIA W OFERCIE HUMANSOFT

W dniu 8 czerwca, w Kazimierzu Dolnym, odbyło się szkolenie „Mobilne rozwiązania w ofercie Humansoft”, w którym wzięli udział Złoci, Srebrni i Brązowi Partnerzy Humansoft oraz wszyscy pracownicy naszej firmy.

Podczas szkolenia omawiana była m.in. integracja sklepu internetowego z systemem HermesSQL, nowa aplikacja mobilny magazynier współpracująca z programem HermesSQL a także wdrożenie platformy B2B zaprezentowane w oparciu case-study. Przestawiliśmy również nowy rodzaj usług (i-Usługi), które są integralną częścią oferty takich rozwiązań, jak: platforma B2B, sklep internetowy czy portal pracowniczy.

A wieczorem było naprawdę ekscytująco. Zobaczcie sami 😀😀
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.06.2018
17 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PARTNER ROKU 2017 – ATOMIUM Systemy Informatyczne

Miło nam poinformować, że podczas szkolenia "Mobilne rozwiązania w ofercie Humansoft" zorganizowanego dla Złotych, Srebrnych i Brązowych Partnerów Humansoft oraz pracowników naszej firmy, które odbyło się w Kazimierzu Dolnym w dniu 8 czerwca br, wybrany został Partner Roku 2017. Status ten otrzymała firma ATOMIUM Systemy Informatyczne z Radomia.

Z rąk Prezesa Humansoft Tomasza Fidos statuetkę odebrał właściciel firmy ATOMIUM - Pan Tomasz Grzyb.

Przypominamy, że tytuł ten przyznawany jest za największe osiągnięcia w sprzedaży naszych systemów, a także w dowód uznania dla wysokich kompetencji partnera i znajomości rozwiązań Humansoft. Jest także uhonorowaniem wieloletniego doświadczenia w sprzedaży i wdrażaniu naszych systemów oraz najwyższych umiejętności potwierdzonych zdobytymi certyfikatami.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy firmie ATOMIIUM uzyskanego statusu Partner Roku 2017 i życzymy dalszych sukcesów w sprzedaży naszych systemów.

PhotoPhotoPhoto
12.06.2018
3 Photos - View album
Add a comment...

Przedsiębiorco, co wiesz na temat split payment?

Split payment, zwany także zamiennie mechanizmem podzielonej płatności, polega na możliwości zapłaty podatku VAT na specjalny rachunek (rachunek VAT) i wejdzie w życie już od 1 lipca br.

Płacący/kupujący może zdecydować, jak chce uregulować płatność za fakturę - czy całość (kwotę brutto) chce przekazać na konto rozliczeniowe sprzedawcy, czy płatność chce podzielić (zastosować split payment), czyli kwotę VAT wpłacić na specjalny rachunek VAT sprzedawcy, a kwotę netto na tradycyjny rachunek rozliczeniowy tego samego sprzedawcy.
Wybór metody płatności należy do dokonującego zapłaty i nie można mu blokować żadnej z możliwości. Dlatego też, jeśli kupujący zdecyduje się na split payment, sprzedający ma obowiązek zapewnić mu taką możliwość, czyli otworzyć specjalny rachunek VAT w swoim banku.

Już wkrótce obsługa mechanizmy split payment dostępna będzie w naszych systemach.

Więcej informacji na temat split payment przeczytasz na łamach portalu Rzeczpospolita - http://www.rp.pl/…/301179992-Split-payment---jakie-korzysci…
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded