Profile cover photo
Profile photo
SZB Sp. z o.o. Sp. K.
About
Posts

Post has attachment
Oferujemy najlepsze zabezpieczenia bankowe. Dysponujemy zarówno zabezpieczeniami elektronicznymi, jak również mechanicznymi. Wykonujemy również usługi takie jak: naprawy, konserwacje i dorabianie kluczy. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy do współpracy - http://szb.com.pl/nowa.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zależy nam na kontroli dostępu do kluczy wejściowych budynków i pomieszczeń, dobrym rozwiązaniem będzie depozytariusz kluczy. Z pewnością wpłynie on pozytywnie na poziom bezpieczeństwa w obiekcie. Nie tylko umożliwi bezpieczne przechowywanie kluczy, lecz także pozwoli na monitorowanie ich pobierania. Polecamy - http://szb.com.pl/depozytariusz.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Państwo problem z otwarciem sejfu? A może zgubił się klucz do kasy pancernej? Nie ma co panikować, czas zgłosić się po pomoc do fachowców. Nasza firma oferuje awaryjne otwarcia sejfów i kas pancernych. Działamy szybko i skutecznie, dane kontaktowe znajdą Państwo pod tym linkiem - http://szb.com.pl/kontakt.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy najlepsze zabezpieczenia techniczne. Podejmujemy się projektowania oraz montażu systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. W kwestii zabezpieczeń proponujemy także uruchomienie, szkolenie, konserwację, serwis oraz dostawy, transport i relokacje. Zapraszamy do współpracy - http://szb.com.pl/nowa.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kasośluzy przeznaczone są do deponowania i odbierania pieniędzy i wartościowych przedmiotów bez możliwości bezpośredniego kontaktu pomiędzy osobą przekazującą a konwojem. Warto pamiętać, że kaso śluzy powinny być używane w pomieszczeniach zamkniętych, odpowiednio zabezpieczonych przed działaniem czynników atmosferycznych. Kasośluzy znajdą Państwo w naszej ofercie - http://szb.com.pl/wplatomat.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy kompleksowe usługi związane z zabezpieczeniami. Oferujemy m.in. projektowanie, montaż, uruchomienie, szkolenie, konserwację, serwis oraz transport i relokacje. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na szybką realizację wszystkich zleceń. Mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo w zakresie zakupu urządzeń - http://szb.com.pl/nowa.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy rozmaite usługi związane z systemami zabezpieczeń technicznych. Podejmujemy się napraw, konserwacji i serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego różnego rodzaju urządzeń zabezpieczających. Zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem sejfów i kas pancernych. Zapraszamy do współpracy - http://szb.com.pl/nowa.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej firmy mieści się w Katowicach przy ul. Załęskiej 35. Zainteresowanych naszymi systemami zabezpieczeń bankowych zapraszamy do kontaktu. Adresy mailowe i numery telefonów znajdą Państwo pod tym linkiem - http://szb.com.pl/kontakt.htm. Zachęcamy także do korzystania z formularza kontaktowego online!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kasy pancerne Premium Plus zostały wykonane przy użyciu wysokospecjalistycznych maszyn CNC sterowanych numerycznie. Wielowarstwowe drzwi i ściany korpusu skutecznie ochronią przed jakąkolwiek próbą włamania i będą doskonałym zabezpieczeniem zawartości wnętrza. Kasy te nie tylko są solidne, lecz także estetyczne. Polecamy - http://szb.com.pl/kasy-pancerne-0.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wrzutnia nocna przeznaczona jest do deponowanie pakietów w urządzeniu bankowym w czasie i po zakończeniu obsługi klientów przez bank. Urządzenie posiada część wrzutową, w której zamontowany jest agregat wrzutowy oraz część depozytową w postaci sejfu, do którego przyjmowane są pakiety. Więcej na temat wrzutni oferowanych przez nasz sklep znajdą Państwo tutaj - http://szb.com.pl/produkt-07109695cde7746f02868d4ca105ddc6.html.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded