Profile cover photo
Profile photo
Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Dorota Mazur
About
Posts

Post has attachment
Podobnie jak u ludzi, tak samo u zwierząt, trudno jest zdiagnozować występowanie poważniejszych schorzeń zdrowotnych. W naszym gabinecie weterynaryjnym przeprowadzamy fachowe badanie USG. Oprócz tego wykonujemy kompleksowe badania morfologiczne. Zapewniamy Państwa pupilom pełny komfort w trakcie realizowania usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://weterynarz-szczecin.net.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zwierzęta domowe to stali towarzysze życia codziennego dla wielu osób. Im również przytrafiają się rozmaite problemy ze zdrowiem. Jakość życia psów, kotów oraz zwierzątek domowych zależy wyłącznie od zaangażowania ich właścicieli. Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Dorota Mazur to miejsce, w którym uzyskacie Państwo niezbędną pomoc weterynaryjną, która zapewni Waszym pupilom spokój i bezpieczeństwo. W szerokim wachlarzu świadczonych przez nas usług znajdują się m.in. szczepienia przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym kotów, psów oraz królików i fretek, a także odrobaczanie i profilaktyka pasożytów zewnętrznych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://weterynarz-szczecin.net.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie weterynaryjnym świadczymy kompleksowe usługi medyczne dla zwierząt. W zakresie świadczonych usług wykonujemy czynności z zakresu stomatologii, polegające m.in. na usuwaniu kamienia nazębnego metodą ultradźwiękową. Oprócz tego jesteśmy w stanie usunąć przetrwałe zęby mleczne i inne części uzębienia u zwierząt. Jesteśmy również doskonale przygotowani do przeprowadzenia korekcji zębów u gryzoni oraz królików. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://weterynarz-szczecin.net.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Dorota Mazur to miejsce, w którym zajmujemy się zarówno profilaktyką, jak i diagnostyką rozmaitych schorzeń u zwierząt. Prowadzimy m. in. profesjonalne szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym występujących u kotów oraz psów, a także fretek i królików. Oprócz tego realizujemy m.in. fachowe badania USG, badania morfologiczne krwi zwierząt, jak również badania histopatologiczne wycinków pobranych śródoperacyjnie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. http://weterynarz-szczecin.net.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Państwa psiak to wieczny uciekinier? Macie problem, aby nauczyć go posłusznego chodzenia przy nodze podczas spacerów, bo woli samotne wędrówki? Jednym z rozwiązań dających komfort właścicielom w razie ucieczki pupila będzie wszczepiony czip. W naszym Gabinecie Weterynaryjnym w Szczecinie oferujemy usługę czopowania pupili z wpisaniem ich do europejskiej bazy danych. Zapraszamy http://weterynarz-szczecin.net.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym Gabinecie w Szczecinie oferujemy usługi kastracji psów, kotów, królików i fretek, jak też sterylizacji kotek, suk i również fretek. Zajmujemy się również chirurgicznym usuwaniem guzów nowotworowych. Jeśli Państwa pupil potrzebuje takiej pomocy, zapraszamy! Zajmiemy się nim, jak własnym zwierzakiem http://weterynarz-szczecin.net.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli Państwa psiak lub kociak przez dłuższy czas cicho popiskuje, dziwnie się zachowuje, nie chce jeść, rzadko oddaje stolec czy chowa się po kątach, to nie zwlekajcie i szybko zwróćcie się do nas o pomoc! Objawy te mogą być spowodowane jakimś urazem, bądź chorobą. Lepiej dmuchać na zimne i zwrócić się do specjalisty. Pamiętajcie Państwo – im wcześniej wykryta dolegliwość, tym większe szanse na wyleczenie http://weterynarz-szczecin.net.pl/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lek. wet. Dorota Mazur, właścicielka i jednocześnie lekarz przyjmujący zwierzaki w naszym szczecińskim Gabinecie Weterynaryjnym, zajmuje się również stomatologią zwierzęcą. Oferuje profilaktykę i leczenie schorzeń jamy ustnej zwierzaków, usuwa kamień nazębny za pomocą ultradźwięków, jak też usuwa przetrwałe zęby mleczne. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę http://weterynarz-szczecin.net.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lek. wet. Dorota Mazur to absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Sama jest właścicielką dwóch kotów :) Kocha zwierzęta i traktuje je jako pełnoprawnych członków rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu http://weterynarz-szczecin.net.pl/ i korzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Miło nam Państwa powitać na nowo powstałym profilu Google+ Gabinetu Weterynaryjnego lek. wet. Doroty Mazur, który działa w Szczecinie. Zajmujemy się leczeniem psów i kotów, jak również innych zwierząt domowych – tych małych i tych dużych. Zapewniamy szerokie spectrum usług, rad i pomożemy każdemu właścicielowi pupila! Zapraszamy do gabinetu i na naszą stronę http://weterynarz-szczecin.net.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded