Profile cover photo
Profile photo
Metako. Producent skrzynek pocztowych
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Obok skrytek pocztowych dla urzędów, indywidualnych skrzynek pocztowych oraz pojemników na ulotki nasza oferta obejmuje również wszelkiego rodzaju akcesoria i części zamienne. Znajdziecie u nas między innymi zamki i klucze, drzwiczki, zawiasy czy wzierniki. Z wszystkimi produktami możecie dokładanie zapoznać się na naszej stronie: http://www.metako.com.pl/produkty,pl,skrzynki-pocztowe,skrzynki-pocztowe,akcesoria-i-czesci-zamienne.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Materiał, z którego wykonane są skrzynki pocztowe powinien być przede wszystkim bardzo wytrzymały oraz odporny na czynniki zewnętrzne i zmieniające się warunki atmosferyczne. Decydując się na zakup naszych skrzynek mogą mieć Państwo pewność, że będą one bardzo funkcjonalne oraz że będą służyły Wam przez długie lata. Sprawdźcie ofertę skrzynek pocztowych producenta Metako: http://www.metako.com.pl/produkty,pl,skrzynki-pocztowe.html.Photo
Photo
22.08.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie posiadamy także szafki gazowe oraz skrzynki na gaśnice oznakowane w odpowiedni sposób. Bez problemu podejmiemy się również produkcji innych metalowych wyrobów jak np. kosze na śmieci. Nasze doświadczenie pozwala nam również na realizację zleceń o nietypowych wymiarach. Zapraszamy do współpracy: http://www.metako.com.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze szafki metalowe na ubrania cieszą się dużą popularnością w szkołach, zakładach pracy, szatniach obiektów sportowych czy też obiektach biurowych i przemysłowych. Tak naprawdę sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wyposażenia pomieszczeń w solidne, funkcjonalne i precyzyjnie wykonane szafki. Zapoznajcie się z propozycjami naszych metalowych mebli: http://www.metako.com.pl/produkty,pl,meble-metalowe,meble-metalowe,szafki-skrytkowe-ubraniowe.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Model SU 30-3-2 to metalowa szafka z sześcioma skrytkami zamykanymi na zamek cylindryczny. Ten rodzaj szafki doskonale sprawdzi się w roli przechowali bagażu w marketach lub innych dużych obiektach handlowych. Szafka wykonana została z profilowanej blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie. Szafka jest stabilna i funkcjonalna. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami produktu: http://www.metako.com.pl/produkt,pl,meble-metalowe,meble-metalowe,szafki-skrytkowe-ubraniowe,szafa-skrytkowa-su-30-3-2.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Choć specjalizujemy się głównie w produkcji skrzynek pocztowych i szafek metalowych, to jednak w naszej ofercie znajdują się również inne produkty. Jednym z nich są gabloty ogłoszeniowe: http://www.metako.com.pl/produkty,pl,pozostale,pozostale,gabloty-ogloszeniowe.html. Oferujemy gabloty stalowe z otwieraną parą drzwi lub jednymi drzwiami. Oszklenie oferowanych gablot wykonane jest ze szkła bezpiecznego hartowanego. Na Państwa życzenie możemy również wykonać gabloty z stali kwasoodpornej.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki usłudze lakierowania proszkowego możemy nadać skrzynkom czy szafkom dowolny, pożądany przez Państwa kolor. Taki sposób nakładania farby umożliwia nam na precyzyjną i szybką realizację zleceń. Więcej informacji na temat lakierowania proszkowego oraz przebiegu tego procesu, znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.metako.com.pl/sub,pl,lakierowanie-proszkowe.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skrzynki, skrytki czy szafki – wszystko to otrzymają Państwo w ofercie firmy Metako. Posiadamy trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji skrzynek pocztowych, pojemników na ulotki, metalowych mebli, a także innych wyrobów metalowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych produktów: http://www.metako.com.pl/produkty,pl.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Państwa uwadze nie może umknąć oferta na drzwi poziome do szachtów technologicznych czy kanalizacyjnych. Będziecie Państwo zadowoleni z ich jakości. http://www.metako.com.pl/produkt,pl,skrzynki-pocztowe,pozostale,drzwi-rewizyjne-szachty,drzwi-poziome-do-szachtu.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szafki metalowe cztero-skrytkowe to idealne miejsce do przechowywania różnorodnych narzędzi i przedmiotów. Zaręczamy o solidności naszych produktów. http://www.metako.com.pl/produkt,pl,meble-metalowe,meble-metalowe,szafki-skrytkowe-ubraniowe,szafa-metalowa-su-40-2-2-l.html
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded