Profile cover photo
Profile photo
Podłogi. Vega sp.j. Panele, parkiety
About
Posts

Post has attachment
Parkiet? A może podłogi laminowane? Firma Vega serdecznie się Państwu poleca! Jesteśmy znani z najwyższej jakości oferowanych produktów. Ponadto, warto pamiętać o tym, że u nas nie zdziera się z Klientów! Zapraszamy do owocnej współpracy. Na stronie internetowej: http://www.vegapodlogi.pl znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo

Post has attachment
Budują Państwo dom? A może kupili Państwo mieszkanie? Czas najwyższy, aby wybrać podłogę, prawda? Drewno zawsze będzie w modzie! Klasyczne, piękne i trwałe, co jest bardzo istotne. Decydując się na współpracę z firmą Vega, mogą Państwo mieć pewność tego, że będzie to świetny wybór. Na stronie internetowej: http://www.vegapodlogi.pl zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Decydując się na zakup naszych podłóg, absolutnie nie muszą Państwo przejmować się kwestiami związanymi z montażem! Działamy kompleksowo i z myślą o Państwa satysfakcji. Pomożemy także w doborze podłóg, które będą pasowały do Państwa wnętrza. Na stronie internetowej: http://vegapodlogi.pl/o-firmie/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Jak kupować podłogę, to tylko taką, która starczy na długie lata! Korzystając z naszej oferty, mogą mieć Państwo niemal stuprocentową pewność tego, że nasze podłogi będą wysokiej jakości! Ponadto, zanim założymy Państwu podłogi, najpierw dokonamy fachowego pomiaru wilgotności. Wszystko po to, by móc zaoferować Państwu jak najkorzystniejsze rozwiązania! Na stronie internetowej: http://vegapodlogi.pl/uslugi/ znajdą Państwo więcej informacji o świadczonych przez nas usługach.
Photo

Post has attachment
Warto być na bieżąco z naszymi promocjami! Zawsze mamy dla Państwa coś interesującego w zanadrzu. Co Państwo powiedzą na drewnianą podłogę Baltic Wood? Znajdą Państwo piękne dębowe parkiety, a także ekologiczną podłogę poliuretanową, a to wszystko w atrakcyjnych cenach! Skuszą się Państwo? Na stronie internetowej: http://vegapodlogi.pl/promocje/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Marzy się Państwu taras wyłożony egzotycznym drewnem? Ostatnio coraz więcej naszych Klientów decyduje się na tę opcję. Elegancka, oryginalna, przyciągająca wzrok…. Naszym Klientom oferujemy rozwiązania najlepsze jakościowo i pochodzące od światowej klasy producentów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://vegapodlogi.pl/deska-tarasowa/, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Zdecydowali się Państwo na ogrzewanie podłogowe? To wygodne i komfortowe rozwiązanie. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo podkłady pod ogrzewanie od najlepszych producentów. Zapraszamy do owocnej współpracy! Na stronie internetowej: http://www.vegapodlogi.pl/index.php?site=oferta&kat=10 zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
O podłogę należy dbać! To oczywista kwestia, jednak czasami musimy o tym przypominać naszym Klientom, którzy zgłaszają się do nas z podłogami w opłakanym stanie. Wystarczy kilkanaście minut w tygodniu, które będą mogli Państwo poświęcić na pielęgnację, by przez długie lata móc cieszyć się piękną podłogą! W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór preparatów do drewna. Na stronie internetowej: http://www.vegapodlogi.pl/index.php?site=oferta&kat=8 zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Znajdą nas Państwo w Rzeszowie. Nie od dziś wiadomo, że robimy najlepsze podłogi drewniane w okolicy. Niech się Państwo sami przekonają! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.vegapodlogi.pl/index.php?site=kontakt, gdzie zamieściliśmy nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Witamy Państwa serdecznie na oficjalnym profilu Google+ firmy Vega. Czym się zajmujemy? Od lat z powodzeniem robimy najlepsze podłogi drewniane! Warto nam zaufać. Na stronie internetowej: http://www.vegapodlogi.pl/index.php?site=o_firmie znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Wait while more posts are being loaded