Profile cover photo
Profile photo
ВААС
37 followers
37 followers
About
Posts

Post has attachment
Увага! Увага! Увага! у ВААС тепер є сторінка в Інстаграмі!)
До уваги дописувачів Вінницького апеляційного адміністративного суду та Прес-служби ВААС! Ми створили власну сторінку в соціальній мережі «ІНСТАГРАМ».
Шукайте нас в Інстаграмі: vinnytsia_administrative_court або переходьте за посиланням https://www.instagram.com/vinnytsia_administrative_court/ .
Фотографуйтесь у приміщенні й додавайте теги.
Ми, в свою чергу, будемо Вас інформувати про наші новини, події та цікаві фотофакти з життя суду.
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Привітання голови Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталія Кузьмишина з Днем працівників суду!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Шановні відвідувачі! Відтепер сторінка Вінницького апеляційного адміністративного суду в мережі Google+ знаходиться за новим посиланням. Додавайте нас до свого кола та слідкуйте за новинами й подіями, які відбуваються у суді. Ласкаво просимо на нашу нову сторінку. 
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
"Права людини неминуче перетворяться на фікцію, якщо вони не будуть підкріплені можливістю захисту незалежним судом. Суд, у свою ж чергу, стане недієвим, якщо не відповідатиме стандартам, що забезпечують прийняття ним справедливого, законного, обґрунтованого рішення незалежно і неупереджено". - Голова ВААС Віталій Кузьмишин

#суд #ВААС #Кузьмишин #права_людини #незалежність_суду  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
 У Вінницькому апеляційному адміністративному суді підписали Меморандум з Донецьким національним університетом

Сьогодні, 16 червня, очільник Вінницького апеляційного  адміністративного суду Віталій Кузьмишин та ректор Донецького національного університету Роман Гринюк скріпили своїми підписами Меморандум  про співпрацю.
 
 
У заході також взяли участь  заступники голови ВААС Жанна Мельник-Томенко та Віктор Гонтарук, проректор ДонНУ Микола Удод та голова профспілки ДонНУ Микола Кудінов.
Згідно з Меморандумом в рамках співпраці передбачено наукові конференції та спільні консультації.
-         Високопрофесійні практичні навички, можливо здобути лише маючи ґрунтовний багаж фахових знань з теорії. Вінницький апеляційний адміністративний суд шляхом консолідації зусиль та ресурсів з Донецьким національним університетом ставить за спільну мету досягти максимально ефективного поєднання наукового потенціалу з потужними можливостями практичної бази суду. – каже Віталій Кузьмишин.
Меморандум про співпрацю є безстроковим. Науковою сферою відповідно до цього Меморандуму є  спільні наукові проекти, висновки, рекомендації і розробки щодо адміністративного законодавства, а також проведення спільних наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів та інших наукових заходів.
 
 
-         Планується активна співпраця з метою обміну інформацією і досвідом у вигляді спільних конференцій та зустрічей представників судової системи, практикуючих юристів  із учасниками наукової спільноти. –  повідомив Роман Гринюк.
 
 
 
В умовах нашого сьогодення багато людей потребує правової допомоги. І для багатьох із них важливо, щоб така допомога була безоплатною. З метою підвищення ефективності захисту честі і гідності громадян у суді, згідно з Меморандумом, невдовзі функціонуватиме юридична клініка. Так Вінницький апеляційний адміністративний суд на чолі з головою суду Віталієм Кузьмишиним вкотре підтверджує європейський вектор свого розвитку.
 
У рамках такої співпраці ініціативні студенти 3-4 курсу ДонНУ, здійснюючи аналіз практики ВААС, зможуть надавати юридичні консультації громадянам. Важливим завданням такого «новоутворення» також є всебічна підтримка активних студентів ДонНУ, а також допомога у здобутті ними якісної, ґрунтовної та конкурентоспроможної освіти.
 
 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-06-16
9 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
"Держава повинна бути гарантом виконання судового рішення. Якщо закони не виконуються — правова система руйнується. Якщо право особи порушено, держава повинна ставати на захист. Не лише суд, а вся держава! Усунення наслідків порушення — це справа державної ваги". - Голова ВААС Віталій Кузьмишин


#суд #ВААС #Кузьмишин #виконання_судових_рішень  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded