Profile cover photo
Profile photo
Somet. Wyroby ze stali szlachetnych
About
Posts

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów wykonanych ze stali nierdzewnej. Jest to materiał odporny zarówno na korozję, jak i działanie rozcieńczonych kwasów czy roztworów alkalicznych. Doskonale sprawdzi się w środowisku agresywnym oraz w wysokiej temperaturze. Dodatkowo wyróżnia się eleganckim i lśniącym połyskiem. Po więcej szczegółowych informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://somet.com.pl/oferta
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. produkty ze stali kwasoodpornej. Jest to stal, która nie reaguje na działanie kwasów o mniejszej mocy niż siarkowy. Można uzyskać ją poprzez ustabilizowanie austenitu oraz dodatkowi manganu, tytanu, molibdenu oraz miedzi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie szereg produktów najwyższej jakości, takich jak meble, regały, wanny czy schody.
http://somet.com.pl/oferta
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą mebli. Szczególnie polecamy stół wykonany ze stali nierdzewnej. Wyróżnia się nie tylko estetyką, ale także solidnością wykonania. Na stronie internetowej możecie zapoznać się zarówno ze szczegółową specyfikacją, jak i dostępnymi wymiarami. Realizujemy również zamówienia niestandardowe. Zapraszamy do współpracy.
http://somet.com.pl/oferta/wozki/wozek-wedzarniczy-typ-z
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. wózki wędzarnicze. Szczególnie polecamy model Z. Wykonany został ze stali nierdzewnej i wyposażony w 5 do 6 pięter. Dzięki unikalnemu kształtowi zajmuje mniej miejsca niż konstrukcje tradycyjne. Zapraszamy do współpracy.
http://somet.com.pl/oferta/wozki/wozek-wedzarniczy-typ-z
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze ladę transportową. Do jej wykonania użyliśmy stali nierdzewnej najwyższej jakości. Wyposażona została w pięć pięter. Doskonale sprawdzi się zarówno w piekarniach, jak i stołówkach. Istnieje również możliwość realizacji projektu o wymiarach nietypowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://somet.com.pl/oferta/wozki/lada-transportowa
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. wózek do skrzynek typu rolka. Wykonany został ze stali nierdzewnej i wyposażony w sześć kół z przechyłem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie podejmiemy się również realizacji o wymiarach niestandardowych.
http://somet.com.pl/oferta/wozki/wozek-do-skrzynek-typ-rolka
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy producentem m.in. regału spawanego skośnego. Jak wszystkie nasze produkty powstał on ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Wyposażyliśmy go również w nogi z regulacją wysokości. Jeżeli potrzebujecie Państwo regału o nietypowych wymiarach, zapraszamy do kontaktu. Realizujemy również zamówienia na produkty niestandardowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z ofertą.
http://somet.com.pl/oferta/regaly/regal-spawany-skosny
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do kontaktu. Znajdziecie Państwo u nas m.in. profesjonalną i solidną myjkę do fartuchów. Wykonana została ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Wyróżnia się również estetycznym wykonaniem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.
http://somet.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze m.in. kosz na śmieci. Do jego produkcji wykorzystaliśmy stal nierdzewną. Konstrukcja jest solidna i wyróżnia się estetycznym wykonaniem. Jesteśmy przekonani, że zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://somet.com.pl/oferta/higiena/kosz-na-smieci
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma SOMET to producent m.in. pulpitów stojących. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej EN 1.4301;PN 0H18N9. Wyróżniają się przede wszystkim estetycznym wykonaniem, a także strukturą zewnętrzną szlifowaną. Pulpity wyposażone zostały w regulowane półki i zamki patentowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z ofertą.
http://somet.com.pl/oferta/meble/pulpit-stojacy
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded