Profile cover photo
Profile photo
PTAK Biuro Nieruchomości Małgorzata Ptak-Adamczewska
About
Posts

Post has attachment
Jedną z usług firmy Ptak Nieruchomości jest zarządzanie najmem lokali od prywatnych właścicieli. Czynności z tym związane: podpisanie umowy, kontrola wpłaty czynszu i opłat eksploatacyjnych, kontrola lokalu przynajmniej raz na kwartał, sporządzenie raportu miesięcznego dla właściciela, rozwiązywanie problemów związanych z lokalem i inne, wykonujemy na podstawie pełnomocnictwa od właściciela: http://ptaknieruchomosci.pl/uslugi/zarzadzanie-i-administracja-mieszkaniami/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ptak Nieruchomości – siedziba firmy zlokalizowana jest w Poznaniu, przy ulicy Ślusarskiej 10/1. Biuro pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:00 do 18:00 oraz w piątek od godziny 10:00 do 17:00. Nasi agenci w pozostałych godzinach chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i są dostępni pod numerami telefonów, podanymi na stronie internetowej: http://ptaknieruchomosci.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór działek: budowlanych, komercyjnych, rekreacyjnych, siedliskowych, rolnych, inwestycyjnych i innych. W atrakcyjnych ofertach cenowych oraz różnych powierzchniach i lokalizacjach czekają na Państwa pod adresem: http://ptaknieruchomosci.pl/oferty/dzialki/na-sprzedaz/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok wielu innych usług firma Ptak Nieruchomości proponuje Państwu profesjonalną obsługę i pomoc z zakresu aranżacji. W tej części oferty znajdą Państwo sesje zdjęciowe, spacery wirtualne, home staging oraz filmy specjalistyczne na potrzeby firm: http://ptaknieruchomosci.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć pracę w kreatywnym zespole, z bezpośrednim kontaktem z ludźmi oraz posiadają Państwo doświadczenie w branży nieruchomości lub chcą zdobyć praktykę zawodową – zapraszamy do nas! Na naszej stronie internetowej podaliśmy adres e – mail, na który mogą Państwo przesłać swoje CV. Więcej o warunkach, które oferujemy znajduje się pod adresem: http://ptaknieruchomosci.pl/praca/?PHPSESSID=97dd400c077ef3dcfc3b2480162ad7c7.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy dla Państwa wygody kalkulator opłat. Mogą Państwo samodzielnie obliczyć całkowity koszt transakcji. Wystarczy podać podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości, cenę, jaką są w stanie Państwo zapłacić, kwotę procentową wynagrodzenia dla agencji i inne. Zachęcamy do skorzystania z tej wygodnej formy obliczania kosztów: http://ptaknieruchomosci.pl/kalkulator-oplat/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na rynku nieruchomości w Poznaniu działamy od 1996 roku! Przez ponad 20 lat świadczymy usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami – domami, mieszkaniami, działkami, biurami, lokalami, etc. Nadal gromadzimy cenne doświadczenie w obsłudze tego rynku, co pozwala nam rozwiązywać najtrudniejsze zadnia zlecone w zakresie nieruchomości. Zapraszamy Państwa do kontaktu http://ptaknieruchomosci.pl/o-nas/?PHPSESSID=7abadde0d148dae14bb8bea062e26fd8.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród ofert znajdujących się w bazie naszej firmy Ptak Nieruchomości z Poznania jest ten oto dom http://ptaknieruchomosci.pl/oferty/oferta/?id=717&PHPSESSID=1e9a9d96ef82bb52035ad0e0ffdf576d, którego powierzchnia liczy ponad 190 m2! Ma garaż na dwa auta, trzy kondygnacje (przyziemną – 57 m2, wysoki parter – 66,6 m2, piętro – 69,3 m2). Jest idealny dla kilkuosobowej rodziny, ale nada się także na biura z lokalem usługowym. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi agenci biura Ptak Nieruchomości nie zaprzestają zdobywania wiedzy tylko na doświadczeniu. Chętnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach branżowych, dzięki temu potrafimy najtrafniej reagować na dynamicznie zmieniający się rynek. Zapraszamy do współpracy z najlepszymi specjalistami w branży - http://ptaknieruchomosci.pl/o-nas/?PHPSESSID=7abadde0d148dae14bb8bea062e26fd8 :)
Add a comment...

Post has attachment
Niespełna 10 lat temu firma Ptak Nieruchomości z Poznania poszerzyła swą ofertę o dodatkowe usługi, a mianowicie obsługę Klientów, którzy we własnym zakresie nabywają lub wynajmują nieruchomości. Pomagamy w zebraniu niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia transakcji czy w przygotowaniu umów przedwstępnych. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie http://ptaknieruchomosci.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded