Profile cover photo
Profile photo
Martin Štochl (BlackChar)
329 followers -
IT ║ Music ║ Retro ║ Gaming ║ Books
IT ║ Music ║ Retro ║ Gaming ║ Books

329 followers
About
Martin's posts

Post has shared content

Post has attachment
Zdravím hlavně pražáky a okolní! Chtěl bych vás pozvat tuto středu na akci, kterou pořádáme s RetroHernou (možná si pamatujete, že jsem tu spamoval asi před rokem) a kavárnou Geekárna. Máme propůjčenou část kavárny, kde budu osobně, spolu se mnou dvě obskurní konzole z devadesátek a bar plný pití. Vstup je samozřejmě zdarma :)
Přijďte si zahrát nebo pokecat.

Post has attachment
Máte rádi staré hry? Co je to za otázku, jistěže máte rádi staré hry. Skoro každý má rád staré hry. Tak nebuďte statistickou odchylkou a pomozte nám s budováním muzea herní historie. Startovač už běží, teď už chybí jenom vaše podpora!

Post has shared content
Bricks have been shat.
It's a truly great day for gaming! Bethesda's Quake, DOOM, and five Elder Scrolls classics, including Daggerfall and Morrowind, are now available DRM-free, and the Fallout series has made its grand return to GOG.

See all the goodness:  http://j.mp/1Jy07ug 

Celebrate with us and complete your gaming collections while discounts last - and get yourself the two final The Elder Scrolls classics, TES: Daggerfall and TES: Arena free with any Bethesda purchase!
Photo

Post has attachment
Předem se omlouvám za self-promo, ale má to svůj důvod. Rád bych poprosil všechny hráče a vlastníky starších herních zařízení, aby prošli své sbírky a popřemýšleli, zda jim náhodou jejich retro-harampádí doma nechytá jen prach.

Rozjíždíme v těchto dnech projekt RetroHerna (www.retroherna.cz) a do inventáře sháníme v podstatě veškerý herní a počítačový hardware z 20. století. Vše od konzolí, handheldů až po různé počítače a obskurní zařízení. Kvůli potenciální chybovosti historických přístrojů jich budeme potřebovat hodně (to se týká hlavně starých PC) a tak vás zde otravuji. Pokud máte něco, co doma nevyužíváte a jste ochotní se toho zbavit pro dobro ostatních, ozvěte se, prosím, zde nebo na kanálech zmíněných na webu. Jsme neziskový projekt a na funding teprve čekáme, takže Vám můžeme nabídnout maximálně symbolické částky na odkup, ale vězte, že se u nás vaši stařečci budou mít jako v bavlnce a že poslouží pro zábavu i poučení dalším generacím :)

Díky!

Post has shared content
Resident Evil remaster is Capcom’s fastest-selling download ever
Gamers have given a thumbs up to old school Resident Evil action, but will the game’s success affect Resident Evil 7 and beyond?

The new remaster of the original Resident Evil has become the fastest-selling digital download in Capcom’s history, in both North America and Europe.

Not only that but it broke day one sales records for PSN, and ended up as the best-selling digital game for the PlayStation 4 in January – and the second best selling for the PlayStation 3, after Minecraft.

Source: Metro.uk #ResidentEvil #Capcom #Download #remastered  
Photo

Post has attachment
If +Ubisoft plans to iron out the AC Unity fiasco with this, I'm all in.

Post has attachment

Post has attachment
Jak vyřešit rasovou nerovnoprávnost? Budeme prosazovat lepší nadávky!

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded