Profile cover photo
Profile photo
Selent & Słupina
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
Kolejną z naszych usług jest monitoring płatności. W tym zakresie zajmujemy się miedzy innymi kontrolą kwestii związanych z dochodzeniem należności w trybie uproszczonym, jak również na drodze sądowej, przygotowywaniem wezwań do zapłaty, not odsetkowych, pism kompensacyjnych i innymi kwestiami, o których możecie przeczytać na: https://www.biuro-wroclaw.pl/oferta/monitoring-platnosci.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bezpieczeństwo i higiena pracy to niezmiernie istotna kwestia w każdej branży, drobne niedopatrzenie czy zignorowanie zasad bezpieczeństwa może mieć tragiczne skutki. Nasze biuro rachunkowe zapewnia również obsługę BHP. Organizujemy wstępne i kontrolne szkolenia BHP oraz szkolenia przeciwpożarowe, sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego, przygotowujemy też instrukcje stanowiskowe i bezpieczeństwa pożarowego. Więcej na temat tego obszaru naszych usług przeczytacie na: https://www.biuro-wroclaw.pl/oferta/szkolenia-bhp.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy również obsługę kadrowo-płacową. Sporządzamy listy płac, zajmujemy się rozliczeniami z ZUS-em i Urzędem Skarbowym, jak również rozliczeniami umów zlecenie i o dzieło. Nasz zespół zajmuje się również przygotowaniem dokumentów niezbędnych przy zatrudnianiu pracowników. Szczegółowe informacje dostępne są na: https://www.biuro-wroclaw.pl/oferta/kadry-i-place.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, jak również prowadzeniem ewidencji uproszczonych. Zapewniamy bieżącą ewidencję dokumentów, przygotowujemy miesięczne rozliczenia i deklaracje podatkowe, sporządzamy wnioski kredytowe. Z naszą szczegółową ofertą możecie zapoznać się na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy! http://www.biuro-wroclaw.pl/oferta/ksiegowosc-i-podatki.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo nad zrezygnowaniem z etatu i przejściem na własny biznes? Pojawia się wówczas wiele pytań dotyczących najlepszej formy prowadzenia działalności. Najczęściej wybieramy pomiędzy jednoosobową działalnością gospodarczą a spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Zapraszamy do lektury wpisu na naszym blogu właśnie na ten temat! https://www.biuro-wroclaw.pl/blog.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro rachunkowe Selent & Słupina świadczy usługi księgowe i doradcze. Nasz zespół zapewnia profesjonalną pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, sporządzaniu dokumentacji kadrowo-płacowej i wielu innych kwestiach. Jeśli jest taka potrzeba, możemy również przeprowadzić audyt wewnętrzny, którego celem jest usprawnienie procesu zarządzania przedsiębiorstwem. Więcej o nas na: http://www.biuro-wroclaw.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wirtualne biuro jest usługą, którą możemy zdefiniować jako outsourcing obsługi biurowej. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej przedsiębiorców. Owa opcja niesie za sobą wiele zalet, przede wszystkim usprawnia pracę, pozwala zaoszczędzić czas i minimalizuje koszty, na przykład te związane z wynajęciem lokalu. W zakresie naszych usług mieści się też wirtualne biuro. Wszelkie szczegóły na ten temat znajdziecie na: http://www.biuro-wroclaw.pl/oferta/wirtualne-biuro.html.
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe i doradcze. Prowadzimy stosowną dokumentację, pilnujemy terminów, służymy pomocą przy rejestracji i przekształcaniu firm, odpracowujemy plany kont, zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Więcej informacji znajdziecie na: biuro-wroclaw.pl.
Add a comment...

Post has attachment
Czym jest monitoring płatności? To proces mający prowadzić do dyscypliny finansowej w firmie. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, ponieważ zapewnia ono stabilność finansową, ograniczenie kosztów i prac w dziale księgowym. Jeśli są Państwo zainteresowani usługą, zapraszamy do kontaktu! http://www.biuro-wroclaw.pl/oferta/monitoring-platnosci.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy wszystkich Państwa do skorzystania z oferty naszego Biura Rachunkowe. Aby mogli Państwo poznać system naszego działania, zapraszamy do skorzystania ze specjalnej promocji dla nowych klientów. Nowi klienci naszego biura przez pierwszy miesiąc płacą o połowę mniej! http://www.biuro-wroclaw.pl/kariera.html
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded