Profile cover photo
Profile photo
ostrich
25 followers -
فروش انواع محصولات شترمرغ درسراسر کشور
فروش انواع محصولات شترمرغ درسراسر کشور

25 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
رفع لکه های پوستی با روغن شترمرغ
لکه های پوستی در اکثر افراد دیده می شود، رفع لکه های پوستی با روغن شترمرغ به دلیل شرایط ویژه و کاملا سازگار با پوست ما و همچنین وجود امگاهای ۳ ۶ ۹ خیلی خوب و سریع رخ میدهد اما به شرایطی بستگی دارد که آنرا توضیح میدهیم .حال برخی از لکه های پوستی ناشی از زخم ، جوش ، بخیه ، و……. میباشند. و همچنین ممکن است این لکه ها مربوط به گذشته باشند و یا جدیدا ایجاد شده باشند . و همچنین شرایط عمومی افراد نیز در بهبودی لکه ها ماثر خواهد بود.
Add a comment...

Post has attachment
Public
چربی شترمرغ
چربی شترمرغ در دمای معمولی اندک اندک ذوب می شود و تقریبا به حالت نیمه مایع درمی آید. حاوی امگا ۳ ۶ ۹ میباشد ، و همچنین ریز مولکول بوده و میتواند در زمانی کوتاه جذب بدن انسان گردد.خاصیت های آن نسبت به نوع خوراک و نحوه نگهداری شترمرغ تا حدودی تغییر میکند، ولی در هر صورت خواص آرایشی بهداشتی و تسکین درد و التیام زخم ها و سوختگی ها در آن وجود دارد. چربی شترمرغ به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود :
Add a comment...

Post has attachment
Public
مزایای رفع جوش با روغن شترمرغ
رفع جوش با روغن شترمرغ : همانطور که میدانید روغن شترمرغ در موارد آرایشی بهداشتی به کار میرود، انتخاب رفع جوش صورت با روغن شترمرغ روش بسیار خوبی است اما باید در این زمینه با دقت به برخی نکات ،درست و صحیح از آن استفاده کرد تا بهترین نتیجه را در کوتاه ترین زمان به دست آوریم.

روغن شترمرغ به دلیل آنتی باکتریال بودنش و بخصوص ریز مولکول بودن ، بسیار خوب و سریع به پوست نفوذ کرده ، وبا وجود امگا ۳ ۶ و ۹ به گردش خون کمک خوبی کرده و همین امر به بهبودی جوش صورت کمک شایانی میکند.
Add a comment...

Post has attachment
Public
تسکین درد با روغن شترمرغ اثربخش بوده و میتوان درد را با استفاده از مالش روغن بهبود بخشید.

اسپاسم های عضلانی هم بطرز شگفت آوری با مالش روغن شترمرغ بهبودی حاصل میکنند.

دردهای قدیمی و یا دردهای بر اثر کهولت سن یا دیر به بهبودی میرسند یا قابلیت بهبودی را ندارند ، و استفاده از روغن شترمرغ فقط برای تسکین درد مناسب خواهد بود .

استفاده از روغن شترمرغ در دردهای میگرنی و امثالهم هیچ اثر بخشی نداشته و مورد مصرف در این گونه دردها ندارد.
Add a comment...

Post has attachment
Public
احتمالا شما نیز تجربه ای در مورد ترک پا دارید یا دیده اید،سوزش و درد در محل ترک پا بسیار رنج آور و آزار دهنده است . افراد مبتلا به این درد برای فرار از این درد لحظه شماری می کنند.برای رفع ترک پا با روغن شترمرغ اول در مورد دلایل ایجاد ترک پا نکاتی را بررسی خواهیم کرد.

علت ترک پا
ترک پا بیشتر به دلیل زیاد راه رفتن روی فرش و یا موکت و یا یک جای خشک و غبار آلود ایجاد می گردد. در برخی موارد وزن بالا ، پوشیدن کفش های پاشته بلند نیز از دلایل ایجاد آن میباشند.وهمچنین عوامل ارثی در این مورد میتواند دخیل باشد.

اگر بتوانیم به تنفس کف پای خود کمک کنیم و بار اضافه به پای خود تحمیل نکنیم میتوان از ایجاد ترک در کف پا تا حد زیادی جلوگیری کرد.
Add a comment...

Post has attachment
Public
برای تسکین زانو درد با روغن شترمرغ باید محل و علت درد را تشخیص داد.در برخی موارد استفاده از روغن شترمرغ ثمر بخش است در برخی موارد هم اثری ندارد.

دلایل زانو درد
زانو درد دلایل متعددی دارد و هر دردی در زانو میتواند به علت آسیب در قسمت خاصی از زانو باشد ، شناسایی علت درد به تشخیص نوع درمان کمک خواهد کرد . ضرب خوردگی ، فرسایش غضروف ، شکستگی کفشک ، پاره گی تاندون ، آرتروز و ……..دلایل متعدد دیگر که در مقالات تخصصی پزشکان آنها مورد بررسی قرار میگیرند.

قسمت های مختلف درد زانو
درد زانو میتواند در قسمت های مختلفی از زانو ناشی شده باشد.در قسمت های استخوانی(استخوان ران ، درشت نی ، نازک نی) ، کاسه زانو (کشکک زانو ، نیمه دررفتگی زانو) ، یا رباط ها و غضروف(مینیسک زانو) .
Add a comment...

Post has attachment
Public
روغن شترمرغ یکی از بهترین روغن های حیوانی موجود و یکی از بهترین محصولاتی که از این پرنده غول پیکر بدست می آید ، از حدود ۳۰۰۰ هزار سال پیش توسط مصریان، رومیان و آفریقایی ها مورد استفاده قرار می گرفته. این روغن بیشتر کاربرد آرایشی داشته است، به طوری که برخی راز جذابیت و زیبایی کلئوپاترا ملکه مصر را در استفاده مداوم از روغن شترمرغ دانسته اند. در این مقاله به بررسی فواید و مزایای استفاده از این روغن شگفت انگیز می پردازیم . با ما همراه باشید.

توسط مصریان و رومیان باستان روغن شترمرغ به عنوان ماده ی آرایشی و ماده ای جهت درمان درد و رماتیسم استفاده می شده است در دهه ۱۷۰ مجددا ماری آنتوانت پرهای شترمرغ را به عنوان یک مد دلخواه زنان معرفی کرد . وانفجاری در صنعت پر شترمرغ اتفاق افتاد که در طول قرن نوزدهم و بیستم ادامه یافت .
Add a comment...

Post has attachment
Public
تاریخچه روغن شترمرغ
تاریخچه روغن شترمرغ : در ۲۰۰۰ سال قبل مصریان شترمرغ را برای کشیدن ارابه هایشان تربیت می کردند . آرسنیو ملکه ی مصری بر شترمرغ زرین شده ای سوار می شده است . در روم در مسابقات گروه هی از شترمرغ برای کشیدن ارابه ها استفاده می کردند .

ژنرال های رومی به عنوان نشانه ای از رهبری و فرماندهی کلاه خودهایشان را با پرهای شترمرغ می آراستند وهمچنین همسرانشان به عنوان سلطنتی ،خود را با پرهای شترمرغ می آراستند و در کارهای روزمره شان بر شتر مرغ سوار می شدند .
Add a comment...

Post has attachment
Public
کراون یا بخش کروپن پوست به قسمتی از پوست شتر مرغ می گویند که فولیکولها آن را پوشانده باشند و همچنین ناحیه ی گردن تا بالها و پهلوگاه حیوان.
پوست منطقه ی فولیکول دار جهت جست و جو به ۴ قسمت تقسیم می شود.
خطی که کروپن به ۴ قسمت تقسیم می کند ۲۵ میلی متر عرض دارد. خط عمودی AB در نمودار از ناحیه ی پایین گردن تا انتهای کروپن ادامه دارد. خط افقی CD پهن ترین قسمت فولیکول در هر دو طرف امتداد می یابد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded