Profile cover photo
Profile photo
Grzegorz Laskowski (Twojafundacja Hotmail)
153 followers
153 followers
About
Grzegorz's posts

Post has attachment

Tu znajdziesz informacje niezbędne do przeżycia w szczęściu przez najbliższe tysiąc lat!

Post has attachment
Przyjemnych Świąt i radosnego Nowego Roku!

Post has attachment
Przyjemnych Świąt i radosnego Nowego Roku!
Photo

Post has attachment
„Przedświąteczny miszmasz kabaretowy”

Post has attachment
Grzegorz Laskowski and 1 other was tagged in Grzegorz Laskowski's album.
Photo

Post has attachment
Patrząc na linijkę można zobaczyć jej początek i koniec. Przyglądając się jej początkowi przez mikroskop można dojrzeć coś co zaprzecza temu co widziało oko... zamiast początku znajdziesz tam poruszające się cząstki materii. Okaże się, że linijka nie ma początku i końca.

Początek bez początku ma wszystko w naszym świecie, w którym nie ma początków i końców a wszystko widziane jest przez belkę w oku. Belką tą jest pragnienie autorytetu, który zasłania rzeczywistość. Patrząc przez belkę z ledwością można dojrzeć źdźbło w cudzym oku.

Post has attachment
W Polsce nawet liść na trawie jest dziełem sztuki.
Photo

Post has attachment
Państwo jest dobrem (własnością) obywateli; jest Ojcowizną odziedziczoną po przodkach, którą obywatele wzbogacili lub zubożyli. Obywatele mają prawo współwłasności do tego dobra, które upoważnia ich do żądania (zarządzania) od swych przedstawicieli zaspokojenia ich potrzeb z tego majątku. Takie żądanie nie jest wymaganiem by państwo było opiekuńcze wobec obywatela lecz dążeniem do zarządzania swoim majątkiem w taki sposób by osiągnąć z niego zyski. Obywatel ma takie same prawa do zaspokojenia swych potrzeb (dywidendy) z Ojczyzny jak rodzina rolnika z Ojcowizny.

Post has attachment
W usługach Google Sites, w których założyłem tą stronę nie można było zainstalować banerów Programu Partnerskiego PKO dlatego znajdziesz tu jedynie linki prowadzące do II poziomu oraz usług tego banku, z których spodziewam się zysku. Baner prowadzący do tego Programu Partnerskiego zamontowałem na innych stronach w tym na blogu Droga Grzesia; a tu zamieściłem link, z którego możesz skorzystać jeśli chcesz współpracować ze mną i zarabiać w ten sposób pieniądze
Wait while more posts are being loaded