Profile cover photo
Profile photo
Hotel Sleep Wrocław
2 followers
2 followers
About
Hotel Sleep Wrocław's posts

Post has attachment
Wrocławska fontanna przyciąga nie tylko wielu turystów, ale także mieszkańców miasta. To niezwykłe widowisko warto obejrzeć, kiedy przyjedzie się do Wrocławia! A my zapraszamy na nocleg do hotelu http://www.hotelsleep.pl!
Photo

Post has attachment
Ogród zoologiczny we Wrocławiu to prawdopodobnie najbardziej atrakcyjne miejsce, gdzie można podziwiać zwierzęta w Polsce! Odwiedzają go nie tylko dzieci ich rodzice. Znajdziecie tutaj wielu dorosłych ludzi, którzy uwielbiają obcować z naturą!
http://www.hotelsleep.pl/
Photo

Post has attachment
Szukasz wygodnej i ładnej Sali konferencyjnej, w której możesz przeprowadzić konferencje dla swoich pracowników. Zapraszamy do naszego wrocławskiego hotelu. Zapewniamy profesjonalizm i doskonale wyposażoną salę konferencyjną! Szczegóły znajdziesz na http://www.hotelsleep.pl/oferty-specjalne/

Post has attachment
Zbliża się koniec roku akademickiego, a wraz z nim sesja. Czy studenci zaoczni nie potrzebują w tym czasie przytulnego noclegu i spokoju do ostatnich szlifów wiedzy? Jeśli tak to zapraszamy do naszego hotelu! Przygotowaliśmy specjalny pakiet dla studentów. Wystarczy okazać legitymację! 
http://www.hotelsleep.pl/oferty-specjalne/
Photo

Post has attachment
Zbliża się lato, a wraz z nim długo wyczekiwane wakacje. Nie jedno z Was w tym czasie wybiera możliwość zwiedzania ciekawych polskich miast. Jeżeli jesteś w gronie takich osób zapraszamy serdecznie na przytulny i wygodny nocleg w naszym hotelu. Szczegółową ofertę znajdziesz na http://www.hotelsleep.pl 
Photo

Post has attachment
Kiedy ostatnio odwiedziliście Wrocław? Może warto przyjechać, aby poznać tutejsze zabytki? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową. Zapewniamy wygodę i maksimum komfortu!
http://www.hotelsleep.pl/o-hotelu
Photo

Post has attachment
A może zdecydujecie się na organizację konferencji w naszym hotelu? Zapewniamy doskonale wyposażoną salę konferencyjną i pomoc w profesjonalnej organizacji. Wszelkie szczegóły znajdziecie na http://www.hotelsleep.pl.
Photo

Post has attachment
Już niebawem zbliża się koniec roku akademickiego. Studiujesz zaocznie we Wrocławiu? Mamy dla Ciebie doskonałą studencką ofertę, ważną po okazaniu legitymacji studenckiej. Szczegóły pakietu znajdziecie na http://www.hotelsleep.pl/oferty-specjalne.
Photo

Post has attachment
Szukasz miejsca, gdzie możesz zorganizować Pierwszą Komunię swojego dziecka? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego hotelu. Możemy pomóc CI zorganizować wspaniałe przyjęcie.
Zapraszamy:
http://www.hotelsleep.pl
Photo

Post has attachment
Szukasz noclegu we Wrocławiu? W naszym hotelu znajdziesz ładny i bardzo przytulny pokój! Zapewniamy doskonałą lokalizację, restaurację ze smacznymi posiłkami i wspaniałą atmosferę. Wszelkie informacje znajdziecie na http://www.hotelsleep.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded