Profile cover photo
Profile photo
İnfo Uluslararası Fuar Tanıtım Organizasyon A.Ş.
18 followers
18 followers
About
Posts

Post has attachment
1. BANYO, MUTFAK VE AKSESUARLARI FUARI
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-03-24
15 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Süs bitkileri ve peyzajla ilgili sektörlerin temsilcilerinin buluşma noktası olmasını hedeflediğimiz Flora Garden, 06-09 Ekim  2016 tarihleri arasında ALTINPARK EXPO CENTER’ da düzenlenecektir. Firma temsilcilerinin, ulusal ve uluslararası iş bağlantıları kurabilmeleri, mevcut bağlantılarını güçlendirme ve yeni pazarlara açılabilmesini sağlayacak; ihtiyaç duyan ve hizmet veren kesimlerin buluştukları ticari bir platform olacaktır.
Güzel bir çevre, insan psikolojisi üzerinde önemli bir rol oynar. Özellikle büyükşehirlerde yaşayanlar için iyi bir bahçe, günün bütün stres ve yorgunluğunu atmak için iyi bir yoldur. Bu felsefeden çıkarak; son yıllarda belediyelerin park ve bahçe düzenlemesine yaptığı yatırımlar ve özel inşaat firmalarının büyük şehirlerde yaptıkları modern sitelerdeki peyzaj uygulamaları dikkat çekmektedir.
Son 10 yıldır Türkiye, süs bitkileri sektöründe büyük bir gelişme göstermiştir. Bazı kesme çiçek türleri, Türkiye’nin en önemli ihraç ürünüyken; son yıllarda diğer canlı bitkilerde de ihraç oranı artmaktadır. Bu bilinçle Flora Garden fuarımız, sektörün büyüme ve gelişmesini sağlayacak önemli bir platform olacaktır.
   BAHÇE DEKORASYONLARI ZİRVESİ
 
Yaz kapımızı çalmak üzereyken, FLORA  GARDEN 2016 Fuarımızda, bahçe dekorasyonuna dair konuları bu zirvemizde işleyeceğiz. Birçok kişi bahçeli bir ev istemesine rağmen, güzel bir bahçeye sahip olmanın ne kadar zor olduğunu bilmemektedir. Güzel bir bahçeye sahip olabilmek için vakit, emek ve para harcamanız gerekmektedir. Eğer bahçenizi güzelleştirmek istiyorsanız ve bunu bir hobi olarak görüyorsanız, BAHÇE DEKORASYONLARI ZİRVESİ sizi bekliyor.
 
Bahçe Dekorasyonları Zirvesinde ele alacağımız konular;
- Bahçe ve peyzaj tasarımı
 -Bahçe bakımı
- Bahçe aydınlatması,
 -Bahçe güvenliği,
 -Bahçe sulama,
- Bahçe çiçekleri,
 -Bahçe mobilyaları ve ekipmanları olacaktır.
 -İlaçlama ve gübreleme
 -Isıtma ve havalandırma
 -Özel tasarımlar
 
Dış mekân dekorasyonunda yapı, estetik, statik, çizim tekniği ve DEONDROLOJİ (ağaçları inceleyen bilim dalı) gibi bilgilere ihtiyaç vardır. Bunların birleştirilip uygulanmasını ve bahçe dekorasyonuna kattığı kolaylıkları da ayrıca zirvemizde ele alacağız. Düzenli ve kendimize ait güzel bir bahçe yapabilmek için bitkileri iyi bir şekilde öğrenmemiz gerekmektedir. Ancak bu şekilde teknik bilgiler ile birlikte harmanlandığı zaman özenli bahçeler gün yüzüne çıkmaktadır.
 
Bahar ve yaz aylarının keyfi en çok bahçe de çıkar diyenlerdenseniz ve bahçe bakımı ile ilgili çalışmalarınızı tamamlamak istiyorsanız sizi zirvemize bekliyoruz.
KATILIMCI PROFİLİ SERGİLENECEK ÜRÜNLER ve HİZMETLER
KATILIMCI PROFİLİ
İç mekân süs bitkileri
Dış mekân süs bitkileri
Saksılı süs bitkileri
Kesme çiçek
Çiçek soğanı ve tohumu
Mevsimlik süs bitkileri
Pet ( Evcil hayvanlar ve ihtiyaçları)
Fide
Tohum
Fidanlar
Gübre, bitki besleme, koruma kimyasalları
Çim, çim tohumu
Egzotik ağaçlar
Minyatür ağaçlar
Toprak, torf ve perlit
SERGİLENECEK ÜRÜNLER
Ambalaj malzemeleri
Bahçe aksesuarları
Bahçe aletleri
Bahçe dekorasyonu
Çiçek saksı çeşitleri
Hamaklar
Salıncaklar
Masa
Sandalye
Minder
Puf
Yastık
Çadır
Tente
Şemsiye
Pergola
Gazebo
Bahçe heykelleri
Çeşmeler
Barbeküler
Saksılar
Çiçeklikler
Bahçe çitleri
Dekoratif taşlar
Zemin kaplamalar
Süs havuzları
Şelaleler
Fıskiyeler
Bahçe sulama donanımları
Bahçe aydınlatma sistemleri
Bakım aletleri
Ekipman ve makineler
Çim biçme makineleri
İlaçlama ve gübreleme ekipmanları
 
HİZMETLER
Bahçe ve peyzaj tasarımı
Mimari
Bahçe ve peyzaj bakımı
Bahçe ve peyzaj yazılımları
Isıtma ve havalandırma
Sera ve sera ekipmanları
 
ZİYARETÇİ PROFİLİ
 
Belediye Park ve Bahçeler Müdürlükleri
Şehir / Bölge Tasarımcıları
İnşaat Firmaları
Müteahhit Firmaları
İhracat İthalat Firmaları
Peyzaj Tasarım ve Uygulama Firmaları
Birlik ve Kooperatifler
Site Yönetimleri
Müstakil Konut Sahibi Tüketiciler
Yapı Market ve Toptancılar
Ziraat Mühendisleri
Mimar
İç Mimar
Peyzaj Mimarları
Süs Bitkileri Üreticileri
Çiçekçiler
Hobi olarak ilgilenen Tüketiciler
Nihai Tüketiciler
Add a comment...

Post has attachment
10. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı
 
        Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi kapsamında “Daha iyi bir ülkede, daha iyi kentlerde yaşamak için” bu yıl dokuzuncusu gerçekleşecek olan “CITYTECH” 2016 da Avrupa Birliği sürecindeki ülkemizin yerel yönetimlerinin gereksinimi duyduğu makine, teçhizat ve ekipmanlar tanıtılacaktır.
 
        Bir kenti yaşanabilir kılmak için gereken teknolojinin alıcısıyla buluşmasını amaçlayan CITYTECH aynı zamanda idari ve mali sıkıntılar yaşamakta olan yerel yönetim yetkilileri ile sorunlara çözüm üretebilecek olan firmaların bir araya gelerek tartışma, çözüm üretme platformu olacaktır. Fuarda son teknoloji ve ekipmanların yanı sıra şehircilik üzerine yaklaşımlar, çözümler ve projeler de katılımcıların dikkatine sunulacaktır.
 
10. Uluslararası Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı
 
        Yerel Yönetim Zirvesi kapsamında gerçekleşecek RECYCLE 2016 yeryüzünün devamlılığın sağlayabilmesi için ekolojik dengenin korunmasının gerekliliğinin bilinciyle yaşanabilir bir dünyanın ve yaşanabilir kentlerin kapılarını aralıyor. Ülkemizde çevrenin korunması ve geri dönüşümlü ürünlerin kullanımının yaygınlaştırılması önümüzdeki 5 yıl içerisinde yerel idarelerin ve ağır sanayinin en önemli gündem maddesi olacaktır. Önümüzdeki yüzyılın sanayisi olarak tanımlanan çevre teknolojileri ve geri dönüşümlü ürünler sanayisi bu fuarla kamuoyun önüne çıkarma fırsatı bulacak, yerel idarelerini yöneticileri ile bir araya gelecektir. RECYCLE 2016 çevre sağlığının korunması için geliştirilen birçok teknolojiye, araç, gereç ve ekipmanlara ev sahipliği yapacaktır.
 
 
10.Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi
 
       Yurt içi ve yurt dışından birçok yerel yönetim biriminin katılacağı 10.ULUSLARARASI YEREL YÖNETİMLER ZİRVESİ kapsamında yerel yönetimler arasında ortak proje geliştirme, işbirliği, bilgi ve teknoloji alışverişi, gibi alanlarda birliktelikler sağlanacak, kültür ve tecrübelerin paylaşıldığı ve idari faaliyetlerin tanıtıldığı bir ortam oluşturulacaktır.
 
        Bu organizasyon aynı zamanda yerel yönetimlerin karşılaştıkları sorunları, ekipman ve hizmet sektöründe yaşadıkları sıkıntıların tartışılıp çözüme kavuşturulacağı yine bu alanlardaki ihtiyaçlarını CITYTECH ve RECYCLE fuarları ile rahatlıkla çözebilecekleri bir platform olacaktır.
 
        Ülke genelinde 81 il özel idaresi, 3226 belediye, 35.000 köy ve 1079 yerel yönetim birliği etkinlik göstermektedir. Böylesine büyük ve etkili bir yönetim ağının bir araya gelerek kendisini ifade etmesi ve faaliyetlerini tanıtması bu zirvenin önemini bir kez daha kanıtlamaktadır.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Ev-Dekor 2016 1. Züccaciye, Ev Tekstili ve Elektrikli Ev Aletleri Fuarı
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-03-03
75 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Kids 2016 2. Anne ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı
Add a comment...

Post has attachment
Kids 2016 2. Anne ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-02-24
98 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded